Obedujeme neskoro?

haifa
5. mar 2015

pomaly 8 mes. dcérka mi nechce obedovať skôr ako o 15:00 a tak vynechávame olovrant.hádam časom sa to upraví 😒 prosím vás máte aj vy podobné skúsenosti s papaním? za odpovede vopred dakujem 🙂

jasminet
5. mar 2015

ved ked vam to tak vyhovuje, tak to neries.... alebo poposuvaj ranajky a desiatu

luckymummy
5. mar 2015

Má ešte len 8 mesiacov, je to úplne ok 🙂 Moja v 8 mesiacoch zväčša ani žiaden obed nechcela 🙂 Hlavne, nech to vyhovuje vám obom! 🙂

brisilda
5. mar 2015

moj starsi syn chodi zo skoly po 14:00 hod. cize tiez obedujeme neskor 🙂

birbalka
5. mar 2015

Ano mame :D

sam2
5. mar 2015

Aj moj syn v tom veku neobedoval skor ako o 14,00-14,30. Olovrant mal okolo 18,00 (my sme vynechavali 1.veceru) a potom okolo 20,00 mliecko. Ale ak jej to vyhovuje, neries. Ja nie som velmi za umele rezimovanie. Ty tiez nejes ked nie si hladna 😉 (teraz ma za tuto vetu niektore mamicky ukamenuju 😀 )

siska53
5. mar 2015

Kamoskin maly tiez jedaval obed az po popoludnajskom spanku (okolo 14:30). Neskor,ako si menil rezim,sa to upravilo. No a v skolke je to presne urcene.
Ja som mala jednu kamosku,kde to mali posunute stale. My sme isli o 12,obedovat a ona sa cudovala,lebo oni este len doranajkovali. Obedovali o 16 a pod.
ja s ttm osobnu skusenost nemam,obcas sa nam len stane,ze jeme po 13tej,ked sa zdrzime niekde.
Ale rob,ako yo vyhovuje jej,je este mala,nie kazde dieta sa da vtlacit do rezimu. Moje sa dali,inym to trvalo. Ale vsetky sa naucili najneskor skolkou.

janickacrazy
5. mar 2015

Moj malý zase mal ranajky o 4:00 hod ráno do 2 rokov a obedovali sme o 10:00 hod. 😀 Mal proste taký biorytmus a nedalo sa to nijak zmeniť, časom začal vstávať neskor, takže sa nám to posunulo do normálu. Vôbec sa tým netráp, časom sa to upraví.

mironka
5. mar 2015

Moja má vyše rok a pol a obedujeme, až keď sa zobudí po obedňajšom spánku....cca o 15:00 hod. Niekedy sa snažím uvariť aspoň polievočku rýchlovku, aby ju zjedla na obed a ideme von....a tak zaspí....okolo tej pol jednej. Jednoducho doobeda zje raňajky, desiatu...a obed máme pomaly na olovrant...no....takže asi v pohode... 🙂

simca06022011
5. mar 2015

upravi.. aj tak zalezi na celkovom harmonograme ako papate... ked niekto da ranajky o 8mej a dieta sa naje ako drevorubac, potom nebodaj zbodne desiatu nejaku... tak obed nebude o 12tej 🙂)

lucymk
5. mar 2015

Moja prva dcera do 2rokov nechcela nic obedovat okrem mlieka.strasne som sa kvoli tomu rozculovala a bala som sa ,ze ci jej nieco nieje.obedovala az okolo 2-3ked sa vyspala.teraz ma 4roky a ked je doma ,tak obeduje uz o 11:00 a to spapa aj ranajky a olovrant :D

michaela1711
9. mar 2015

Môj malý zje raňajky okolo 8 a o 10 má desiatu volaký jogurt alebo ovocie a potom obed mu dávam okolo 12 hodine ale tiež mi nechce niekedy jesť nechám ho nech trošku vyhladne a tak neskôr to doje alebo niekedy my odbehuje od jedla trošku si dá a ie niečo ine robiť potom si spomenie a dá si zase trošku a pomaly sa takto naje ja ho tiež nenútim jesť keď nemá chuť alebo nieje hladný. Večeru aj olovrant mu dávam ale nie vždy všetko zje.

s_mt
3. apr 2015

Ja pri prvom dietati som davala obed vzdy,ked sa az zobudil okolo 14,30 - 15 hod,ale ked mal uz 2 roky,tak sa najedol pred spanim,nejako sa to samo upravilo,asi bol hladny ;) A teraz pri dcere davam obed okolo 12,30 hod,lebo je to riadna betarka,co je stale hladna. Ja by som nic neupravovala,nech sa dieta rozhodne,kedy chce papat,ved sa to casom upravi. Ked zacne jest 2 chody,mnohe mamicky daju polievku pred spanim a az potom druhe jedlo.. ;)

luciferkax
3. apr 2015

čoooo, ved nerieš :D my bežne obedujeme o pol štvrtej, celú 6ročnú materskú dovolennksu deti obedovali po obednom spánku, pred spánkom max. polievka, druhý obed až o tretej, pol štvrtej :D