Zľavové kupóny - skúsenosti

slaskou
27. jún 2014

Takze e/istuje stranka zlavapreteba. Sk . Tam ponukaju kuponovu knizku konkretne do welnesu v trencianskom kraji. Momentalne je za 24 eur.ale pes je zakopany v tom, je ta' 8 kuponov,ako do 8 roznych zariadeni.vsade je vstup na max 2 hod.tie kupony znamenaju to,ze ja si zaplatim cca 15 eur za proceduru a kamoska ma to iste zadarmo,kedze je to 1+1 zadarmo.ale ja ked si rozratam 24:8 vstupov,kamosku to nevyjde zadarmo,ale 3 eura.no aja sa vas chcem spytat na nazor,a ci mate skusenost,pretoze tuto knizku mam v rukach,roznasala ju nam do prace taka dvojica a stalo nas to 20 eur.idem im to vratit,pretoze je to zavadzanie.ten druhy vstu neni zadarmo,ale za 2,5_3 eura.a vobec sa nam to neoplati,lebo koli 2 hodinam precestujem a nic neusetrim.pisem z tabletu,tak pardon za chyby.

erika8000
27. jún 2014

Jasné, že sa neoplatí, vráť im to, ak sa to dá.

slaskou
autor
27. jún 2014

@erika8000 vratila som,ale sa im to nelubilo,oni nevedeli pochopit,ze mne sa koli usetrenym 10euram neoplati ist z trencina do turcianskych teplic,alebo do piestan na 2 hodiny do virivky.nakoniec z nich vyslo,ze tych 20 eur su vlastne naklady a vyrobu kuponov a za cestu,ze mi to osobne donesu

erika8000
4. júl 2014

@slaskou hlavne ze si vratila... 🙂 Oni sú veľmi predajne zruční, keď ponúkajú rôzne akcie, a človek si pritom "nátlaku" neuvedomí, že práve pre neho to až tak výhodné byť nemusí. Dôležité, že nebol problém s vrátením, bez ohľadu, či sa im to páčilo alebo nie 🙂

nuska
6. aug 2016

Má niekto záujem o 5EUR-kupón na detskú aloe vera kozmetiku alebo iné aloe vera výrobky. Platí pri nákupe nad 20EUR. Dostala som pri nákupe v jednom eshope. Netreba posielať poštou, ide len o kód, ktorý sa zadá do objednávky.