Prietoky v Košiciach

xixi83
9. okt 2013

Ahojte, chcem sa opýtať ktorá z Vás bola v Košiciach na Usg vyšetrení a na prietokoch..Ja sa chystám do starej nemocnice..Mám sa objednať telefonicky ale neviem nájsť na internete to správne číslo, vie mi niekto poradiť? :/ ďakujem 😔

elisssasa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xixi83
autor
10. okt 2013

@elisssasa Ďakujem tam som už bola v 22tt. a teraz mám už ísť priamo do nemocnice ktorú som si vybrala kam pôjdem rodiť tak mi povedal môj gynekológ 🙂 Ale problém je v tom že na nete je xy čísel a neviem ktoré je to pravé... 😖

emelia18
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elisssasa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tchaliak
10. okt 2013

@xixi83 Ja si osobne myslim, ze naozaj nemas co riesit. Prietoky by som si urcite dala spravit na USG pracovisku v Myslave + dostanes gratis aj velmi pekne 3d fotky v HD kvalite a potom si vyber porodnicu aku chces. Ja som volila porodnicu na SNP, sice osuverene postele a najlepsia dostupna novorodenecka starostlivost pre dieta na vychodnom Slovensku.

xixi83
autor
11. okt 2013

Dievcata lekar sa ma nezbavuje..ja budem dalej chodit na prehliadky do paradne k nemu...len si chce bytisty ze dietatko dobre prima potravu...A uz som to cislo zohnala pracuje tam moja teta ako sestricka na onkologii tak ma na porodnkm objednala na usg a prietoky...A myslim si ze ist do myslavy zase je dost drahy spas stoji to 40€ a uz som tam raz bola za 30€ teda foto a video uz mam...;) a lekar povedal ze sa na druhe usg vysetrenie chodi do nemocnice kde chce zena rodit...

xixi83
autor
11. okt 2013

A ja tam nejdem rovno do poroddnice ale na gynekologiu kde robis usg vysetrenie takze nejden hned vybavivat porod....

evkapu
15. okt 2015

@xixi83 ahoj prosim ta mam ten isty problem enviem kam volat na tie prietoky a som v 30tt a tiez nepotrebujem dat 40e na 3d

anulka1171
6. okt 2016

Ahojte.. Ja mam ist zajtra na prietoky do starej nemocnice..kde to tam najdem ??

dominikavargova
13. nov 2016

@anulka1171 Prosím ťa a kde si našla číslo , kde si sa objednávala priamo na gynekologickom oddelení? ĎAKUJEM

anulka1171
13. nov 2016

@dominikavargova a ides na poradne alebo prietoky??

dominikavargova
14. nov 2016

@anulka1171 na prietoky

anulka1171
14. nov 2016

@dominikavargova ... aha tak to som bola osobne sa objednať na prietokoch dole na prízemi v okienku.. lebo na poradne ma objednaval priateľ telefonicky a to sme mali opisane číslo z dvier 🙂 .. inak skús pohľadať si na stránke nemocnici

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre