Viete mi poradiť dobrý make-up, ktorý všetko zakryje?

melania85
23. mar 2009

Baby, viete mi poradiť nejaký dobrý make-up, ktorý všetko zakryje??? Mne dnes došiel Astor a som celkom rada, že mi už došiel, bo nebol taký, aký som si ho predstavovala..

lujzik
23. mar 2009

Neviem,koľko zvykneš investovať-alebo koľko si ochotná-teraz som objavila výborný make up od Heleny Rubinstein... 😎

iinuska
23. mar 2009

No tak v tomto ti neporadim, ja make up nepouzivam. Raz davno som si objednala v Avone, mam ho 2 roky a pouzila som ho jeden krat. 😵

layla
23. mar 2009

ahojky melania, tak ja som dostala na narodky od kamaratky Max Factor Lasting Performance a nedam nanho dopustit. je skvely. ja mam tmavsie kruhy pod ocami a bez problemov ich zakryje. A je odolny voci oteru, co mne vyhovuje, lebo mam taky zlozvyk ze furt si chytam tvar 😖

melania85
autor
23. mar 2009

layla - no ja mam tiez kruhy pod ocami... tak by som rada.. a kolko asi stoji ?
iinuska - aj ja by som chcela mat taku plet, ze by som nemusela pouzivat makeup
lujzik - to prvykrat pocujem. co je to zac??

ella1
23. mar 2009

no to záleží na tom akú máš pleť a čo všetko potrebuješ zakryť.tak napíš viac.

melania85
autor
23. mar 2009

no mam pehy ale nie az take hrozne... kruhy pod ocami... nie som tmava ani svetla... taka medzi... a trosku vrasky ale s tym nic nenarobim

layla
23. mar 2009

no melania tusim mame rovnaku plet 🙂 tiez mam pehy trosku na nose a s tou farbou tiez taky stred. Okrem toho mam velmi suchu plet. Neviem presne kolko stoji ale tusim do 500 sk. Ale tiez som pocula chvali aj na makeup od Vichy.

lujzik
23. mar 2009

No Vichy je tiež dobré ,to čo som písala kupujem v Marionaud...

ella1
23. mar 2009

myslela som skôr, či potrebuješ zakryť aj nejaké fľaky, akné a tak.pehy zakrývať je blbosť, ved sú pekné.na kruhy pod očami použi korektor.a pokiaľ máš peknú pleť tak nepotrebuješ extra krycí makeup.a ak nemáš citlivú pleť tak výber máš široký.záleží koľko si ochotná investovať do makeupu.

melania85
autor
23. mar 2009

flaky nemavam, obcas nejake akne... chcela by som taky makeup, ze vidiet ze ho mam ale aj taky nie prilis napadny

kisska
23. mar 2009

melania ja som kedysi vyskusala Lancome ... Teint ..., stal vyse 1200, ale bol uuuplne skvely a to mam problematicku aknoznu plet. Vsetko zakryl, neotieratelny a hlavne ho nebolo vidiet... najlepsi na svete, len skoda tej ceny... tiez som kupovala v Marionaud

lujzik
23. mar 2009

Oni sú drahé,ale stačí Ti máličko a kryjú perfektne a pritom nevyzeráš,ako keby si zdrhla z filmového štúdia 😀 Teint je fakt super!

k.a.t.k.a.
23. mar 2009

a este lepsie je ist napr.do nejakej parfumerky kde vždy /aspon v auparku v marrionaude to tak je/ je nejaká vizážistka a tá ti najlepsie poradí 😉 mne tak poradila YSL, ktorý kryje ale zaroven aj rozžiari pokožku 😉 bol drahsi ale ked už viem čo chcem aj cislo odtiena tak kupim lacnejsie cez strawberrynet.com 😉
minule som sa inak docitala že burjois patrí pod chanel 😉

lujzik
23. mar 2009

Katka vďaka za link... 😀 vyzerá to fajn...

samsara
23. mar 2009

Vraj najlepší make up je Estee Lauder Double Wear,robí nádhernú pleť,krásne kryje,vyhladzuje a stačí ho málo.Ja sa chystám si ho kúpiť,podla chválospev na diskusiách o makeupoch.
A tu máš tiež nejaké diskusie o rôznych makeupoch :

http://www.lady.sk/index.php?PHPSESSID=0320c565...

lujzik
23. mar 2009

Možno trošku mimo-ale niečo fakt dobré a osvedčené na prvé mimické vrásky-hlavne pod očami-neviete baby? 🙂 botox nechcem 😀

z.ubrienka
23. mar 2009

krasna prirodzena tvar bez make up je najlepsia 😉
a ked uz make up tak si nechat poradit od kozmeticky inac radsej neriskovat 😝 😀

jesika26
23. mar 2009

Jednoznačne - od značky Lancome alebo Dior. Síce sú drahšie, ale výsledok stojí za to.

k.a.t.k.a.
23. mar 2009

ja mam teraz plet hladku jak mimino lebo som čerstvo po chemickom peelingu 🙂 mam za sebou 5 sedení raz do mesiaca a možem len odporučiť 😉 vhodné na prvé vrásky aj jazvičky po akne či flaky 😉

sirinka
23. mar 2009

max factor je super kryci...ale pre mna velmi tazky a ked si ho zle nanesies, hned je vidno ako maska...
vichy dermablend zakryje aj drobne jazvicky a pre tzv. pubertalnu plet je tiez perfektny...
dior som raz mala na skusku a urobil mi nadhernu plet, ale neviem, do akej miery je kryci, lebo mne to az tak netreba...

a make-up by mala pouzivat podla mna kazda zena a najme v chladnom a veternom pocasi.

monca301
23. mar 2009

http://www.fann.sk/liciace-akcie/

tu sa mozes dat zadarmo namalovat a perfektne ti pomozu vybrat si co ti najviac vyhovuje.

miriam17
23. mar 2009

ahojte ked tu\i tak mam poradit takja som si kupila si takpred 2 tyz.make-up..od meynelline,a musim povedat ze je suprovy,je taky praskovy......aj ked uz nemam iba polky pretoze wiki si isla davat tiez... 😉 ..ale inak ...vrelo odporucam...poslieam link...
..........
http://www.maybelline.sk/PRODUCTS/Face/MAKE_UP/...

ella1
23. mar 2009

inak ten estee lauder double wear je fakt skvelý.aj kryje dobre aj ho moc nevidieť na pleti.no a ešte velmi chválený a lacný je od dermacolu 24hodinový makeup.

bobd
23. mar 2009

ahojte! aj ja odporucam make-up od Lancomu... perfektne sadne na plet, nie je vidiet, a pomerne dlho vydrzi... 🙂

dali4
28. jan 2010

Loreal Translucide s vitaminom C. Dobre kryje a je jemný 🙂 . Ja som s ním velmi spokojná.

marorlinko
24. jún 2010

najlepsi kryci krem je od l`oreal,mam rozne druhy a kazdy z nich kryje skvelo,kremovy make up je najlepsi. penovy je dobry tiez,plet j ehladunka,aj ked skor na tmavsie typy pleti. chcem si kupit teraz od dior,pocula som,ze je dobry,rada vyskusam. lancome j etiez dobry,drahy,al ekvalitny,vydrzi dlho ako pisala bobd.

wewerka000
6. dec 2010

baby prosim poradte..zatial som pouzivala len pudrovy make up ale ten vysusuje a chcem vyskusat tekuty,aj som davnejsie skusila ale nevyzeralo to dobre,mam velke pory a chcem ich aspon kus zakryt, ale nie upchat,pouzivam na noc krem na pory ale ked by boli zanese stale od make upu nema to vyznam,tiez mam suchu plet,flaky po akne,chcem nieco coho netreba davt vela,aby pokozka dychala,tiez mam bielu plet,..no neviem vobec aky je dobry s tych tekutych.. ☹

bellada
6. dec 2010

@wewerka000 obavam sa, ze bez osobneho testovania, len tazko najdes make up co ti bude vyhovat, nestaci totiz to, ze nejakej inej babe to sadlo, musi to aj tebe...a kazdemu vyhovuje nieco ine....ale na pory su dobre podkladove bazy pod make up a az potom nato samotny tekuty make up, lepsie ti bude drzat, dlhsie vydrzi plet matna a pory a pripadne drobne mimicke vrasky sa vyhladia 😉 opytaj sa na ne v drogeriach a parfumeriach, tiez existuju aj specialne sera na zmnesenie porov, make up si vyberaj skor oil free, ten by mal byt na tvoju plet vhodny viac
bazu pod make up robi napr, Dermacol, Loreal Studio Secret, Pupa, Gosh a potom luxusnejsie prfumerkove znacky
serum na zmensenie porov ma Bioderma (v lekarni) Pore refiner sa vola, alebo Idealist Pore Minimizing Skin Refinisher od Estee Lauder, to je fakt super, len cenovo narocnejsie

make up si skus tiez pozriet v lekarni od La Roche Posay alebo od Avene a pytaj si vzorky na vyskusanie 😉

wewerka000
6. dec 2010

@bellada dik a tie vzorky kolko stoja?za make up keby bol ok tak zaplatim dost len nech to dobre vyzera 😅 a nieje to velka zataz na plet ked by som davala podklad a nato make up?sa v tom nevyznam,

bellada
7. dec 2010

@wewerka000 vzorky su zadarmo, na vyziadanie by ti ich mali dat (ak maju)
pod meke up musis prave dat podklad vo forme hydratacneho kremu, bez kremu by sa make up nemal pouzivat, ten ako taky pleti nezabezpeci dostatocnu ochranu, hydrataciu a vyzivu, hoci dnes su uz aj kvalitne make upy, tak predsa len krem je podstatnejsi a nemal by sa nikdy vynechat, na krem mozes dat este tu bazu a az potom make up, pripadne pod alebo na krem serum, na zakrytie vyraznejsich nedostatkov pleti, ako vyrazky, pouzi korektor 😉 neboj sa vrstvenia, tie produkty su nato urcene, zaklad je kazdy vyrobok nanasat v tenkej primeranej vrste a zbytocne tam toho vela nekydat, make up este na zaver mozes prepudrovat, toto je klasicky bezny postup licenia, na nete a v zenskych casopisoch najdes postupy spravneho licenia, mozno by bolo dobre si vyhladat nejake clanky, pripadne si pozriet aj nejake videa o liceni na yutube, pripadne ist na nejaku liciacu akciu, kozmeticke znacky ich robia dost casto v parfumeriach a obchodnych centrach 😉
no a zaklad peknej pleti je urcite vo vecernom dôkladnom odliceni 😉