Zázračná maska Bio Lab

kris557
10. apr 2014

Ahojte! Práve som na nete natrafila na zázračnú masku BIO LAB na všetky nedokonalosti na našom tele - od akné cez jazvy až po strie.
Poznáte prosím túto masku, ktorej viditeľné výsledky sú už vraj po jednom dni, resp. máte s ňou skúsenosti? Zaujímala by ma aj jej cena. 😉

stefka33
10. apr 2014

😀 Keby dačo také existovalo tak už dávno mám toho dva sudy v komore. 😀

kris557
autor
10. apr 2014

@stefka33 no hovorí sa, že topiaci sa aj slamky chytá. Viem, že fotky môžu byť pred a po upravené a príspevky vymyslené, ale stále mi to vŕta v hlave 🙂

stefka33
10. apr 2014

@kris557 Ešte by to mohlo zmenšovať zadok, natrvalo odstraňovať chlpy a keď by sa to dalo na šušku tak by to malo pôsobiť ako 100% antikoncepcia. 😉 To by sme sa v tom všetky rochnili. 🙂

kris557
autor
10. apr 2014

@stefka33 😀 len mňa zaujalo to zloženie, napr kyselina hyalurónová, slimačí sliz, kmeňové bunky dubového, koreňa, kaviárový extrakt, ovčia placenta, hlbokomorská voda...vieš lebo veľa kozmetických prípravkov, čo používajú napr. kozmetičky obsahuje dosť z týchto zložiek. Fakt uvažujem. 🙂

klincek
10. apr 2014

@stefka33 ja umriem asi..toto je hlaska dna! 😀 😀 😀

stefka33
10. apr 2014

@kris557 😀 Možno keby sme sa veľmi snažili, tak voľačo také usustružime aj v kuchyni. 😉 Mám pomerne dobrú predstavu kde by sa dal zohnať slimák a kaviár. 🙂 Namiesto hlbokomorskej vody, dáme sprej do nosa. 😀 Problém vidím v tej placente akurát.

stary_ujco
10. apr 2014

Vies co, za polovicnu cenu ti ponuknem masku
Bude tam kyselina mravcia, slimacie ulity, bukove kmenove piliny, kavova usadenina, ovci syr a voda z mojej pomerne hlbokej studne.
Garantujem, ze to bude pure handmade robene v domacom keramickom maziariku a miesane 10x v kazdom smere pri svite mesiaca v splne.
A pouziva to nasa upratovacka Miluska a aj jej sestra a chvalia, ze uplna parada, ze to dobre cisti zachod aj vodny kamen....

Kedze sa topiaci slamky chyta, nebudem odlud a ponuknem ti k 200g baleniu dalsich 100gramov gratis.
Postovne pri nakupe aspon 3 baleni zadarmo + vzorka nocneho kremu zadarminko

kris557
autor
10. apr 2014

@stefka33 no nič idem im tam napísať e-mail s otázkami. Som zvedavá...nooo a keď sa náhodou k tomu dopracujem a zaúčinkuje, dám vedieť 😀

stefka33
10. apr 2014

@kris557 Teraz ma napadlo, že či to musí byť ovčia placenta? Susede sa totiž každú chvíľu okotí čivava. 😀

kris557
autor
10. apr 2014

@stary_ujco 😀 😀 😀 inak aj my máme upratovačku Milušku...možno je to tá istá 😀

kris557
autor
10. apr 2014

@stefka33 😀 môžeš začať miešať potom pošleš aj s
@stary_ujco a dám vedieť, ktoré z vašich dvoch vynálezov zaúčinkovali 😀

ichbinich
10. apr 2014

Osobne si myslim, ze vsetko, co je "zazracne", ma najma zazacny vplyv na penazenku vyrobcu a predajcu 😉 😀
Ale bude to ako s kazdou kozmetikou, musi ti to "sadnut". Niekto neznasa istu znacku, teda jeho plet, a ini na tu znacku nedaju dopustit.
Co by som, keby som vyhrala v loterii, vyskusala, je Creme de La Mer. To ma byt tiez dost ucinny krem, aj proti jazvam a pod.

kris557
autor
10. apr 2014

@ichbinich no ešte som o ňom nepočula, neviem, či táto vecička nestojí okolo 30 eur. Tak stojí ale väčšina dobrých značkových krémov. Uvidím, čo mi odpíšu za cenu. U kozmetičky nechám za jedno ošetrenie 50,00 eur a mesačne si to vôbec nemôžem dovoliť tak chodím veeeeľmi málo. Tak keby to stálo tých 30 eur za vyskúšanie by ma už asi nevytrhlo 😒

ichbinich
10. apr 2014

@kris557: No tak ten Creme de La Mer je trosku drahsi 😅 Myslim stovku alebo viac. A to je v porovnani s mojim beznym kremom, co pouzivam, vyse desatnasobok 😲
Lenze kolko tej masky za 30€ tam bude? U kozmeticky mas plny program aj s cistenim, masazou a hlavne RELAX a ze sa o teba stara niekto iny 🙂 Ale mesacne ku kozmeticke nechodim ani nahodou ani ja...
Len neviem, ci by som si osobne chcela davat slimaci sliz na tvar 😉 A kyselina hyaluronova je v dnesnej dobe v mnozstve kozmetickych vyrobkov... Ide len o koncentraciu.

kris557
autor
10. apr 2014

@ichbinich kyselinu používam samostatne, zdá sa mi dobrá, napr. dubovú kôru som používala na iné partie, placenta je tiež už vo všeličom v kozmetike a morská voda z tej sú dobré pleťové masky, teda presnejšie z bahna. A keď sa toto všetko a ešte aj so slizom zlúči, nemusí to byť zlé 😀

stefka33
10. apr 2014

@kris557 Mám také tušenie kam si si dávala dubovú kôru. Možno aj slimák by tam pomohol. 😀 😀 😀 Viem si to predstaviť jak by si tam polozil hore dole. 😀 Dnes asi najvtipnejšia téma toto. 😀

ichbinich
10. apr 2014

@kris557: Ked chces vyskusat, tak vyskusaj. Ked ti zrazu nebudu chciet predat pivo v bare, tak si to prehnala 😀 😀 😀
Ja osobne slimaky nemusim 😀 v akejkolvek podobe 😉

monika328
10. apr 2014

ahoj, tiež som dnes našla ten zázračný krem cena za jeden je 38 eur za 100ml http://www.biolabmask.com/skwntowcg/step2.php. Osobne si myslim ze az take zazraky to robit nebude a vsetky komentare a fotky su len ocny klam 🙂 ale ak by mal niekto skusenosť s touto maskou budem rada ak mi napíšete...

ivana2619
10. apr 2014

takže to tu ešte nikto asi nemá vyskúšané ☹ , môj manžel má veľké problémy s pleťou pochdil aj dve kožné ale ani jedna mu nepomohla takže už nikam nepôjde lebo nikomu neverí že by mu pomohol , tak ak by mal niekto niečo čo pomáha šup to tu lebo je už s nervami na konci , že chodí ako pubertiak 😎

kris557
autor
10. apr 2014

@monika328 prosím ťa, kde si našla cenu, ja som asi slepá. Vidím iba obchodné podmienky. Dík 🙂

stary_ujco
10. apr 2014

Vy ste akoze normalne? Ani na vyskusanie!!!!
To nemate svojim detom za 38 eur co ineho kupit?
Ta stranka co je vyssie od moniky je preboha ziveho cisty teleshopping z poslednej stranky televizneho programu. Jediny kontakt na firmu je telefonne cislo a email na zahranicnej domene. Taketo nieco je mimochodom podla nasich platnych zakonov NEZAKONNE a nesie znaky podvodneho podnikania.
Preboha zenske, nadavate na svoje babicky, ake su sproste, ze naletia smejdom pri ponuke teflonovych hrncov a merino vankusov. A vy same nukate svoje peniaze kadejakym sarlatanom, co predavaju zubnu pastu...

dagina55
10. apr 2014

aj mna velmi zaujima ci to ma nejake zlepsujuce ucinky aj ked len malinke... aj to je nieco.. daj prosim ta vediet ked to vyskusas.. som zvedava

katuska1945
10. apr 2014

aj ja by som bola zvedava na ucinky...

ria2012
10. apr 2014

Ahoj Kris 557, dnes som na stránke BIO LAB presedela dve hodiny, všetko som si dôkladne prečítala, a tiež by ma veľmi zaujímalo, či je skutočne tá maska taká dobrá, pretože presne ako si napísala, tie články a fotky môžu byť napísané a nafotené len pre reklamu výrobku, tiež by som najradšej stretla niekoho osobne, kto dosvedčí účinok výrobku, čítala som , že chceš tú firmu kontaktovať, prosím, ak dostaneš nejakú odpoveď, napíš nám dievčatám, osobne by som bola najradšej, keby aspoň ponúkajú vzorku, aby to nebola kúpa mačky vo vreci 🙂 Tak ak budeš mať niečo nové, prosím napíš, ďakujem

dancadanus
10. apr 2014

Aj ja som pátrala,celkom som sa namotala na tu masku,ale je to klamstvo,skuste si pohladat na fb ludí čo tam píšu na to komenty,nenájdete ani jedného a tiež,že tie komenty su všetky písané behom dvoch dní je zaujímavé 😒 .Ale ak nááhodou niektorá zistíte opak,budem vdačná za info.

zuska_bluzka
10. apr 2014

podľa mňa to bude odrb, meno lekára googlu nič nehovorí, odkazy tiež nie sú nejak početné a to, že by povyhrávala nejaké ceny o tom ani zmienky... podľa mňa je to hovadina, niekto si chce urobiť biznis z kozmetiky, ktorú doma mieša z plastelíny (inak jej cena 940 kč s poštovným...) ak sa ti z toho spraví exém alebo bude mať iné vedľajšie účinky, tak môžeš ísť tak akurát na lampáreň, keďže na objednávací mail sa nedá ani odpovedať... čiže pre mňa neklamné znaky podvodu, ak by to bol fakt taký zázrak ako na svojej stránke tvrdia, tak by to bola vo svete už prefláknutá značka a nie niečo takto pofiderné... tipujem, že pred nejakým časom sa to volalo inak, no keď sa na ich podvod prišlo, že zázračné účinky nenastanú a kto vie aké iné problémy, tak zmenili názov, krajinu pôsobenia, obrázky (možno ani tie nie) a hybaj robiť obchody 😔

kris557
autor
11. apr 2014

@dagina55
@katuska1945
@ria2012
@dancadanus ja som to tiež včera zistila, keď som začala pátrať, že na FB nikto z toho nie je...dokonca názov kozmetického salóna je niekde v zahraničí.
@zuska_bluzka
baby, odpísali mi toto, ani podpis nič a ešte som sa pýtala, kde sa to dá kúpiť okrem netu, či aj napr. v lekárňach a o tom ani zmienka.

Dobry den,
cena je nasledovna:
1ks - 38,00 EUR
2ks - 66,00 EUR
3 ks - 87,00 EUR
Doprava zdarma, formou kuriera do 3 pracovnych dni.
S pozdravom,

zuska_bluzka
11. apr 2014

@kris557 tak si urob na to názor sama... podľa mňa hovadina

kris557
autor
11. apr 2014

@zuska_bluzka noo, len mi nejde do hlavy, že či sa neboja, ak sú teda naozaj podvodníci dávať reklamu na FB a ktovie ešte kam.

zuska_bluzka
11. apr 2014

@kris557 a čo im kto spraví? garážová firma z usa... a zrejme o podvod nejde, veď oni ti ten výrobok parvdepodobne dodajú ale zázrak nečakaj, pretože zrejme práve ty by si bola v takomto prípade označená za tú štatisktickú odchýlku ktorej to nepomohlo (áno ide o klamanie spotrebiteľa a pravdepodobne aj klamlivú reklamu ale asi sa nikto nebude s nimi doťahovať...)