Veštice. Veríte v ich predpovede?

31. júl 2014  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
ssonne
Registrovala sa 25. mája 2012 na modrykonik.cz. Pridala 7 príspevkov.
 @lili0110 Ahaaa velmi pekne dakujem emoticon ...skusim este do pondelka počkat či sa neprihlasi to čo je na nete lebo stačilo by mi asi aj 5min ...a ešte sa chcem spýtať ked sa objednávam tak to je až kým nabehnú peniaze na účet alebo to može byť kludne aj druhý deň?
25. máj 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lili0110
Registrovala sa 12. augusta 2011 na modrykonik.sk. Pridala 758 príspevkov. Má 4 priateľov.
 @ssonne doobedu chodieva na Ezo cca okolo 10tej-11tej, neviem či aj cez víkend, tie peniaze ona berie úplne "salámisticky" , lebo ja som jej posielala v ten deň keď som s ňou mala volať a v telefóne sa ani nezmienila o nich,takže ona s tým vôbec nemá problém myslím...
25. máj 2012 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ssonne
 @lili0110 noo dneska som ju tam pozerala ale nevidela som ju prihlasenu. Takže pohoda teda s tymi peniazmi emoticon a ked si sa objednavala tak na ktory den si jej volala potom? myslim tak že, či ti termin povedala sama a mala volno až napr. za tyzden alebo aka dlha doba bola medzi tym?
25. máj 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kristy86
2
Registrovala sa 18. októbra 2008 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 57 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Bratislava.
 @ssonne Ahoj, Bela nebola prihlasena uz asi mesiac, ja som jej nedavno volala na sukromne, povedala, ze ma toho strasne vela tento mesiac. Takze je mozne, ze na ezo sa jej tak priam nedockas, ja uz sa tiez neviem dockat. Ten druhy link co si dala, to nie je ona (vestica.net). Takze skor jej asi zavolaj na sukromne cislo a dohodni sa.
25. máj 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kristy86
2
Registrovala sa 18. októbra 2008 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 57 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Bratislava.
 @kristy86 Ked Bele volala moja kolegyna, tak sa jej opytala, ze ci jej to suri alebo moze par dni pockat, takze si myslim, ze sa budete vediet dohodnut na termine aj bez dlheho cakania.
25. máj 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kristy86
2
 @ssonne Ten posledny prispevok mal byt pre Teba, odpovedala som sama sebe emoticon emoticon emoticon
25. máj 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
orgovanka
Registrovala sa 17. mája 2008 na modrykonik.sk. Pridala 108 príspevkov. Okres Svidník.
 Poznam dobru mladu vesticu je super na pokec.sk ma nick lylyna23021 da sa jej tam napisat dohodnut sa,ma tam aj foto,super zienka emoticon
25. máj 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mrkva1
Registrovala sa 4. októbra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 12 príspevkov a 22 inzerátov. Okres Čadca.
 No mne vychádzajú predpovede od Agaven. emoticon
25. máj 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lili0110
Registrovala sa 12. augusta 2011 na modrykonik.sk. Pridala 758 príspevkov. Má 4 priateľov.
 @ssonne Tak už vieš emoticon Myslím,že je dostatočne ústretová a rýchlo sa dohodnete, ja som volala asi cca 3 dni po objednaní... Ja som si ale povedala hodinu a podľa toho,asi nemala v tom čase až tak veľa objednaných...
25. máj 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lili0110
 @mrkva1 Mne Agaven nesadla čo sa týka budúcnosti...zato prítomnosť aj môj opis trafila...
25. máj 2012 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ssonne
 @lili0110
@kristy86 Dakujem vam za info emoticon Tak ja jej teda asi zajtra zavolam teraz už sa to asi nehodi na večer jej volať. Dufam že ma vybavi do par dni lebo to chcem čo najskor. Inak som volala aj Vange a som teda zvedava či sa to bude nejako zhodovať. Inak posobila že to vie aj ked to bola fakt len chviločka ved uvidime.. Potom vam to tu napišem že čo ako.... A inak vy ste ako zatial spokojne? možete aj napisať že čo sa vam zatial splnilo ak to nie je priliš osobne čo nechcete vraviet..? emoticon
25. máj 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kristy86
2
 @ssonne Bela to vie a povie Ti momentalny stav pritomnost perfektne...ja jej len tak na 5 minut volam da sa povedat casto, je kopec drobnosti, ktore sa splnili...volali s nou uz aj moje kolegyne a aj to co sa nam zdalo cudne alebo nepravdepodobne, nakoniec vyplavalo na povrch a bolo to tak ako povedala. To najpodstatnejsie pre mna sa este nesplnilo, ale cas sa uz blizi a momentalne to z mojho pohladu vyzera nerealne ale ona ma stale presviedca, ze sa to zmeni a bude to inak...tak uvidime.
25. máj 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ssonne
 @kristy86 Znie to super emoticon ..tak ja som teda velmi zvedava už sa tešim a tych 5min si jej volavala asi tam na ten audiotex že?... A podla mna neprestavaj verit že by sa ti nestalo to čo chceš alebo teda to čo ti povedala lebo si to pokaziš negativnymi myšlienkami emoticon ...podla mna aj to čo niekto vyvešti ako velmi pravdepodobne sa kludne može obratom zmenit na to aku cestu si zvoli dotyčny človek.. hlavne myšlienky su silna vec emoticon
25. máj 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kristy86
2
 @ssonne ano, ano, volala som cez audiotext, ak mas toho vela tak sa asi oplati dohodnut si to sukromne ale ona rozprava strasne rychlo a ziadne zbytocne omacky, takze ak nemas toho vela, tak sa do tych 5 minut asi aj vtesnasemoticon)
25. máj 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ssonne
 @kristy86 No povodne som chcela len tak 5min ale ked vraviš že tam skoro vobec nie je tak ja sa objednam takto a rozširim si tie otazky čo sa opytam aj všeličo už čo ma napadne emoticon Som kukala aj tie videa čo tam mala a tam sa jedna pani pýtala že kto ochranuje (tam zhora) jej vnuka myslimže....tak to je taka otazka bez ktorej človek dokaže byť ale na druhe strane by som to chcela vediet aj ja emoticon ..a hocikto ti taketo niečo nepovie hlavne teda s tym pocitom že tomu možeš verit
25. máj 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mrkva1
Registrovala sa 4. októbra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 12 príspevkov a 22 inzerátov. Okres Čadca.
 @lili0110 No aj mne to tak nejako vyšlo, len budúcnosť...uvidím. Ale opísala ma presne a prvý krát reagovala na to čo sa pýtam, tak že keby som nesedela, tak asi sadnem na zadok. Nepozna ma, a ani ja ju.
25. máj 2012 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tammy22
Registrovala sa 26. januára 2011 na modrykonik.sk. Pridala 28 príspevkov.
 Ja som bola teraz po roku a pol znovu u jednej veštice pri Trnave a je naozaj super. Odporúčam! Veští aj cez mail, ale osobne je to lepšie. Môžte sa pýtať na čo chcete, nikam sa neponáhľa, pred dverami nestoja ďalší netrpezliví klienti, naozaj sa vám venuje a je veľmi milá. Čo mi vyveštila pred časom vyšlo snáď na 90% a teraz uvidím - sama som zvedavá, ale prítomnosť mi povedala presne do bodky ako to aj je a to som jej o sebe nič nepovedala. emoticon
26. máj 2012 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mamartinka
39
Registrovala sa 2. októbra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 12633 príspevkov. Má 235 priateľov. Bettystown-Drogheda(Skalica), Írsko.
 @tammy22 Ahoj.Nemas nanu email?A nieco aj berie za vyvestenie?Dakujem.
26. máj 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tammy22
 @mamartinka Napísala som ti to do IP
27. máj 2012 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mamartinka
39
Registrovala sa 2. októbra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 12633 príspevkov. Má 235 priateľov. Bettystown-Drogheda(Skalica), Írsko.
 @tammy22 Dakujem.
27. máj 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jeannna
Registrovala sa 25. novembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 88 príspevkov.
 @tammy22 mne sa rendyta nezdala byt az taka od veci, 20€ je dost, to je pravda a jej vyklad je strucny, ale mne sa zdal trefny, ziadne omacky okolo. Uplne sa zhodla s vykladom, ktory mi cca pred pol rokom robila p. Angela. Co pisete o Zane, suhlasim, islo to z nej ako z chlpatej deky, na kazdu otazku som musela vylozit karty, za 30 minut som uz nevedela, na co sa mam pytat a 45€ je prehnana suma, inak nesplnilo sa mi zatial nic, co hovorila.
29. máj 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tammy22
 @jeannna asi záleží ako sa komu trafí, mne sa bohužiaľ netrafila. Napr. čo som sa jej pýtala ohľadom práce, vyšlo presne naopak ako mi napísala asi dva týždne po výklade. A kamarátke napísala ako je jej priateľ verný a nakoniec sa sám priznal, že po celý čas mal frajerkyemoticon
29. máj 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kristy86
2
 @jeannna @tammy22 Ja som Rendyte vcera pisala, dnes mi to poslala a som skor sklamana...chvalila ju kolegyna aj jej nejake kamosky, vsetko im sadlo, na nete som na roznych forach tiez nenasla nic negativne...ale mne sa nepacil jej vyklad, strasne vseobecny, nepriamy, nic konkretne, v podstate som sa nic nedozvedela a to hlavne co som chcela vediet, popisala pre mna nie vierohodne.
29. máj 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jeannna
 @tammy22 @kristy86 a uz ste vyskusali p. Angelu? Jej styl by sa vam urcite pacil, mna velmi oslovil. Vyskusajte, vopred sa neplati nic, az po vyklade lubovolna suma. A Rendyta napisala presne to, co prave tato p. Angela, mozno preto som napisala, ze nebola az taka od veci, lebo by som bola velmi rada, keby vyslo to, co mi obe napisali. TAMMY, mas pravdu, ako sa vestica komu trafi, napr. Inez zo Zvolena je super vestica, velmi vela toho o mne vedela a nemala odkial, ale mne sa od nej nesplnilo vobec nic.
29. máj 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tammy22
 @jeannna Ja som Angelu vyskúšala, veštila mi minulý rok na jeseň, takže to už môžem posúdiť - vyplnilo sa to asi tak na 80%, ale celkom sa trafila, akurát tam boli nejaké časové posuny, ale to sa vraj pri veštení stáva. Písala som jej aj teraz prednedávnom, mail jej síce prišiel, ale neozvala sa mi, tak neviem, možno už neveští.
30. máj 2012 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jeannna
 @tammy22 ja som si od p. Angely davala robit vyklad v oktobri, a ako pises, nejaky casovy posun 2-3 mesiace, ale takisto mozem povedat, za veci sa plnia, pisala som jej aj vo februari na: angela@poradna.gmail.com, ale ani mne sa uz neozvala. Bola ovela presnejsia ako rendyta, ale v konecnom dosledku sa obe zhodli, ci sa to vyplni, ukaze az cas. Skoda, ak uz nevesti, lebo si myslilm, ze ona ma ten dar, ktorym mnohym vesticiam chyba.
30. máj 2012 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tammy22
 @jeannna Mne sa na nej páčil jej prístup k vešteniu, že nemala nejakú jednotnú cenu za veštenie, aspoň mne povedala, že jej môžem poslať koľko uznám za vhodné a aj to až po veštení. A bola veľmi ochotná a ústretová. Potom, čo mi poslala veštbu, som jej ešte písala tuším tri maily, lebo som chcela vedieť ešte nejaké podrobnosti a na každý mi odpísala a nechcela ani žiadne ďalšie peniaze. Škoda, že sa už neozýva, my sme vtedy boli dohodnuté, že sa jej ozvem za tri mesiace, lebo u jednej veci mi vedela povedať vývoj iba na túto dobu, tak že potom sa mi pozrie ako to vyzerá ďalej, ale už sa mi bohužiaľ nepodarilo s ňou skontaktovať.
30. máj 2012 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jeannna
 @tammy22 Presne takuto skusenost mam s p. Angelou aj ja, ziadne peniaze vopred, az po vyklade a bola ochotna odpovedat na dalsie moje otazky k vykladu. Jej pohlad na vec mi velmi pomohol a vdaka tomu som sa aj posunula dalej. Vacsina jej predpovedi bola az na koniec, resp. prvu polovicu buduceho roku, takze uvidim. Bolo by fajn, keby sa pani Angela opat objavila emoticon
30. máj 2012 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martie4
Registrovala sa 12. mája 2012 na modrykonik.sk. Pridala 2 príspevky.
 @tammy22 ahoj, prosím ťa môžeš mi poslať kontakt na tú vešticu pri Trnave, u ktorej si bola? Prosím aj o email, skúsim najskôr napísať. Ďakujem
2. jún 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tammy22
 @martie4 Poslala som ti to do IP.
3. jún 2012 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš

Podobné diskusie

Populárne albumy