Kedy mi lekár potvrdí tehotenstvo na sto percent?

nikuska115
25. nov 2014

Chcela by som sa opytat , test mi uz vysiel pozitvny , robila som si 3 testy. men.mi uz meska tyzden a pol . Ked pojdem na gyndu doktor mi uz bude vediet zistit ze ci som naozaj tehotna,??? Ci je to priskoro ?? Vopred dakujem za vasu odpoved.

alias313
25. nov 2014

vezme Ti krv a bude vediet 😉

luciasveckova
25. nov 2014

podla sona ano to ti spravi hned

timi1012
25. nov 2014

Aby si vedela ja som si robila tehu test v 1 den meskania MS a takto vyzeral. Samozrejme bude ti musiet zobrat krv pretoze v maternici toho asi vela neuvidi zatial... 🙂 povies mu presny datum kedy si mala naposledy MS, po pripade ta pozrie a vysledky onedlho budes mat. No ak ti vysiel aj tehu test a to nie raz pozitivne tak ti gratulujem opatruj sa a vsetko dobre v tehulkovani prajem. 🙂

blanche05
25. nov 2014

Ked ti to meska tyzden a pol tak na vnutornom sone to urcite lekar uvidi,mne to meskalo tyzden a videl vsetko a ked si mala pozitivny test tak je to iste...

ivca88
25. nov 2014

Odúoruča sa ist k dr. ked ti menzes meska tak 10 dní 🙂 no srdiecko ubidi az cca 7 tt ... cize sonom ti to nie vzdy potvrdi ... a predpokladam ze si teraz tak v 5-6tt... cize vyckaj tak dva tyzdne - pokial ti nic neni 🙂 a uvidis aj srdiecko bit 🙂

siska53
25. nov 2014

Ano,to uz bude vidiet a vediet. Uz ti meska vyse tyzdna. Takze ano.

veronikakostka
12. dec 2014

Nespoliehala by som sa na to na stopercent že ti povie že si tehotná.Mne to potvrdil doktor až v 10-tom týždni .dovtedy som mala stále výsledky krvi negatívne ale tehotenské testy boli pozitíve.Keď mi už konečne povedal že naozaj som tehotná tak sa priznal že toto sa mu ešte vživote nestalo že z tej krvy a ani na sone nič nebolo a pritom som bola tehotná 🙂

milota123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre