Na prehliadku s partnerom

raimunda
30. mar 2014

Chodíte ku gynekológovi s manželmi, priateľmi, proste s vašimi drahými 😀 Napríklad na ultrazvuk alebo tak ?

anuskaaprazko
30. mar 2014

@raimunda nas bol len na morfologickom UZV a potom na pokuse o 3D ktor nevyslo lebo maly sa nechcel ukazat 🙂

moonlightflower
30. mar 2014

@raimunda no ja som chcela ísť s priateľom, ale všade sa tvária, ako keby to bolo nenormálne....na niektoré veci sa, samozrejme, pozerať nemusí, ale ultrazvuk vidieť chcel. Je to škoda, lebo ja už žiadny ďalší neplánujem, tak malinké asi uvidí až keď sa narodí, ale no čo už...

lencika
30. mar 2014

niekedy so mnou isiel do cakarne ale dnu nie ale ked sme isli na na 4D tak isiel to sa mu teda velmi pacilo

siska53
30. mar 2014

@raimunda nie. Bol so mnou len pri poslednej prehiadke pri malom,ked mi povedali,ze zajtea sa ide na to (sekcia). Nemal kedy,chodila so mnou moja mama a pri malej cakal,s,malym vonku na ulici. A na,morfaku bola tiez len moja mama.

cinkatko
30. mar 2014

jen na ultrazvuk... jinak tady v uk neprohlizeji tehotnou zenu ze spodu. Mozna pokud to je jen nevyslovne nutne...

miku1
30. mar 2014

@raimunda Manžel so mnou chodil len vtedy ak som išla na ultrazvuk. Inak nie.

juliana77
30. mar 2014

@raimunda Chlapov netreba všade so sebou ťahať ako prívesky, a hlavne keď to nechcú. Keď nebude poznať môjho gynekologa, ešte to neznamená, že bude zlý otec. 🙂

monciky
30. mar 2014

@raimunda
ja nie, dokonca nemam rada ani ked je len v cakarni.., ked pojdem na 3D zoberiem ho, inak vsetky fotky z ultrazvuku mam v knizke, kedykolvek si ich moj muz moze pozriet..., mna sa sestricka minule pytala, ze kedy privediem muza a ja ze naco a ona ze kopec mamiciek sa uz od prvej navstevy pyta, ze ci mozu zobrat muzov, ale ona mi o hovorila ironicky, takze aj sestricky maju na to svoj nazor....

myska_lili
30. mar 2014

Moj manzel bol na uplne kazdej kontrole ale sedel v cakarni.. sem tam sa siel kuknut na ultrazvuk... chodil somnou preto lebo vzdy mu tak vyslo volno v praci a z kontroly sme sa vzdy sli poprechadzat ... navstivit babku... svokru
.. atd... a nebrala som to ze by bol moj privesok... u nas to tak bolo prirodzene....

k_a_j_k_a
30. mar 2014

@raimunda na velkom sone v 10tt, 20tt a v 30tt v nemocnici so mnou MM bol. Inak nechodil. Prislo mi to zbytocne.

bibistec
30. mar 2014

no na ultrazvuk u beznej gynekologicky bol aj si nechal vsetko vysvetlit, ale bolo to vtipne pretoze ho sestricka zavolala cez celu cakaren tehotnych zien ze,, otecko pridte sa pozriet,,. a aj na 4D bol nemali vobec problem ale co pocuvam u kamosiek tak inde ano. A aj na odber krvi bol so mnou u gynekologicky co sa robi a tiez bez problemov same mi tam navrhli nech ho donesiem aby som neodpadla.

deniska96
30. mar 2014

@raimunda moj manzel bol somnou pri kazdom ultrazvuku...🙂

augustovkaa
30. mar 2014

Môj muž bol iba na 3 D ultrazvuku. Do poradne so mnou nechodil, načo. Fotky z ultrazvuku som mu ukazovala. On bol dokonca aj proti 3 D ultrazvuku, že načo vyhodiť za to peniaze, keď o pár mesiacov sa budeme na malého pozerať od rána do večera zadarmo🙂 Manžel nepatrí k tým oteckom, čo vypustia slzu na ultrazvuku. Tiež pôrod prežíval s kludom angličana. Občas ma to štve, ale on je taký flegmatik🙂 Do poradne by som ho nedotiahla ani párom volov🙂

jasminet
30. mar 2014

moj bol iba na morfologickom a 3d pri malej, pri synovi bol 3x na utz - vtedy sme aj dceru zobrali.
na poradne so mnou nechodil, som uz velka, zvladla som to sama a zbytocne by so mnou cakal v cakarni a musel si potom nadrabat...

rakywanda
30. mar 2014

bol so mnou na každom ultrazvuku, na bežné prehliadky som chodila sama. 3D ultrazvuk sme nebrali ako kuknutie sa na dieťa ako bude vyzerať ani ako vyhodené peniaze, ale ako zistenie, že je dieťa v poriadku

maca283
30. mar 2014

Ja som chodila zdy s partnerom nikdy nebol problem a som rada Hoci pri porode som ho uz nechcela hoci sa ponahlal 60km zamnou 🙂

bianca
30. mar 2014

@raimunda moj bol so mnou na morfologicky.Doteraz mam pred ocami ako tam sedel,usta otvorene a lesknuce sa oci pol metra pred hlavou.Vtedy som si viac vsimala jeho ako obrazovku.To je moment na ktory zena nezabudne

misaelka
30. mar 2014

@bianca viem si predstavit... musel to byt uzasny moment

lucinocka
30. mar 2014

@raimunda nam robia UTZ na kazdej poradni a nebol stale so mnou dnu..asi len 2x... v cakarni bol stale, lebo nemocku mame 130 km, tak ma vozil

majka99999
30. mar 2014

@raimunda moj bol 3x na velkych ultrazvukoch, prvykrat bol dojaty, sedel mi pri hlave, pred nami velka telka, malinky tam lezkal, rucicku mal na hlavicke, a on ze ma rucicku ako ty. 🙂
Do poradne som chodila sama, jedine, ze ma odviezol, ale necakal.

cica869
30. mar 2014

so mnou chodil vzdy a bol aj 3krat na USG so mnou 🙂

jabadaba
30. mar 2014

@raimunda len na 3D a morfologicky USG. Aby ako otec mal aj on zazitok z videneho. Ostatne patri k intimite zeny a na beznych gynekologickych prehliadkach nema co muz robit. Moj nazor.

augustovkaa
30. mar 2014

@jabadaba Ja si tiež myslím, že partner nemusí byť pri každom ultrazvuku. Stačí morfologicky, 3 a 4D. Ja keď som chodila do poradne, partneri cakavali v čakárni.

sense
30. mar 2014

@raimunda no ked som bola tehotna tak ol so mnou vzdy niekedy cakal v cakarni inokedy siel do ambulancie podla nalady, a ku koncu chodil vzdy lebo som chodila casto ako na sono tak na pasy, na gynekologicku beznu prehliadku so mnou nechodi....naco, ja s nim tiez nechodim k urologovi

jabadaba
30. mar 2014

@augustovkaa vsak to, uplne stacia tieto ultrazvuky, je to predsa len iny zazitok ako priebezny USG, kde sa pozera cinnost srdiecka ci len vek plodu. Ale zazila som v cakarnach bezne, ze tam sprevadzali chlapi zeny na prehliadky. Ani tehotne byt nemuseli. Myslela som si o tom svoje. 😝

gv16
30. mar 2014

My sme boli na umelé oplodnenie a keď sme išli na srdiečko, tak som nechcela, aby šiel dnu, ale ani neviem ako a zrazu bol v ambulancii. Na poradne so mnou išiel vždy, ak bol vtedy doma a raz bol pozrieť aj na ultrazvuk, lebo veľmi chcel a veru takého dojatého som ho nevidela asi ani vo svadobný deň 🙂

velkacica
31. mar 2014

my máme kliešte doma, vie si ma pozrieť aj sám 😀

tonjadabik2
31. mar 2014

ano s manzelom v pohode aj na ultrazvuk aj s detmi sa da 😀

silvinuska6
31. mar 2014

áno pokial bol doma a mohol ísť tak šiel stále so mnou trochu síce hundral keď trebalo čakať ale vždy to zvládol 😀

sayurinka
5. apr 2014

So mnou chodi drahy stale 🙂 na ultrazvuk sa vzdy velmi tesi a inokedy caka v cakarni - nikdy nehundre s radostou ma podporuje 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre