Poraďte tlakový hrniec

katyax
12. jún 2014

Ahojte, vie mi niekto poradiť dobrý tlakový hrniec?? Aká značka je asi najlepšia? Ďakujem 🙂

smajla27
12. jún 2014

..ahoj katy.. my mame taly obyc z tesca - 5 litrovy za cca 20 eciek a podla je fajn.. moja mama povedala ze ona rozdiek nevidi - ci stoji 120 eur ci 20 🙂 stara kucharka 🙂 takze sme nevyhadzovali zbytocne peniazky a vyzera ze mala pravdu 🙂

natuska87
13. jún 2014

Ja som tiez kupila v Tescu,dva hrnce s jednou pokrievkou,som spokojna,varim v papinakoch cely zivot...

niki101988
13. jún 2014

@katyax ja sa tzv. papinákov bojím tak som si kúpila takú veľkú vec od Tefalu je to priehľadné takže vidím ako sú mi na tom potraviny počas varenia, ale úprimne Vás obdivujem. Odkedy mojej starkej doma takto hrniec vybuchol mám pred nimi rešpekt aj v obchode 😀

mabliss
13. jún 2014

My máme takýto http://www.hej.sk/hrniec-tlakovy-orion-prof-skl... Perfektná vec,varím v tom takmer všetko. Sklenená pokrievka je výborný doplnok,ked jedlo dokoncujem. Určite si kúp aj s obyčajnou pokrievkou.

vulka
13. jún 2014

Ja tiež používam taký tlakový hrniec, čo boli v sade 2 hrnce a k tomu jedna pokrievka. Výborná vec.

luciaalex
13. jún 2014

@mabliss ako robis hovadzie maso? Mam pocit ze ho mam skor uvarene sko dusene... pouzivam falosnu svieckovu alebo pekne zadne. Trochu ho oprazim na masti/oleji a cibulke a potom pod parou dusim. Daj tip, dik

zuj
13. jún 2014

My mame Tefal a zatial velka spokojnost a to som mala pred tymito vecickami dost velky respekt🙂

sono2
13. jún 2014

WMF

sono2
13. jún 2014

WMF a určite 6 litrový

zuzana1291
13. jún 2014

JA mam tieto http://tlakove-hrnce.heureka.sk/tescoma-green-c... a som velmi spokojna 🙂 Tefal je vraj tiez jedna z naj znaciek co sa tyka tlakovych hnrcov.

sono2
13. jún 2014

Nechápem čoho sa bojíte. Veď ten hrniec je zafixovaný. Ja ochladzujem pod studenou vodou je to rýchle. Ak sa zo spodu pozriete ten hrniec neni šanca otvoriť kým sa nepotočí. Ja mám taký. Viem, že sú aj iné, ktoré sa netočia. Tam hlavne musí byť dostatočne miesto na paru. V žiadnom pripade sa nesmie naložiť viac ako do polovice myslím že už aj to je moc. Potom je všetko ok.

mabliss
13. jún 2014

@luciaalex rovnako ako si napísala to robím aj ja. Kupujem hlavne stehno, máme radi suchsie masko. Áno, je to tak medzi dusenim a varenim,čo sa chuti týka, no nám to veľmi chutí takto. Asi som veľmi neporadila,že? 🙂

aaaaandrea
13. jún 2014

Ja mam sadu s jednou pokrievkou tescoma bio exclusive a su vyborne .. kupila som ich vo velmi vyhodnej cene.
🙂

luciaalex
14. jún 2014

@mabliss aj tak dakujem. Bojim sa dat malo vody, nech sa to nepripecie, a potom mi to plava 😀 ale chutne to je, prave sme dojedli k tekvicovemu privarku.

mabliss
14. jún 2014

@luciaalex no ved práve, tá voda tam musí byť. 🙂 Mňam, urobila si mi chute. 🙂 Pekný víkend.

essenceee
17. nov 2018

osobne som tlakový hrniec nikdy nepoužila a ani ho doma nemám. Myslím si, že uplne stači lepšia suprava klasickych hrncov