Tábory Bombovo - skúsenosti

womankc
22. apr 2015

Ahojte uvažujem dať 7 ročnú dcérku do tábora Bombovo, má niekto skúsenosti s nimi, boli ste spokojní. Alebo viete poradiť nejaký dobrý a prijateľný cenovo tábor pre takéto menšie detičky???????

sissy27
22. apr 2015

@womankc boli sme už dávnejšie, dcéra nemala ešte ani 6 🙂 a spokojnosť 🙂 snáď sa odvtedy nič nezmenilo k horšiemu 🙂

womankc
autor
22. apr 2015

@sissy27 ďakujem, páčilo sa mi to ,aj to vyzerá dobre , zlé recenzie som nenašla , tak ideme zrejme do toho

evka8756
29. apr 2015

Dávate Vaše dieťatko do tábora Bombovo? Mám v pláne dcéru 10 ročnú dať, len neviem ešte nebola v tábore. čítala som o tomto tábore a zdá sa mi byť dobrý 🙂

womankc
autor
29. apr 2015

@evka8756 áno chcem ju tam dať, lebo veľmi sa pýta do tábora , prišla s plagátom zo školy domov a že tati budeš mi chýbať, idem do tábora 😀
len som chcela zvoliť taký čo je pre takéto malé deti skôr , naša bude mať v lete 7. a tu sa mi to celkom pozdávalo , na prvý tábor dobré a aj cena nie je taká extrémna

womankc
autor
29. apr 2015

@evka8756 konkrétne na tento http://www.bombovo.sk/sk/tabory-carovny-les-blu... a majú tam aj taký len pre deti do 12 rokov žblnky vlnky, ten je zameraný na plávanie , ani ten by nebol zlý

evka8756
29. apr 2015

Dakujem baby 🙂

dzaniko
29. apr 2015

No neviem. Robil som tam animátora a svoje dieťa by som tam určite nedal. Ono záleží na konkrétnom turnuse, lebo počul som aj o dobrých turnusoch, ale čo sa týka mojich skúseností... Bolo to už pár rokov dozadu, dostali sme fixky, papiere a z toho sme mali urobiť týždenný program. Keď boli dobrí animátori, tak to šlo, ale často bývali úplní začiatočníci, ktorí ani nevedeli, čo robiť s deťmi. Možno sa to už zmenilo, ale ja som kvôli tomu odtiaľ odišiel. Úplne najhorší bol prístup majiteľa, na jednom turnuse školy v prírode navrieskal na učiteľky, keď sa popráve sťažovali na neskúsených animátorov a zlé materiálne zabezpečenie programu.

evka8756
30. apr 2015

@dzaniko akurát včera som tam malú prihlásila bude to jej prvý tábor tak dúfam,že nebudem ľutovať :(

womankc
autor
30. apr 2015

@evka8756 a na ktorý turnus ste ju dali

eludka
30. apr 2015

Moja dcera bola minuly rok v tabore Bombovo, ale uz by som ju tam nedala, mali sa ucit jazdit na konoch. Na konikoch boli tak 20 minut denne a nepacilo sa jej, ze animatori pouzivali hrube nadavky a ani im akosi nevadilo, ze su s malymi detmi. Citala som si komentare na ich webovej stranke - same pozitivne, ale myslim, ze tie negativne mazali...

zanin
30. apr 2015

moj syn bol v skole v prirode a animatorov mali prave z bombova. Bol nadseny a ucitelky si taktiez chvalili. A tento rok idu zase a animatorov vybrali zase z bombova to o niecom svedci. Nebojte sa my sme dostali CD a videla som ako super pracovali s detmi.

womankc
autor
30. apr 2015

@zanin
@eludka

no a teraz čo vybrať????? 😀

eludka
30. apr 2015

je to o ludoch, dcera natrafila na takych, ktorych to bud nebavilo alebo na to nemali predpoklady

womankc
autor
30. apr 2015

@eludka áno , vždy je to o ľudoch

kubenacka
15. júl 2015

@eludka aj ja som dala v nedelu malu do tabora a za tri som sla pre nu.namatkovo som ta sla ked som uvidela ze animatori sa nevenuju detom to ma dojalo ako prve.ten bordel tam dalsi sok.do tretice dali detom ulohy ani sa tu nechcem vyjadrovat.naucili ich totalne sprstu pesnicku o krvavej sekere v hlave.boze a to je od 6rokov

maci1127
14. mar 2017

Ahojte chcem dať dcéru do tábora bombovo tinedzeskeho animator fest neviete poradiť či je dobrý ďakujem.

vava021
24. aug 2017

Moj syn bol v tabore cez Bombovo a musela som ist na druhy den ponho. Velki chalani mu robili zle,zjedli mu vsetky sladiosti a nikoho to nezaujimalo. Chatky su v dezolate a vsade bordel a smeti po zemi... Okrem inych problemov... Syn je stastny,ze je doma a ja lutujem,ze som ho nezobrala prec hned v prvy den,ked som ho tam doviezla...

lubko889
19. sep 2017

Poslal som tam deti a povedali, že sa im to páči.

mastena
29. júl 2018

Ziva katastrofa, Bamboo tabor. Boli tam deti, co mali vsi a grcali. Absolutna neprofesionalita, detom sa animatori vobec nevenovali, ak neratam vystrihovanie z papiera! DSeti a povedali, ze uz v zivote by tam nesli!!! Toto nema s taborom nic spolocne!!Iba zufalec, ktory sa chce zbavit deti ich tam da asi za trest. Pozoruhodne Jako si dnes tabor moze urobit ktokolvek a nenesie pritom za nesplneny program a nedostatky z i a d n u z o d p o v ed no st!

livia341
3. aug 2023

No sklamali ma a velmi.nikdy.viac a za tie peniaze.Hroza. NEODPORUCAM