Veštice v Humennom. Aké máte skúsenosti s týmito?

miska843
3. jún 2009

ahojte zaujímaju ma všetky vaše poznatky. Bola som u Hruškovej , Horňakovej a zajtra idem do alibaby. Tak neviem od Hruškovej s ami čosi splnilo uz ale bola som druhy raz a hornakova mi povedala inak. Tak neviem čo vy na to?

miska843
autor
3. jún 2009

neverim ze tu nijaka nie je

ewwe
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ikke
3. jún 2009

skus sa spytat najprv humencaniek v ich teme:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

marianna80
17. aug 2009

Ahojte, touto cestou by som Vas poprosila o tel. kontakt na vesticu kt. je v Alibabe v Humennom, alebo na nejaku inu vesticu v Humennom, ktora je dobra. Dakujem

emily333
17. aug 2009

aj ja som bola u hruskovej a ked mi povedala ze jej mam doniest vreckovku a v nej 500sk tak som sa uz viac krat neukazala 😠

m196
24. nov 2009

poskytne mi súrne niekto kontakt na vešticu v Humennom, čo je v Alibabe?

ksivcova
24. nov 2009

presne aj mne toto povedala hruškova..a ta hornakova je moja byvala suseda akurad sa smeje z ludi čomu všetkemu su schopne uverit.. 😒

anucik
14. aug 2011

ahojte prosim o kotakt na pani Hruskovu a Hornakovu, poslite mi niekto ak mate. Vopred dakujem

redangel32
14. aug 2011

ja som bola u tej vestici co je v Alibabe,ale nesplnilo sa mi nic. 😝 Minulost opisala ok. Zarazila ma akurat presnost niektorych domov. Inak doposial cakam ( uz 4rok) a nic sa nestalo to co predpovedala. Akurat sa tesim,ze budem dlho zit 😀 😀 .

7tomy
10. mar 2012

pozdravujem všetkych mohol by mi niekto poslat kontakt na p. Horňakovu velmi by mi to pomohlo dakujem email: 7tomy77@azet.sk

petelko
16. jún 2012

zdravim vas....mozte mi poslat aktualny kontakt na p. Hruškovu a p. Hornakovu??? dakujem

majka414
29. aug 2012

ahojte 🙂 ..mohla by som vás poprosiť o tel.číslo na hociktorú humenskú vešticu, len nech je dobrá ? ... vopred ďakujem

rebekaw2w
26. sep 2012

ahojte poprosila by som kontakt na pani Hruškovú alebo Horňákovú z Humenného, ktoru by ste mi osobne odporúčili? ako je to cenou? dakujem wanessa2w2@azet.sk riešiai aj" odrábanie"?
dakujem

rebekaw2w
27. sep 2012

@miska843 ahoj prosím ťa maš aj kontakty? alebo adresu?ako by som sa tam dostala ja?

smechulko
7. okt 2012

miska843 mohla by som ta poprosiť o kontant na pani Hruškovú? vopred ďakujem... 🙂

smechulko
7. okt 2012

@miska843 mohla by som ťa poprosiť o kontakt na pani Hruškovú?vopred ďakujem... 🙂

eika6
27. nov 2012

Prosim Vas mohli by ste mi poslat cislo na pani Hruskovu,?Moj eimal je eika6@azet.sk

cloemail
30. jan 2013

Tento clovek mi velmi pomohol s odrobenim aj v laske,moj zivot bol na dne http://www.vestenie.cz som mu velmi vdacna 🙂 je to velmi mili clovek,bol somnou kazdy den v kontakte a riesil somnou moje problemi.

p247
24. mar 2013

podla mna ziadna vestica nepozna buducnost.

dudyova
8. máj 2013

AHOJTE VELMI RADA BI SOM BOLA KEBI AJ MNE NIEKTO POMOHOL 😉

dudyova
8. máj 2013

@dudyova NIEKEDY AJ VERIM ALE VERIM IBA VTOM CO VIDIM A POCUJEM INAK NIE IBA NA ZAZRAK.

olivia777
9. máj 2013

ahoj te mozte mi pomoct hladam kontakt na hruskovu a nieco by som chcela vediet o vestici v alibabe ako sa skontaktovat prosim pomozte mi moj meil je vilmuska70@azet.sk

karolinka012
22. aug 2013

Ahojte, môže mi niekto napísať kde v He býva veštica Hrušková a kontakt? ďakujem 🙂

bejbina188
11. sep 2013

Ahojte kocky, narazila som tu nahodou na Vase prispevky o vesticiach, tak ja sa s Vami tiez podelim. Je tomu uz 10 rokov co moja mamka bola pri Hruskovej, vtedy moj otec nemal pracu, tak jedna otazka sa tykala aj toho a ona mame povedala, ze bude pracovat v zahranici v meste, ktore sa zacina na pismeno P. No a cca o taky polrok otec odisiel do Ciech do Pardubic a musim povedat, ze povedala viac veci, ktore sa splnili, ale viac sme u nej neboli, mozno v buducnosti skusime zas. Ale dam Vam taku radu, ze ak sa k nej vyberiete, tak si napiste na papier co sa chcete popytat, lebo ked tam budete, tak Vam nepride vobec na "rozum". A od nas nepytala nic, len ze kto kolko a co da, uz kto ako uzna za vhodne a taketo skusenosti maju aj ostatni co pocuvam v mojom okoli. Lenze teraz uz na nu kontakt nemam, ani nic blizsie z terajsieho obdobia neviem.

modralaguna65
13. sep 2013

Poznala jsem úžasnou kartářku,která se neptá vůbec na nic,pouze na jméno,a věk,a vykládá bez jakýchkoliv otázek.Byla jsem už u hodně kartářek,ale táto překonala všechny.Je na ní samá chvála po celém internetu.(upinka) Má spoustu klientů,ale umí.Dělá výklady jak osobně,tak přes tel,skype (upinka) a email.Asi po 14 dnech,se mě začali její předpovědi pomalu plnit.Kdo opravdu chcete přesný a dobrý výklad,doporučuji.Má také své stránky věštírna lidka ,nebo upinka@seznam.cz

lubkica1
12. mar 2014

@marianna80 v ali babe je Hrindakova, je dobra 🙂 😉

lili9999
14. okt 2014

@bejbina188 Nemate nahodou cislo na pani hruskovu?

lili9999
14. okt 2014

@olivia777 Ahoj zohnala si kontakt na pani hruskovu? ak ano posles mi ho?

20mimka
14. okt 2014

@lili9999 ahoj,aj ja by som poprosila..🙂..neaké číslo mám a stále je vypnuté,asi už nefunkčné

lili9999
14. okt 2014

@20mimka Ja uz ho zhanam pekne dlho a nic :(