Test na určenie pohlavia dieťaťa. Skúšali ste ho?

shehzade_91
28. júl 2011

ahojte..chcela by som sa opytat ci mate skusenot s tymto testom na urcenie pohlavia..ja som si ho robila a vislo mi fialove policko po nejakych 3 hodinach tam bola ruzova na utrazvuk mam ist az o 2 tyzdne tak som velmi netrpezliva... 🙂 dakujem za odpovede

marcela1992
28. júl 2011

@shehzade_91 Ahoj.JA by som si tiez chcela spravit ten test..da sa kupit normalne na Slovensku alebo si si ho zdakade objednala?Ak ano,odkial?dakujem za odpoved :D

syslica
28. júl 2011

Popýtaj sa radšej tu: https://www.modrykonik.sk/forum/o-tehotenstve/skusili-ste-intelligender-boy-or-girl-test/ - môj názor je ten istý ako väčšiny mám, ktoré si test spravili: zbytočné vyťahovanie peňazí, ktoré sa dali investovať aj rozumnejšie 🙂

dadak
28. júl 2011

@marcela1992 predavaju ho aj na slovensku na internete...ja ho mam tiez..aj ked viem, ako povedala syslicka, ze su to vyhodene peniaze ale ja som tak zvedavaaaaaaaaa....😀

marcela1992
28. júl 2011

@dadak no ja som v Irsku ,skusim to pohladat tu a uvidim.aj ja som strasne zvedava :D

shehzade_91
autor
28. júl 2011

ja som ho kupila na slovensku woman secret gril or boy sa to vola...este neviem ci bude pravdivy ale ako citam tak asi su to naozaj vyhodene peniaze..dievcata ja som takisto nedockava 🙂ale asi to musime vydrzat co sa da robit radsej chod na odber krvy zaplatis 50euro a mas to 100% a nie davat 35euro a si na pochybach ked uz sa tak neviem vsetky dockat :D ale ja tie 2 tyzdne vydrzim a potom vam napisem ci ten test bol prvadivy 🙂drzkajte sa

zeleny_cajik
28. júl 2011

nase skusenosti su v tej teme, na ktoru davala link syslica... vid napr. aj moja 😉

jankasve
20. apr 2012

Su to len vyhodene peniaze, ja mam s nim skusenost a vyslo mi ze cakam dievcatko tak som sa z toho dlho vytesovala a po 6 mesiacoch mi na 3D ultrazvuku zistili ze cakam chlapceka.. cize to ze to niekomu vyjde je len nahoda, naozaj najistejsi je odber krvi... Uz nikdy takuto chybu nespravim lebo naozaj taketo zistenie po 6 mesiacoch dost zamava s citmi zeny 🙂

xpetruskax
20. apr 2012

ahojte, taktiež sme si kúpili test woman secret girl or boy a vyšlo nám, že budeme mať dievčatko už v šiestom týždni tehotenstva a tak aj bolo, narodilo sa nám krásne dievčatko 🙂 nemyslím si, že sú to vyhodené peniaze...

jolly84
11. máj 2012

@jankasve a preto ja si ziadne testy neurobim a ani nechcem vediet pohlavie, je mi to jedno a nech sa to dozviem az pri porode 😉

oliverinko
13. máj 2012

Ja som si robyla dva krat raz v 21 a v 29 tyždni vyšlo my už druhykrat dievča ,robyla som si Woman secret .No už na druhom ultrazvuku my povedali že chlapec ,tak dakujem pekne 80 eur v ......už neviem či verit testom alebo lekarom.Kamaratkynym kamoškam to vyšlo presne aj jednej znamej ja uvydim o dva mesiace že čo to bude už neviem čomu mam verit

