Dokedy ste prevárali kravské mlieko?

seemani
22. apr 2014

Malý ho pije už vyše týždňa, strašne mu chutí, vypije pol litra približne denne. zaujímam ma, dokedy ho musím prevárať?

traktor
22. apr 2014

trvanlive krabickove mlieka netreba prevarat, su to upravene mlieka, staci zohriat..mlieko priamo od kravicky treba prevarat, tam by som asi neriesila dokedy, prevarala by som ho stale..

veriiii
22. apr 2014

http://www.woman.sk/2011/06/preco-plnotucne-a-d... tu pisu ,ze do 2 rokov..a samozrejme treba detom plnotucne a co najcerstvejsie, teda tie NIE tie trvanlive ALE r to 5 dnove...a inac v Kauflande maju aj bio tatranske🙂

seemani
autor
22. apr 2014

@traktor no ja kupujem trvanlivé, 1,5% tkaže to nemusím?

seemani
autor
22. apr 2014

@veriiii tak teraz ktoré? nepochopila som, to :D

traktor
22. apr 2014

@seemani trvanlive nemusis, vsetky trvanlive mlieka su upravovane, staci ich len ohriat 😉

veriiii
22. apr 2014

@seemani prepac 🙂 to tie moje preklepy ta asi zmiatli😀 takze sa odporuca to 5 dnove-cize cerstve, nie trvanlive,samozrejme to plnotucne 3.5% a prevarat do 2 rokov..a ja kupujem bio tatranske z kauflandu,maju aj plnotucne aj polotucne..ale sa mi zda,ze to akurat nie je iba 5 dnove,ale zas nie je uplne ,ze trvanlive...

tahomi
22. apr 2014

Trvanlive netreba prevarat

jamabe
22. apr 2014

Trvanlivé mu radšej nedávaj... Si predstav, čo s tým mliekom museli urobiť, aby vydržalo pár mesiacov.. 😝
Ideálne od kravičky alebo z automatu, ak nemáš možnosť, tak s čo najkratšou dobou spotreby, ale plnotučné. Deti potrebujú tuk, ešte nemusia diétovať.. 🙂

drobcek26l
22. apr 2014

@seemani Ešte máš malé bábätko, nerozmýšľala si o tom dávať mu radšej pravé kravské čerstvé mliečko, napríklad z automatu a nie 1,5% riedené vodou? Dieťatko ešte potrebuje tuky v kravskom mliečku sú 4% a tie by ho aj zasýtili a boli by zdravšie.
Inak kupované mliečka nemusíš prevárať vôbec, stačí ich zohriať.
Mliečko čerstvé alebo automatové musíš prevariť vždy. 🙂

syrik
22. apr 2014

@seemani Aká prekvapiva otázka...Od Teba...Škoda,že sa neopýtas,čo obsahujú párky a pastety, keď si zakladala tému O netabulkovych maminach 😀

seemani
autor
23. apr 2014

@syrik párky a pašteky nedávam a nechápem čo na mňa reaguješ? potreba rýpať? 😉