Môžem dávať kokosové mlieko 10 mesačnej dcérke?

ollynka
27. jún 2013

Chcem sa spýtať ,mám 10 mesačnú dcérku, kedy jej môžem pridávať do stravy kokosové mlieko ?

saska.t
28. jún 2013

musíš vyskusat na malom mnozstve,ci sa nevyhadze,alebo nebude mat ziadnu inu reakciu, za normálních okolnnosti po 1 roku uplne bez problemov...

demonique
28. jún 2013

@ollynka tiež si myslím, že môžeš vyskúšať a keď bude všetko ok, tak dávaj. A inak asi sa inšpirujem a skúsim aj ja malému dať 🙂 zatiaľ mi to nenapadlo 😝

abbie
28. jún 2013

kludne mozes, skus aj ryzove, je viac vyzivnejsie a casto je doplnene o kalcium

ollynka
autor
28. jún 2013

ďakujem za odpovede,..pridám jej ho trošička do pšenovej kašičky a uvidím,..)

lusy267
5. jan 2016

Prosim vas mam 15.mesac. Dcerku a mozem jej davat kokosove mlieko ako na ranajky a pred spanim na flasu? Myslite ze je to vhodne?doteraz sme mali nutrilon,pivedali nam ze name prejst na rastlinnu formu mlieka

mammamiamiama
5. jan 2016

ano, mozes kludne. Ide o to, ci jej to bude chutit. Mojmu malinkemu az tak nechuti, skor ovsene, ryzove... tie ma radsej 🙂

marusia12
5. jan 2016

... a prečo by si nemohla? Ja som od narodenia odmietala moje deti kojiť... môžete ma ukameňovať... ale do mlieka sa dostáva bordel, ktorý si žena ukladá roky do svojho tela.... jednoducho som deti od narodenia stravovala bio vecami... bio šťava z mrkvy, jablka, bio mlieko bez laktozy, vývar z bio prepelíc a podobne....a prežili, sú tu a nemajú žiadne alergie. Ani v INDII alebo kdekade v rozvojovej zemi neuvažujú nad tým, čo dať dieťaťu, dajú aby prežilo... tak skúsme nebyť také malicherné a sprosté.... daj prvý krát a uvidíš....

priadka
5. jan 2016

@marusia12 aky bordel z tela zeny sa dostava do materskeho mlieka? Mozes prosim prilozit odborne clanky, studie?

marusia12
5. jan 2016

@priadka nájdi si sama štúdie Pentagonu

macka84
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alena1808
5. jan 2016

@marusia12 akoze bio z obchodu?! To bio co je tiez striekane???? Som sa pobavila. Ja som svoje deti Kojila, zjavne tym bordelom ci mam v sebe a cudujem sa svete, tiez nema ju ziadne alergie. Obcas mi to pride, ze Poniektorym dobre BIO prepina.

ukulela
5. jan 2016

pentagon - americke ministerstvo obrany - robi nejake studie o zlozeni materskeho mlieka?
@marusia12 sme se pobavili.

macka84
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alena1808
5. jan 2016

@macka84 prechadzala sa po bio dvore a zobkala bio travu, bio kamienky a pila bio vodu. preto je bio.

katkakovac
5. jan 2016

Kaslat na miliony rokov evolucie, nespocetne studie a miliardy deti odkojene po celom svete. Jedna studia z Pentagonu zmenila moj nahlad na svet😆 A to som si myslela, ze po mixerovom fantomovi ma nic neprekvapi......

macka84
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabuchah
1. nov 2016

@marusia12 a kde si mala taku istotu v tych Bio produktoch,hlavne ak si kupovala...mozno si ukladas bordel,ale telo je tak dokonale,ze telo matky ichranuje a vypusta do mlieka len co ma..ani nevies o co si ich ukratila..ale kazdeho vec...nechapem kde si taku hlupost vycitala..pises nebudte sproste ale ja som vacsiu sprostost necitala uz davno...

gabuchah
1. nov 2016

Baby,ja teraz urobila prvy krat kokosove mlieko,nakolko mam 8mesacnu a odsavam od jej narodenia a je ho menej nez potrebujeme a umele mi nechce 🙂 tiez je atopicka,obcas sa mi vyhadze (aj prave z bio-reakcia na potravu ibcas) a tak skusam toto mlieko..tu som citala ze sa moze uz od 4-6m tak snad pomoze,je fakt vyzivne