Zaslanie tielok a topánok ako listovú zásielku

ivaonsky
14. feb 2015

rozmyslam ako reagovat na otazku -nemozete mi to zabalikt ako listovu zasielku do pol kg ked si pani objedna 9 tielok a jedny topanky= a to za minimalnu cenu. moja reakcia snad nebola prehnana-ale som jej odpisala ze mozem takze jej poslem len jednu topanku

sissy27
14. feb 2015

@ivaonsky alebo rozdeliť do viacerých listových zásielok do 500g? 😅

ivaonsky
autor
14. feb 2015

no to hej ale pani zaplati len jednu, ale je jej zatazko prijst si po to pritom nebyva az tak daleko odomna, nepoviem keby to bolo daco drahsie=jej to odveziem ale ma mi dat 8e za to vsetko-niekedy zostavam len z otvorenymi ustami citat niektore spravy 😕

danieli
14. feb 2015

jasne, ze vam to zabalim a este nejake ine zazraky? slusne povedane: prepacte, 9 tielok a topanky maju viac ako 500g preto vam to mozem zabalit ako listovu zasielku no bude to vazit aspon 1 kg, preto sa prosim pripravte, ze postovne bude vyssie

ena70
14. feb 2015

@ivaonsky dobre som sa pobavila nad odpovedou 🙂 🙂 nema chybu, ale ako sa povie, na blbu otazku blba odpoved 😀 ...vyjadrila si sa trefne 😉

tova
15. feb 2015

@ivaonsky napis tielka vojdu a z topanok poslem fotku 😀

bosoriak
15. feb 2015

@ivaonsky Ako predavajuca v bazari si reaguj ako chces. Ako predavajuca v normalnom obchode odporucam prehltnut horku slinu a odpovedat "Bohuzial, kedze hmotnost objednaneho tovaru je 950 g, nie je mozne Vam to poslat ako zasielku do 500 g. Postovne teda bude xy eur." Slusnost sa vyplaca z dlhodobeho hladiska viac. 😉

bubelko
15. feb 2015

@ivaonsky normalne slusne - je mi luto nemozem Vam to zabalit ako listovu zasielku, kedze to vazi viac. 😉
tvoja odpoved sice bola vtipna, trefna, ale ironicka a nemusi sa ti vyplatit 😉 niektorym skratka niektore veci nedochadzaju 😉

ivaonsky
autor
15. feb 2015

@ena70 dakujem nic ma v tom momente nenapadlo

ivaonsky
autor
15. feb 2015

@bosoriak ano ale ako v normalnom obchode by pani platila 25e-minimalne a nie 7

ivaonsky
autor
15. feb 2015

@bubelko ano ja viem lenze ja som drzka skorej trepnem,ale ponukla som jej nakoniec ze ej o privezie,m

bosoriak
15. feb 2015

@ivaonsky Naozaj si myslis, ze je spravne vysmievat sa zo zakaznika, nech uz plati akokolvek malo? Je to tvoja vec, samozrejme, ja si vsak stale myslim, ze k druhym ludom sa mame spravat slusne.

ena70
15. feb 2015

@ivaonsky niektore mamicky su tu hrozne bohuzial, hoci ma clovek fotky,rozmery aj tak davaju take otazky az mi rozum niekedy stoji....vsak musela logicky vediet ze topánky s vecami do 500gr nevyjdu. ber to s nadhladom.....

ivaonsky
autor
15. feb 2015

@bosoriak prepac nevysmiala som sa, proste ma to napadlopisem ze som jej ponukla odvoz

bubelko
15. feb 2015

@ivaonsky no ja som tiez drzka, ale napriek tomu, ked predavam cez internet, a mi da niekto aj "hlupu" otazku, tak na nu odpoviem slusne... 😉

horana
15. feb 2015

Nas zakaznik = nas pan. Tak by to malo byt. A podla toho by sa mala odvijat aj komunikacia a jej styl.
Na SK este dlho bude nenaplneny ideal.

ivett1
16. feb 2015

@ivaonsky ó, to sa mi stalo veľa-krát ...takže už neriešim ...zachovám pokoj a napíšem, že môžem to poslať ako listovú zásielku, ale váhová kategória je vyššia, takže celková suma bude platba+poštovné 😀 ... ak len špekuluje, tak sa už neozve, alebo to berie ako normálnu vec a napíše, že ok...

PS: mne sa páčia kočky, ktoré "zjednávajú", aby bolo poštovné v cene a keď napíšem, že ok, ale je to obyčajné (2tr.) bez podacieho lístka, tak zmetene odpíšu, že dobre, tak to poštovné (obyčajné) za 0,80€ (vlastne teraz už 0,90€) zaplatia ... neviem, či ich to tak prekvapí, že potom ani nevedia, čo vlastne chceli... alebo len skrátka nechápu?... 😀