Absolvovali ste prvotrimestrálny skríning?

havefaith
5. apr 2013

Dobrý deň milé tehulky a maminky,

chcela by som Vás pekne poprosiť o Vaše názory a skúsenosti s týmto screeningom. Bol Vám odporúčaný? Absolvovali ste ho? Poprípade kde a ako to prebiehalo? Koľko ste zaň platili? Ja som z Košíc, snáď sa nájde nejaká mamička so skúsenosťami práve z KE? Ale vopred ďakujem za všetky reakcie. 🙂

mambba
5. apr 2013

@havefaith absolvovala som tento tyzden ten kombinovany test,.. co je odber krvi a ultrazvukovy screening. robia to tusim na masarykovej u dankovcika, v myslave u janovskeho a dosedla v saci.. zatial vysledky z krvi nemam ale ten ultrazvuk bol zazitok velky..bola som na masarykovej, robila mi ho muranska, vsetko krasne poukazovala, pocitali sa prsteky, kontrolovalo srdiecko, pupocnik, vsetko.. pustila mi bijuce srdiecko na reproduktor..
vysledky z krvi sa potom kombinuju s vysledkami ultrazvuku, vysledok z toho je za tyzden.

mala som vymenny listok od gynekologa a doplacala som 29 €

havefaith
autor
5. apr 2013

@mambba Ďakujem 🙂 A ešte ak sa môžem opýtať, ako dlho si čakala na termín, keď si sa objednala?

mambba
5. apr 2013

@havefaith oni najradsej robia ten screening v 13 tom tyzdni.. objednavala som sa tak v tom 11tom, oni si ta uz objednaju podla tyzdna tehotenstva, ale by tebou by som kludne zavolala aj teraz, ja som tam tiez volala, este ked som ani nemala vymenny listok od lekara.. treba sa objednavat na kombinovany test, lekar ti vymenny listok isto da..
tu mas kontakt na tu masarykovu
http://www.3dultrazvuk.sk/www/

havefaith
autor
5. apr 2013

@mambba Ďakujem za odpoveď. Výmenný lístok už mám.

mambba
5. apr 2013

@havefaith nie je zac.. a uzi si to tam.. je to krasny zazitok, ked pocujes bit srdiecko a ked vidis drobca na tej obrovskej telke co tam maju..

niki18
5. apr 2013

Suuuuhlasim, ja som tam bola tiez v 13tom tt u Dr. Muranskej a velmi som bola spokojna....priznam sa, ze ked som toho mrnousa videla na obrazovke, tak som az vyronila slzicku, lebo som necakala, ze to bude vsetko tak krasne vidiet! !!!!! V pondelok idem na dalsi....teda ten v 20 tyzdni a uz sa neviem dockat, kedze viem co ma caka! !!! 🙂 🙂 🙂

bulik30
5. apr 2013

Ahoj ja som bola v Myslave - stalo to 30 eur - kopa fotiek a video - a ano odporucam to , lebo krvne test zvyknu vychadzat hociak .

havefaith
autor
5. apr 2013

@niki18 Ďakujem za príspevok. V pondelok sa už asi dozvieš aj pohlavie bábätka, nie? Držím palce, nech to dobre dopadne. 🙂

havefaith
autor
5. apr 2013

@bulik30 V rámci toho screeningu si dostala aj video a foto pre seba? Ďakujem pekne za odpoveď. Prajem hladký a šťastný priebeh tých posledných týždňov, čo Ťa čakajú. 🙂

niki18
5. apr 2013

@havefaith dakujem pekne...urcite dopadne vsetko dobre! !! 😉 my uz od 15 tt vieme, ze budeme mat chlapca, cize ziadne prekvapenia by nemali byt... 😎 drzim palce aj tebe, aby vsetky testy dopadli tak ako maju a urcite nevahaj a objednaj sa 🙂

niki18
5. apr 2013

@havefaith k tym fotkam...tie ti daju aj na masarykovej...video som vsak nedostala 😒 mozno v pondelok....

alenka.k
5. apr 2013

@havefaith Ahoj, ja som bola v Šaci pred rokom aj niečo u Dosedlu http://www.nemocnicasaca.sk/lekarske-pracoviska... Zobrali mi aj krvičku. Fotku som si domov odniesla, výsledok bol do týždňa. Tiež mi povedal, že na 80% budeme mať chlapčeka a aj máme 😉

lenkaadanc
2. mar 2018

Ahojte. Obnovujem temu. Tie, ktore ste boli v Saci, ako ste boli spokojne ? To sa akoze za fotky a videa tiez plati ? Dakujem za vase odpovede

megynka20
12. jún 2018

Ahojte baby,mne doktor nedal ziadny vymenny listok,len ze sa mam objednat,sestricka mi dala vizitku a napisala t.c.,popravde ani neviem co mam povedat,naco sa chcem objednat a vraj to stoji 60 eur,tu v KE.

megynka20
12. jún 2018

@lenkaadanc ahoj,ty uz si bola na ten skrining?

lenkaadanc
12. jún 2018

@megynka20 Ahoj. Ano bola som v Myslave. Musis tam najprv zavolat a obj.sa. Recepcna bude chciet vediet v akom tyzdni si a podla toho ta obj. Plati sa 45€ dostanes fotky aj videa na usb kluc.

lenkaadanc
12. jún 2018

@megynka20 A ty sa mas na aky obj. Prvy druhy ci treti ? Prvy stoji 45€ Druhy 50€ a treti 45€ Bola som v Myslave nie v Saci.

megynka20
12. jún 2018

@lenkaadanc na prvy

megynka20
12. jún 2018

@lenkaadanc dakujem za info

lenkaadanc
12. jún 2018

@megynka20 Neviem ako to chodi v Saci, ale tam sa vraj este plati aj za fotky a videa. Aspon tak som pocula.

lacibo
12. jún 2018

@havefaith ja som bola na morfo sono u dr. Grochala v Martine v 12. týždni / nepamätám si koľko sme platili../ a bolo to super, on je naozaj odborník ..potvrdil mi, že bábo bude zdravé a ešte aj správne odhadol pohlavie..to mi veľmi pomohlo na celý zvyšok tehotenstva a určite to odporúčam, tie ostatné / v 5. mes. a 9. mes. / sú už podľa mňa zbytočné..okrem tohto som už nič neriešila, žiadne genetiky, ani amnio,hoci ma posielali kvôli veku.. iba všetko štandardné u mojej gynekologičky. ale je pravda, že aj výsledky z krvi som mala vždy dobré..

megynka20
12. jún 2018

@lenkaadanc asi do Myslavy pojdem,je to jednak aj blizsie...budem tam volat

lillysweet
18. jún 2018

@megynka20 ahoj, už si objednaná? a ku komu ťa poslal DR? Čakáš dlho na termín? Vďaka za info ;)

megynka20
20. jún 2018

Ahoj,este som nevolala,som na vylete,buduci tyzden budem volat,tak dam urcite vediet.

megynka20
26. jún 2018

@lillysweet ahoj,tak som objednana na Roosveltovu idem buduci tyzden,platim 60eur,tak dufam,ze aapon jedna fotka bude v cene,budu mi brat krv okrem toho,nemusim prist nalačno.

parvinka0001
26. jún 2018

@megynka20 ano dostanes jednu fotku

lenkaadanc
26. jún 2018

Aj keby si isla do Myslavy nemusis na lacno.

megynka20
26. jún 2018

@parvinka0001 a vyskledky krvi boli kedy?povedali vam priblizne aj pohlavie,alebo to nebolo mozne este urcit?

parvinka0001
26. jún 2018

@megynka20 O tyzden a povedali aj ze to budu chlapci ..aj moja gyn to potvrdila

megynka20
26. jún 2018

@parvinka0001 dakujem za info

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre