Babylove kaše z DM. Aké sú?

midka
4. aug 2008

Ahojte, dnes som si vsimla, ze v DM predavaju aj babylove kase. Ma niektora z Vas s nimi skusenosti. Rada by som vedela ake su, napr. v porovnani s inymi.

grmitko
5. aug 2008

ahoj, my ich kupujeme, ja som ich sice nejedla, ale drobcom chutia 🙂

angua27
5. aug 2008

midka, tiež som ich už vyskúšala. malému chutia a ja ja som skúsila a sú dobré. pekne sa dajú vymiešať, nezostávajú žiadne hrudky a sú dosť sýte. zatiaľ sme skúsili iba ovocnú s banánom a keksíkovú a obidve mali u malého úspech. 😉

zuzka.25
5. aug 2008

ahoj, aj my ich používame, vyskúšali sme už všetky a mojim dvojčatám veľmi chutia.. sú lacnejšie ako iné, ale myslím, že porovnateľne dobré... fakt nerobia moc hrudky, napr. teraz som mala jednu kašu od nestlé a to bolo niečo strašné, hrudky, kaše bolo treba veľa, aby to zhustlo, ani im moc nechutila...

midka
autor
6. aug 2008

tak dnes som jednu kupila a porovnala hodnoty ( tuky, sacharidy..) s Hami a Hipp a zistila som, ze su na 95% rovnake, co sa tyka pomeru zlozenia.
Takze zatial som spokojna, dufam, ze malemu budu chutit. Teraz su v DM asi za 56,- Sk 300g.

dobromila
6. aug 2008

my sme mali tu keksikovu a este jednu, uz neviem aku, malemu chutili, ale na moj vkus boli totalne presladene 😝

lyzenka
6. aug 2008

my pouzivame najviac babylove kase....vanilkova, keksikova, bananova...mnam,mnam....najviac chuti vanilkova..teda aspon mne.. 😀

kristina_tvb
6. aug 2008

tak sa pridavam aj ja, tiez ich pouzivame, su ovela lacnejsie, a hlavne, nie su tak priserne sladke. Mne chutia a malej tiez 😉

abetka
6. aug 2008

aj my pouzivame a som velmi spokojna.
Midka a odkedy su v akcii. JA som vcera kupovala a boli za 59,90Skk
Man chutia vsetky a to sme mali problem, ze mi ziadne nechcel a tieto mu zachutili.
A co poviete na plienky babylove????

tinuska1
6. aug 2008

ahojte,ja kupujem sunarku kasu,ale vyskusam tu babylove. 🙂

midka
autor
6. aug 2008

abetka, prepac teraz som si to este raz pozrela ano je za 59,90 Sk 😉 Prepac, ak som ta poplietla.

Tinuska, ja pouzivam tiez aj plienky babylove a som s nimi spokojna. Obcas davam aj Pampers aj Huggies, ale pravdupovediac ja, ani Petko ziadny rozdiel nevidime. Som s nimi spokojna a zatial nevidim dovod na zmenu.

PS: Vsimla som, si, ze aj na takom jednom reklamnom DVD (ktore som dostala postou, asi reklama na Niveu) pouzivaju tieto plienky.

abetka
7. aug 2008

ja som kupila male balenie babylove plienok a som vcelku spokojna a velke balenie je za 448 skk a myslim, ze 100 ks plienok

sasenka
7. aug 2008

mne sa zadjú dosť práškové, sice som ich 2 krabice kúpila, ale viacn ekúpim. V Polsku majú od Nutricie (čo robí aj Nutrilon) po 50-60,- SK tak radšej si vozím odtial, ved sa to nepokazí.
A mlieko a plienky Babylove hnúúúsnéééé.
Mlieko sa zle rozpúšťa a maly z neho kakal čiernu lepkavú hmotu, vyzeralo to ako smola, mali sme to od 4. mesiaca - tuším Babylove 2.
A plienky tie malinké boli ešte OK, ale teraz ked malý chodí, tak sa vnútro rozpadá a cely absorbent mal polepený po ritke 😝 . A za tú cenu, to radšej hocaké iné.

sasenka
7. aug 2008

som zabudla dopísať... Na SK kupujem Hami a Sunarku, najviac chtí malemu jogurtová jahodova, ale v podstate zbaští všetko, aj tie Babylove zjedol, len mne sa nepáči ta prášková chuť.

abetka
7. aug 2008

sasenka- a to mlieko bolo aj nejake pokracovacie???MNe sa tie plienky zatial nerozpadavaju. No tak som zvedava

ivet100
9. aug 2008

ja som davala na prikrmenie mlieko babylove, ked mal maly 4 mesiace a mala som laktacnu krizu a velmi mu chutilo, nezapekalo a nemal ani koliky, ani nevrackal. Takze velka spokojnost, mozem povedat, ze chutovo bolo velmi dobre, sice sa horsie rozpustalo vo vode, ale nakoniec sa to vzdy podarilo. Plienky kupujem babylove a ja som velmi spokojna, hlavne na noc,lebo vobec neprepustaju a nam sa vnutro nerozpadava. 🙂

janina77
9. aug 2008

tie plienky sa aj nam huzvali, ked zacal maly lozit. Ale za tu cenu - na kupon+zlava boli fajn. Ked nemam kupon tak radsej kupim v Tescu ked je akcia, tie su lepsie 🙂.

A s kasami zatial skusenost nemam, ale chcem vyskusat. Neskusali ste niekto tie Alnatura? Alebo to su tie iste co Babylove?

sirinka
9. aug 2008

ja som tu kasu raz skusala a mala zje uplne vsetko, ale tieto nechcela 😕 plienky babylove mi pridu zase trochu hrube, ale inac pohoda, kym sme mali velku spotrebu, tiez som ich kupovala kvoli cene a bola zima, tak mi nevadilo, ze su hrubsie. inac sa mi nikdy nerozpadli...

sasenka
11. aug 2008

Alnatura su Bio kaše a tie sme nemali, len klasické Babylove.
No a Janina ptresne, odkedy sa malý viac hýbe su Babylove plienky nanič. Kym len ležkal, boli dobré.

A aj s kuponom su drahe, isto drahšie ako TESCOve fialove, a tie s kvalitou omnoho lepšie ako Babylove.

pepsyna
3. nov 2010

ahojte,otvaram tuto temu pretoze som prednedavnom kupila kasu babylove-prosovu,vhodnu od ukoceneho 4. mesiaca,no neprecitala som si navod....no a ked som to studovala doma,tak tam pisu ze sa zaraba s prevarenou vodou spolu s prevarenym polotucnym mliekom....no vsade pisu ze kravske mlieko nie je vhodne v 1. roku...mate niekto s tym skusenost?

ichbinich
3. nov 2010

@pepsyna:
To kravske mlieko sokovalo aj mna, ale v pohode mozes spravit tu kasu aj iba s vodou alebo tvojim mlieckom alebo ked je mala na UM tak s tym, co pouzivate.
Ja som just tu prosovu este nevyskusala. Je to proste nemliecna kasa, kde sa pridava mlieko, ake kto pouziva. Ale tvoja malicka je este mala na prikrmovanie, pockaj aspon do ukonceneho 5 mesiaca, aj ked vyrobcovia a niektori lekari tvrdia ine. A najma sa zacina skor zeleninou a nie kasami. Skus si precitat aj "prve prikrmy", nemusi byt vsetkych 355 stran 😉 Tam ti dobre poradia.
Este jeden tip: ked zarobis kasu (hocijaku obilninovu) s tvojim mlieckom, po case zase zredne, lebo MM obsahuje enzymy, co stiepia skroby. Preto, ked ta kasa dlhsie stoji (5-10min), tak zredne. Tak sa nezlakni, to je normalne 😉
Ale s prikrmami a hlavne kasami este pockaj, nic nestratis ani ty, ani tvoja dcerka.

pepsyna
4. nov 2010

@ichbinich neboj nechystam sa este prikrmovat,zatial to len predbezne sledujem 🙂 mam doma aj taku brozurku,co kedy zacat davat a citam aj tu na konikovi, no uz sa neviem dockat kedy zacneme 😀

ichbinich
4. nov 2010

@pepsyna:
to je dobre, ze sa vzdelavas 😉
Podla toho, ako bude mala papat, sa mas na co tesit, alebo aj nemas 😝 Ked ti bude jest malicko a pomaly, tak ti bude liezt na nervy, ze chystas a ona ti to iba poprple...
Tak si este pockajte, pekne sa vzdelavaj a potom vsetko dobre! 🙂

14ivuska88
2. júl 2013

moj tiez papa UM babylove a sme s nim spokojny .aj plienky su super babylove
chcela by som sa opytat o babylove kašičky od kolkych mesiacov sa može davat moj ma 4 mesiace a chcela by som mu vyskusat aj nieco ine ako mlieko.obcas mu dam aj vyzivu z dm chuti mu a pekne aj papa nevypluva