123456x
15. máj 2012

Aj mne vysiel fialovy (medzi ruzovou a modrou), ale nerobila som ho z ranneho mocu....asi to ma zostat tajomstvo...🙂

karinkaeich
15. máj 2012

@jankasve a kde ti z odberu krvi zistia pohlavie za 50 eur? ja viem, ze stoji 72 eur, to je dost rozdiel

chalim
15. máj 2012

@shehzade_91 už zdražili, v genetone je to za 70 €

elinnka
15. máj 2012

Ja suhlasim s nazorom mnohych babuliek tehuliek 🙂
Mne vysiel tiez taky fialovy (ani ruzovy ani modry)... takze je to vyhodenych 35€

andrea_stella
18. máj 2012

@elinnka fialovy by mal byt dievcatko, mne vysiel taky fialovy na supu a hned zbledol do ruzova, ale este furt nevieme co cakame a na tento test sa teda nespolieham 😀

ajka77
24. máj 2012

Robila som test "woman secret gril or boy" a vysiel sivo-fialovo-modry (skor do modra ako falova alebo ruzova) ale podla ultrazvuku budeme mat zjavne dievcatko. Vyhodne peniaze za test (este ze bol v zlave "len" za 25 Euro - asi je na to dovod).

samantha223
28. júl 2012

@shehzade_91 mne stale hovorili ze budem mat chlapceka, vyfotili mi najprv gulky neskor pipika. chcela som strasne dievcatko tak som si ho kupila aj ja a bola ruzova, do konca sme teda nevedeli co bude a bolo to dievcatko. Takze lekari nemali pravdu, test ano. drzim palce

monika92
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monika92
7. aug 2012

@oliverinko jasne ze chlapec ked si mala 21rokov keby si otehotnela pokial by si mala este 20 mala by si dievcatko...v 21 sa u teba robili zmeny a menila sa ti krv...pokial mal partner do 27r nemal este 28 tak jasny chlapec...ak by mal 29 tak znova dievcatko...ak ste narodeni v rovnakom roku napr rok 1980 budete mat len 1 pohlavie dietatka..cize bud len chlapcov alebo baby v tvojom pripade by to bol ichlapci

oliverinko
7. aug 2012

Dakujem,syna som mala v 19 a s manželom sme narodeny v roku 1980 rovnako.Takže aj tak by som nemala dievčatko?Teraz mam 32 myslela som že konečne bude diebvčatko .

monika92
7. aug 2012

@oliverinko vychadza ti chlapec...uvidis sama nebudem ta presviedcat...iba hovorim co ti vychadza

lucy109
7. aug 2012

blbost,mne vysiel chlapec a na ultrazvuku zrazu dievcatko 😀 , skoda penazi za ten test 😝

oliverinko
8. aug 2012

Už mam po pôrode narodil sa nam chlapec takže pravdu mali lekari a ten test je blbost dakujem pekne že som vyhodila 80 eur len tak ,som nazlostena ani reklamovat sa ten blud neda ☹

ani3012
6. sep 2012

test má tuším 50% úspešnosť ...je to ako veštenie s ihlou 😀 - buď sa trafí alebo nie 😉

home1
2. jan 2013

@monika92 ahoj,ako to rátaš?ked ja som narodena v roku 1989,manžel v roku 1979....máme prvú dcerku....ak by sme tento rok chceli druhe babatko,podla tvojich vypočtov by malo byť ake pohlavie? nám je jedno či to bude dievča alebo chlapec,len ma vždy tieto rôzne vypočty zaujmu a potom sa k nim spätne vrátim či to tak bolo alebo nie 😉

monika92
3. jan 2013

@home1 ok moja 🙂 a mesiac narodenia?

monika92
3. jan 2013

@home1 tento rok chlapec..za 3 roky dievca medzi tym chlapci 🙂

dasiacik
3. jan 2013

@monika92
Jeej,ahoj 🙂 Pozeram,ze robis nejake vypocty.Vies mi
vypocitat co budeme,podla toho,mat?Stacia roky narodenia?
Obaja sme 1988.Dakujem 🙂

cintulka
3. jan 2013

Ja som si kupila,spravila a že dievčatlo ,taka nadšena po 3chlapcoch,štastna a na 3D lekar sa pýta chcete vediet čo to bude?a ja netrpezlivo čakam,čo povie a že pozrite na monitor,chlapec ako lusk) ☹

monika92
3. jan 2013

@dasiacik a mesia narodenia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre