Po amniocentéze ma volajú na konzultáciu. Mám zlé výsledky?

janka2506
24. sep 2014

do telefonu mi nepovedali vysledky testov len ze sa mam zastavit..

sue
24. sep 2014

@janka2506 to ti tu nikto nepovie 😉 ale aj ak sú zlé, tým, že sa budeš stresovať svojmu bábätku len uškodíš 😉 takže mysli pozitívne, choď na prechádzku, na koláč, s kamoškou alebo manželom do kina a snaž sa na to nemyslieť. NEUROBÍŠ S TÝM NIČ !!!

Držím palce !!!

mimik79
24. sep 2014

ja viem ze je to tazke ale nestrachuj sa, znama mala taky isty postup, bola po amnio, volali jej aby prisla osobne, isla tam cela vystresovana ze urcite je nieco zle a pritom jej len povedali ze je vsetko v poriadku. maju asi take postupy, ja by som sa vsak tiez velmi bala, ale drzim palce

sonagolisova
24. sep 2014

niektori lekari nerozoberaju informacie o zdravotnom stave telefonicky, myslim, ze su veci ktore sa maju skor vysvetlit osobne ..takze by som sa tam zajtra vybrala a budes mudrejsia ...alebo aj dnes vsak je 13 hod.takze snad do 17 pracuju

stanka232
24. sep 2014

Nemusíš sa báť, je to bežná prax 😉 Výsledky do telefónu nehovoria... aj ja som bola po amniocentéze pre výsledky osobne a boli v poriadku. Tak držím palce! Určite bude bábo O.K. 🙂

cackaa
24. sep 2014

Ja som bola na amnio 2x a vždy ma predvolali osobne. Do telefónu mi nikdy nič nepovedali. V oboch prípadoch som mala dobré výsledky. Takže to ber pozitívne, len v málo prípadoch to vyjde zle.

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bonaqa2013
24. sep 2014

Nestresuj. Poznám maminku, ktorej amnio vyšlo zle a narodilo sa zdravé bábo. Ani to amnio nie je úplne všetko. Nám povedali že všetko OK, aj amnio aj sa narodilo zdravé dieťatko a keď malo 5 mesiacov diagnostikovali DMO. Čo sa má stať, stane sa.

jara08
24. sep 2014

Ahoj.Mne po amniocenteze tiez volali,aby som si prisla osobne po vysledky.Hrozne som sa zlakla,ze nieco nieje v poriadku,prosila sestricku,nech mi povie,ake mam vysledky.Ked mi nechcela po telefone nic povedat,hned som sadla do auta a isla tam.Nastastie mi pani doktorka povedala,ze vysledky mam uplne v poriadku,takze ak ti mozem poradit,neplas sa hned,pockaj si na vysledky,oni maju taky postup,nemozu to hovorit po telefone.Drzim palce

marionmarion
24. sep 2014

Po vysledky sa ide vzdy osobne, ci su zle alebo dobre, je to jedno...takze sa nestresuj, nic sa nedeje 🙂

lolonka
25. sep 2014

ahoj...mne volali z genetiky....skôr..asi po 10 dňoch...a povedali, že výsledky sú veľmi zlé, aby som okamžite prišla...ešte v ten deň ma tam počkali.....takže mne oznámili hneď, že to nie je dobré....a pre výsledky sa vždy chodí osobne...verím, že ty budeš mať zdravé bábo.. 🙂 😉

zuzanakosiciarova
25. sep 2014

Ahoj,aj mne tak volali,ze aby som prisla.Pytala som sa ci je vsetko Ok a ona len pridte.Celu noc som nespala,nervozna som bola.A nic vsetko v poho Drzim palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre