Život v Skalici

ela120
21. júl 2013

ahojte,mame sa prestahovat do skalice.zaujima ma ako sa tam zije,proste vsetko,kavalita zivota.

materina_duska
22. júl 2013

@ela120 Viem, že SI vyhrávala nejaké prieskumy ako najlepšie mesto na život v SR. Napr. tu: http://povazska-bystrica.otvorene.sk/Members/sm... je na druhom mieste. Síce je to staršie, ale zas veľa sa tam asi nezmenilo 🙂

evakva
22. júl 2013

@ela120 Ja sice byvam v Gbeloch, ale do Skalice som chodila na gymnazium a casto tam chodievam. Je to pekne mestecko, hoci troska veternejsie. Maju velmi pekne centrum (opravene a upravene), vybavenost je tiez OK (Tesco, Lidl, Billa, kino, stadion, golf, Batov kanal, Zlatnicka dolina, ...). Ak chces, napis @petraas, aby ta pridala do sukromnej skupiny Skalica a jej okolie. Ak sa smiem spytat, idete na dom ci byt?

ververka
22. júl 2013

@ela120 podla toho ake mas naroky.
Zivot je prijemny, akurat s pracou to je dost zlozite, ak nechces robit predavacku, alebo vo fabrike.

petraas
23. júl 2013

@ela120 no bratislava to nieje ale veru zije sa tu dobre az na tu pracu ako pise @ververka a co som este nespokojna tak malo obchodov hlavne pre deti....vzdy ked nieco chcem nakupit pre deti tak tu nic nezozeniem a objednavam z netu alebo idem na nakup do BA...ale inak pohoda, klidek, tabacek🙂 ak chces vediet nieco konkretne tak sa pytaj🙂
a preco idete vlastne do Skalice?

ela120
autor
24. júl 2013

@petraas manzel sa tam zamestnal v nemocnici,preto sa stahujeme.mna hlavne zaujima ako je to so skolokou,ci je dostatok miest.od buduceho roku by sme chceli dat maleho do skolky.

petraas
24. júl 2013

@ela120 no so skolkou je to ako ktory rok....niekedy je to uplne v pohode a niekedy je problem....u nas je to na hlavu postavene lebo ludia na zapis cakaju uz od pol 4 rana aby mali istotu ze sa dostanu. ked sme isli nasu Sofi zapisovat tak manzel bol tusim 20 ci ako to bolo uz presne neviem a to tam prisiel po 6 hodine...niektory co boli pred nim tam stali uz od pol 4. my sme sa dostali v pohode vraj aj co stali za nami tak sa dostali v pohode ale tento rok na zapise ze to bola katastrofa ze vela deti sa nedostalo....ono zostalo im hodne predskolakov co idu neskor do skolky tak asi brali menej deti alebo co...mame tu tusim 5 skolok a 1 sukromnu