Oplatí sa kúpiť novorodeneckú sadu Avent?

miruska152
14. jan 2014

Oplati sa kupit novorodeneckú sadu avent? alebo sú to zbytočne vyhodene peniaze a stači jedna flaška? 🙂

luba28
14. jan 2014

ja osobne by som nekupovala,....ked budes kojit,nepotrebujes na zaciatku,....ak nebudes staci jedna flasa na mlieko a jedna na cajik a nemusia byt avent,aj MaM su dobre flase a lacnejsie,....skor pohariky s vrchnakom avent su potrebnejsie ,ale tiez na neskor,alebo na uskladnenie MM,...inak ako si povedala zbytocne vyhodene peniaze,.....

ushuaia
14. jan 2014

urobila by som presne ako vravi @luba28 🙂 ...,len ja nezijem na SK, tak musim kupovat potrebne veci dopredu lebo tu sa tazko zhana... 😖

zuzu101
14. jan 2014

pri prvom synčekovi som mala - cumlík sme nevyužili - nedávali sme mu.bol kojený, čiže som chcela použiť len jednu fľašu na čajík - pretekala, vybrala som druhú, tiež pretekala a ostatné tiež...zbytočne vyhodené peniaze, avent fľaše nikdy viac.a v obchode mi povedali, že niesom prvá, ktorá sa na to sťažovala 😒

lucinocka
14. jan 2014

tiez zijem na mieste, kde som si to nemohla kupit , ked som potrebovala a kupila som dopredu, ale nie avent ale tommee tippee a vyuzivame dodnes🙂

mauzi
14. jan 2014

zbytočne vyhodené peniaze, sú iné - lacnejšie a rovnako kvalitné (ak nie lepšie) fľaše. My sa doteraz kojíme a na čajík alebo émliečko sme používali NUK flaše. Mám dve a úplne mi to stačilo 🙂

brumka
14. jan 2014

zbytocne vela flasi, pri prvom tehu som len pocuvala taku flasu sklenenu onaku kup a co sa stalo dojcila som a aj tak som ich dala prec boli mi zbytocne, vodicku som trocha davala az od pol roka pocas prikrmov ale lyzickou cize flasu som zacala az po roku vyuzivtat a to dieta sa pomaly nauci na flasu s naustkom. podla mna zbytocne je napriklad sa aj zasobit UM, len to laka dat babtku ked je tazsi den/noc

mimake
14. jan 2014

podla mna sa neoplati. Kazde babo je ine a kazdemu vyhovuje nieco ine. U nas cumle nevyuzite, flasa avent s tym sosacikom pouzivana od 5 mesiaca s nasadkou od 12mesiacov a momentalne pouzivame canpol babies malu sikovnu presne do babatkovskej rucky. Takze podla mna zatial nekupuj a potom radsej po jednom kusku na skusku ci to vobec bude babu vyhovovat

klincek
14. jan 2014

nie. znacka je fajn, tiez sme mali. ale tuto sadu neodporucam hlavne preto, ze su tam dve flasky 125 ml, co je hrozne malo..radsej si kup sadu 2 ks flias s objemom260 ml a k tomu cumliky vel. 1 (od narodenia), v baleni su 2 ks. cumlik vel. 2 mas na 260-kovych flasiach a ostatne podla potreby tiez dokupis. flase vydrzia "vecne"🙂

sense
14. jan 2014

pouzivame avent a je to jedna z tyh najlepsic veci co sme kupili...

kocurikova1
10. aug 2014

Ja som mala sadu yoomi vitaj doma, boli tam mensie aj vacsie flase a cumle s roznym prietokom. Dostala som ju ako darcek. Najprv som bol skeptická ze naco mi to bude ale potom som ju plne využila. Zalezi vsak od toho ako bude dietatko pit, ci bude vedie pit z prsníka a ci ty budes ok. Ja som mala tu smolu ze maly mal problemy a zacala som mu davat materske mliecko z flase a postupne sa naucil pit aj z prsnika. Yoomi maju dobre tvarovaný cumel je makký a mam rozne prietoky...

jaaty
10. aug 2014

určite nie, kúpiš, keď budeš potrebovať - veď to dostať všade. Hanka bola do 9 mesiacov kojená potom sa odstavila a mlieko do 3 rokov nepila vôbec. Na čaj či vodu sme používali už avent poháriky. Takže všetky fľašky išli bokom 😉