Ako sa dá zistiť pohlavie dieťatka okrem sona?

miladkaa
29. máj 2012

Ahojte,
1. dá sa nejakým iným spôsobom, ako je sono alebo iné vyšetrenie zistiť pohlavie dieťaťka? tvar bruška, chute atď.?
2. Idem na druhé vyšetrenie v tehotenstve (12týždeň tehotná ), na prvom mi dávali "kačičku" a sono z vnútra, čo merali dieťatko a tak, ako prebieha ďaľšie vyšetrenie? Tiež sono z vnútra alebo len cez bruško?

Ďakujem 😉

lucka1987
29. máj 2012

mne robili z vnutra este aj v 14 tt ale aj z vonka, podla toho ako sa im drobec ukazal.. pohlavie sa da urcit aj z krvy v genetone geneton.sk

evusaa
29. máj 2012

ahoj, krvne testy od 10tt www.geneton.sk

tikivikiniki
29. máj 2012

Dostaneš v lekárni test,ale neni to práve lacné,kuk: http://www.womansecret.sk/Test-na-urcenie-pohla...

sunny15
29. máj 2012

mne dr. v 12tt chcel robit vag.sondou-pre lepsie zobrazenie...ale nakoniec mi to robil cez brucho lebo mala som placentu v predu a nebola dobra viditelnost...cize to zavisi ako bude male ulozene a aj placenta ako bude ulozena 😉
potom mi dr vag.sono robil uz len kvoli meraniu krcka maternice...ci sa nezkracuje atd.vtedy je to nutne robit z dola lebo inym sposobom to nevie zmerať.
a k tomu pohlaviu...najlepsie je dat si to zistit z krvi v genetone od 10tt a stoji to okolo 70eur..tie testy z mocu -na ktore ti dala stranku tikivikiniki neodporucam...stoja od 30eur vyssie a su velmi nepresne...ja som si ho kupila a vysla mi krasna ruzova farba-ze to bude dievcatko...radot velka a potom tosku sok na usg kde nam uz 2krat potvrdili chlapceka 😀 😀
a tak isto aj babenka zo septembroviek si kupila ten test a aj jej vysla ruzova a tiez cakaju chlapceka...takze neodporucam...ale vysetrenie krvi v genetone je na 99%

anjelicek26
29. máj 2012

V 13.tyzdni sa uz robi vysetrenie cez brusko... a nam uz v 12tt+2 povedali pohlavie, dievcatko ti s urcitostou nepovedia, ale ak by to bol chlapcek, tak mozu.... inak len geneton a krvne testy.. Na chute, brusko, tabulky sa spoliehat samozrejme neda, su to len povery.

lucinocka
29. máj 2012

jaaaj zeno, vydrz , co ti ujde 🙂 Ked bude cas tak sa dozvies co je to🙂 My ani terazu nevieme na 100 %, mala ma stale prekrizene kolienka a stisnute stehienka🙂 Tvar bruska mam na chlapca, chute na dievca / dvaja dr. podla UTZ povedali ze to bude dievca/ skareda som na dievca :D v 16 tt mi robili prvykrat sono cez brusko, dovtedy kazde 4 tyzdne vaginalne

lili777
29. máj 2012

ja som si dávala robiť tiež v genetone v 12. týždni. Je to na nejakých 99 percent, stálo to tuším 70 eur. A vyšlo nám to🙂

ninarigova
29. máj 2012

Tiez idem na testy krvi do GENETON.Vysledok bol sto percentz u vas.dajte vediet. 🙂 Pretoye on visledku yaleyi ci si to necham alebo nie.Bolo bY to 4 V PORADI A TO UZ JE DOST DO FINANCII. 😅

geneton
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kika87
31. okt 2012

Ahojte žienky 🙂 Chcem sa spýtať, poznáte túto stránku ? Vyskúšala to niektorá z Vás ? Chcela by som vedieť, či to funguje 🙂 http://chlapecdievca.sk/vypocet-pohlavie-dietat....

stojdulka
16. nov 2012

hociaké výpočty a odhady sú všetky 50na50...viem z vlastnej skúsenosti pri dcérke som ich absolvovala lebo sme chceli chlapca...tentoraz som to nechala na náhodu a zistiť pohlavie som si dala v genetone a bude to syn 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre