Je lepší sterilizátor do mikrovlnky alebo elektrický?

zuzka83
26. aug 2009

Ahojte, uvažujem, aký sterilizátor kúpiť, či do mikrovlnky alebo elektrický parný. Prípadne taký 3v1 Miniland. Poradíte, čo je lepšie? Je dobrá vec aj ohrievač fľašiek alebo sú to len vyhodené peniaze?

pimpa
3. sep 2009

my mame avent sterilizator do mikrovlnky a neviem si ho vynachvalit. Kedze Patko nebol kojeny, potreboval denne 6 flasiek, a bez sterilizatora by som teda musela riadne vsetko vyvarat. Oproti samostojacemu je tento do mikrovlnky skladnejsi, mensi. za 5 min. mam vsetko vysterilizovane.

nevesta
3. sep 2009

Suhlasim, tiez som mala do mikrovlnky a pohoda. Bola som max spokojna 😉 Podla mna ten elektricky len zaberie miesto a funkcia je rovnaka...

Ohrievac som tiez vyuzila cca do roka som v nom ohrievala aj mliecko aj papat 😉

sixtine
21. jan 2010

Ahojte baby, obnovujem tuto temu s rovnakou otazkou - elektricky alebo do mikrovlnky? Citam si vsetky mozne recenzie a nevidim v nich rozdiel, tak ma prekvapuje ta dramaticky odlisna cena (cca 100 EUR pri avente). Je ten mikrovlnkovy ok? Mate niektora mikrovlnkovy avent (tusim express)? Ste s nim spokojne? A naozaj sa do neho zmesti avent odsavacka, aj ta elektricka (casti, ktore mozu ist do mikrovlnky)?

parvitas
22. jan 2010

ahoj sixtine
pridám len svoju skúsenosť, porovnať neviem... možno ti to pomôže, aj keď nemám Avent elektrickú odsávačku, ale manuálnu a takisto nemám Avent sterilizátor, ale úplne obyčajný - z tesca. obrovský rozdiel oproti Aventu je v cene. tento tescový stál cca 10,- €. 😉 a sterilizuje na rovnakom princípe...
nemáš na ňom čo pokaziť, teda pokiaľ nezabudneš naliať vodu... 😀
a zmestí sa tam všetko.

zubrienocka
28. dec 2011

@parvitas Ahoj, prosím Ťa, do toho Tesca sterilizátora môžu ísť hocijaké fľaše? Ja mám Avent a pri niektorých sterilizátoroch sa píše, že tam pasujú len fľašky rovnakej značky...

parvitas
29. dec 2011

@zubrienocka ahoj, určite áno. ja som mala iba Avent fľašky 🙂. pri tých drahších sterilizátoroch to obmedzenie na rovnakú značku môže byť preto, že sú tam nejaké nástavce, na ktoré fľašky nasunieš, ten z tesca má len také nízke nadstavce, takže tam napasuješ hocičo... a ja som tam dávala aj cumlíky, proste všetko...
mimochodom, ten môj vyzerá presne ako tento: (fotka je z inzerátu na MMB http://www.mimibazar.cz/bazar.php?id=43481369)

zubrienocka
29. dec 2011

Ďakujem za rady 🙂

loriana
7. apr 2017

@zuzka83
@nevesta
@parvitas
@zubrienocka dievcata prosim poradte mi, kamoska mi dala elektr. parny sterilizator AVENT a nema navod a nepamata si, mam taku otazku, nalozim, nalejem 90 ml vody, zavriem a zapnem jediny biely gombik, zacne blikat jednotka alebo dvojka a nic sa nedeje, preco, co robim zle pri tom zapinani?? Navod na nete som nasla a tam len pisu; ,,zapnut", tak nechapem, co robim zle?? Dakujem!!!

nevesta
10. apr 2017

@loriana ja som mala mikrovlnkovy, neporadim...

loriana
10. apr 2017

@klodyka76 nie ☹️

loriana
10. apr 2017

@klodyka76 ano ten druhy