Veštice. Veríte v ich predpovede?

19. dec 2014  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
zuzana76
23
Registrovala sa 15. januára 2007 na modrykonik.sk. Pridala 25584 príspevkov. Má 53 priateľov. Nové Mesto nad Váhom.
 neverim
27. nov 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kristina25
Registrovala sa 6. júla 2009 na modrykonik.sk. Pridala 183 príspevkov.
 baby to su aj take vestice, co vam vyvesti aj cez mail a neni tam potrebny osobny kontakt. Ak ano tak mi poslite kontakt alebo mail na vesticu do IP.
Dakujem
27. nov 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
moncika79
Registrovala sa 27. novembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 11 príspevkov.
 ahojte.....kto pisal teraz nedavno Angele?....potrebovala by som na nu kontakt.....baby poslite mi na IP.....pls....dakujem,dakujem.....
27. nov 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monika35a
Registrovala sa 27. novembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 23 príspevkov.
 Ahoj moncika79, ja som nedavno pisala Angele, tak ti dam kontakt angela.karty@gmail.com. Bud taka dobra a daj mi potom vediet ako si spokojna.na monika35a@azet.sk.
Dakujem a vela stastia
28. nov 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sofinka30
Registrovala sa 24. februára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 420 príspevkov. Partizánske.
 baby necham to tak nateraz..este sa k tomu vratim cez 1 chlapa-je to nejaky vestec z prievidze ,zevraj je v tomto frajer..kontakt na nho neviem ani ako sa vola.vybavi ho kamoska..ale kedy to bude neviem..moj muz je zahadny tvor a casto ma prekvapi niecim..nemyslim,ze je gey,ale nevylucujem to.teraz ale idu sviatky,mna caka este nieco nepekne a tak toto necham zatial tak.niekto sa ma pytal kto mi to vestil.na pokeci sa vola jasnovidka13 ..inak ju nepoznam.a este nieco.myslim,ze skor ci neskor vyjde vzdy vsetko napovrch..teda ak ma co vyjst.a ak ma klamal,ma po chlebe emoticon .. emoticon
28. nov 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
xenidlo
Registrovala sa 10. októbra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 14 príspevkov. Holandsko.
 s Anglelou som spokojna, i napriek tomu ze sa nie uplne vsetko zacina plnit.. povedala ze to bude trvat kym pride zmena.. tak cakam a cakam, ale vsetko nasvedcuje tomu, ze to tak je, lebo kym si clovek najde pracu bez poriadnej praxe tak to trva... specialne teraz..

no len neviem ako to vydrzim pol roka...

Angelu mozem odporucat.
29. nov 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monika35a
 Aj mne Angela odpisala, ale neviem, je to kratka doba, ale nejako sa mi to nechce verit, lebo sa udalosti deju tak, ze to vyzera inak ako to opisala ona. Teraz som citala vo fore o Sofe, 09005 11 0 20. Nemate s nou nejaka skusenosti. Vraj je naozaj dobrá, len je tazko sa k nej dovolat. Dakujem
29. nov 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
moncika79
 ahoj monika35a...diki za info...skusim to,a dam vedet.este taka malckost...ako je to speniazmi?....plati sa dopredu,a pyta si osobne udaje,a udaje osoby o ktorej chcem vedet?....alebo foto?...diki.diki
29. nov 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monika35a
 Ahoj moncika79, ja som si od nej vypýtala číslo účtu a tam som jej poslala peniaze. ona ti napise, ze vyska daru je dobrovolna. platila som az ked mi odpisala a odpisala do týzdna. ja chcem este volat Sofe, nevies o nej nieco? na fore ju ospevovali. dufam ze ostaneme v kontakte papa emoticon)
29. nov 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
moncika79
 Cauko monika35a,tak som napísala Angele,som zvedavá kedy sa ozve emoticon .....dúfam,ze som napísala dobre jej mailovú adresu emoticon ....Dotyčnú osobu menomSofa nepoznám,no bola som už viac krát u nás v Zámkoch u Bajkajovej býva pri žel.stanici (možno ju niekto pozná) tiež jej dáš koľko uznáš za vhodné....nepýta fixnú sumu... emoticon...Keď som bola u nej v auguste a potom koncom septembra,povedala mi to isté,čo myslím že sa u nej premelie veľký počet ''klientov''.....a nemá šancu si pamatat,čo mi povedala pred 2 mesiacmi... emoticon takze uvidíme,čo pani Angela povie emoticon ...ostávame v kontakte...tak zatim pa emoticon))
30. nov 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
calipso
Registrovala sa 30. novembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok.
 Ahojte všetci,má niekto skúsenosti s vešticou Katkou z BA-pri Inchebe?Máte na ňu aj kontakt???Díki
30. nov 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janulik68
Registrovala sa 30. novembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 2 príspevky.
 ahojte na vestice verim mam s nimi skusenost a dost sa mi splnilo ak niekto chce mam cisla na dve ahojte emoticon
30. nov 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sendyhubka
Registrovala sa 27. júla 2009 na modrykonik.sk. Pridala 88 príspevkov. Okres Liptovský Mikuláš.
 ahojte
so Sofou mam skusenosti, ale pripada mi skor ako psychologicka. Telefonovala som s nou dvakrat, poradila mi, ale skor z psychologickeho hladska a dako nezabralo. Tak neviem, potom som uz nevolala, mozno som mala jej povedat ze nezabralo co by poradila dalej. emoticon

na tu katku som citala dobre ohlasy ale vlastne skusenosti nemam.

janulik68 napis mi prosim tie cisla
dik
30. nov 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
enilora
Registrovala sa 23. mája 2009 na modrykonik.sk. Pridala 379 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa.
 Ahojte,dnes mi odpísala Angela...napísala mi v podstate to čo mi povedala veštica u ktorej som bola v oktobri.
Angela mi "otvorila oci" čo sa týka mojho manželstva. emoticon
30. nov 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
moncika79
 Baby tu je link,pre take nedockave ako ja ... emoticon ...a chcete mat vestbu hned.....
tak do toho..... emoticon
http://spimajim.nazory.eu/on-line-tri-karty

odporučam.... emoticon
30. nov 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
enilora
Registrovala sa 23. mája 2009 na modrykonik.sk. Pridala 379 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa.
 moncika ----daj nejaký návod na použitie je tam toho velaaaaaaa emoticon
30. nov 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sendyhubka
Registrovala sa 27. júla 2009 na modrykonik.sk. Pridala 88 príspevkov. Okres Liptovský Mikuláš.
 ahoj moncika 79
skusila som si tie tri karty, vyslo mi ziarlivost, myslienky a vernost ale neviem si do dat celkom do suvisu emoticon
ak by to bolo ako by som chcela tak super
30. nov 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
moncika79
 Hello kočky emoticon
....takze...ked si vylozite 3 karty,je jedno ake vyjdu,na prehliadaci si otvorte nove okno,ale to s tymi kartami nechajte tiez emoticon ....v tom novom okne nakliknut znova tu stranku a na lavej strane je vyznam tych kariet,ktore si vestite....to znamena,ked vykladate ciganske karty, na lavej strane najst-ciganske karty-vyznam kariet-a kliknut na to...potom ked vyjde napriklad ziarlivost to je uplne posledna karta-klik na nu a pozret vyznam....ked si nizsie potiahnete myskou su tam aj suvislosti kariet......
Takze napr.tebe Sendyhubka vysla ziarlivost,myslienky,vernost.....najdi si kartu Myslienky-Ziarlivost a Myslienky- Vernost....a vyjde ti,ze je nutne riesit nieco dlhodobo...napr,nedoveru ci ziarlivost....ale to zalezi od otazky..ake jednoduche....hor sa do toho emoticon.....
...Angela mi nepisala,zatial....snad som fakt napisala spravne ten jej mail emoticon.....
1. dec 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sendyhubka
 dik Moncika79, pozrela som to , ale aj tak som si to vysvetlila po svojom emoticon pre mna je asi lepsie ked mi to povie niekto iny emoticon
2. dec 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronkaj
Registrovala sa 27. septembra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 1763 príspevkov.
 monicka ahoj no tak ja som jelenň z toho pozrela som tie karty a dala som si výklad 3 kariet
a vyšlo mi :a v cigánskych kartách mi vyšlo:zvěst, dom, nadeje

pýtala som sa čo ma čaká do jedného roka s mojim priateľom. ako to vysvetlíš mne???

ďakujem
2. dec 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
linette (24 r.)
54
Registrovala sa 24. júna 2009 na modrykonik.sk. Pridala 5962 príspevkov. Má 87 priateľov. Okres Nové Zámky.
  • Alexandra nar. v 33+5tt, 43cm a 2300g 2 roky a 10 mesiacov
 kazda vestba je praca s vedomim, nadvedomim a podvedomim, pricom sa napaja na osobu. v tych klikackach je to nahodny vyber pocitaca. ja by som na vesteniu cez klikacky neverila
2. dec 2009 o 16:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
linette (24 r.)
54
Registrovala sa 24. júna 2009 na modrykonik.sk. Pridala 5962 príspevkov. Má 87 priateľov. Okres Nové Zámky.
 moncika aj ja som bola u baikajovej a to trikrat a zakazdym mi povedala nieco ine a vela sa vypytovala. este som bola u jednej co byva pri hypernove (uz som zabudla meno) ta vestila cez anjelske pismo (bola som u nej aj hodinu a povedala mi skor daleku buducnost, z ktorej sa jedna vec splnila zatial). este som si davala vestit cez email, aj u angely, ale na nu som uz zabudla pripada mi skor ako psychologicka (pisala som jej viackrat, odpisala raz aj to tri vety ani ucet nedala, potom nic, takze som to vzdala)
2. dec 2009 o 16:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jarus1
3
Registrovala sa 8. júla 2007 na modrykonik.sk. Pridala 1391 príspevkov a 1 album. Má 3 priateľov.
 ozve sa mi prosím dobrá veštica....prosím IP
3. dec 2009 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
enilora
 Ahojte...ja mám ešte jeden nápad je to sila zon a može to robiť len niekto kto má v sebe potrebnú energiu ide o to že sa na vami položenú otázku sa odpovie len ano alebo nie.Uviaže sa zlatý prsteň,obrúčka na šnúrku a drží sa to 2 prstami nad vystretou dlaňou ak sa prsteň miká alebo krúži znamená to ano alebo nie.No rozlíšiť tieto energie vie len človek čo tú energiu má.Jedna taká mi to robila a mala pravdu.
3. dec 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
moncika79
 ahojte baby....
Veronkaj myslim,ze by to mohlo byt nieco ako.....dozvediet sa nieco sukromneho charakteru,kde je nadej na spokojny domov alebo sukromie,no nezabudaj,ze je to nadej nie prislub... emoticon ....preto aby sa splnila nadej je spravidla potrebne nieco pre to spravit nieco emoticon ......
Ja si to takto vykladam .....ked potrebujem rychlo vediet neco emoticon
3. dec 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
moncika79
 Linette....ked si bola u Bajkajovej,splnilo sa ti nieco z toho? ...dik emoticon
3. dec 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
carmenita
Registrovala sa 22. septembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 27 príspevkov.
 Ahoj moncika79 aj ja som bola u Bajkajovej a to asi pred 4 mesiacmi...absolutne nic sa mi zatial nesplnilo a vobec ani nemam ten pocit,ze by sa nieco z toho splnit malo...takze ju odporucat urcite nebudem..neviem,mozno na inych to plati,ale na mna nic...a este sa chces spytat o vestcovi Astronellovi si nahodou este nepocula??diki:D
3. dec 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pietra91
Registrovala sa 3. decembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 6 príspevkov.
 Tak ja osobne neverim na vestice lebo oni hovoria vseobecne veci a ked nieco vyjde tak je to nahoda vlastne nas zivot bude vyzerat tak ako si ho zariadime darmo vam povie vestica ze budete mat dieta buduci rok a pritom nebude s kym takze su to nezmysly ktore obcas vyjdu.
3. dec 2009 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
linette (24 r.)
54
 moncika trikrat som bola u nej a zakazdym mi ine povedala a vela sa vypytovala, najprv mi povedala, ze moj manzel bude ciernovlasy, potom, ze hnedovlasy, naposledy uz bol blondavy.. kebyze tam idem stvrkrat tak by bol asi plesaty alebo rysavy emoticon v jednom v com sa trafila, bola stuzkova a maturita co je celkom logicke ale aj to mi stale omielala. uz by som k nej viackrat nesla, podla mna len hada a pozera na tvoju reakciu. sranda je, ze som tam naposledy bola s priatelom ale "rozdelene" cize nevedela, ze k sebe patrime. jemu povedala, ze zostane so svojou priatelkou a mne vravela toho blondaveho emoticon
ja by som rada vyskusala izabelu emoticon
4. dec 2009 o 15:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
linette (24 r.)
54
 enilora skus si kupyt kyvadlo, je to prakticky to iste, akurat, ze nemusis mat obrucku.. s kyvadlom si vybudujes vztah, nastudujes si a ono s tebou pekne komunikuje, je urcene na odpovede ano, nie, neviem emoticon
4. dec 2009 o 15:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš

Podobné diskusie

Populárne albumy