Stačí Nutrilon kaša detičkám na celú noc?

yashmin
10. jan 2012

Ahojte baby :Mam 4,5 mes syna skusila som mu dat uz dnes 3x na noc nutrilon kasu okolo 19:00 ,ale o23:00 sa zobudi so strasnym revom a nijak sa neda utisit iba s tym ze mu dam mlieko a potom zaspi ...Pred tam som mu davala cez den kazde 3 hod jest po okupani okolo siedmej a v noci sa mi vzdy zobudil okolo 23h a potom az rano...neviem ci mu tu kasu mam prestat davat alebo co dalej....

andrejka1974
11. jan 2012

take male babatko si bude este pitat mliecko aj v noci ja som kasu nedavala moja ziadnu nechcela a v noci sa budila este castejsie ako tvoje ja by som vynechala kasu a davala mliecko 🙂 🙂 🙂

karmelka77
11. jan 2012

@yashmin mozno ho z tej kase boli brusko, skus mlieko namiesto kase a uvidis...ved su aj sytiace mliecka nemusis hned kasu pouzit...

radlinka
11. jan 2012

U nas nepomohol ani Nutrilon Good Night ani kasa. Davame normalne mlieko HA a spi lepsie ako z kasi a mlieka na dobru noc. Takze Good Night som vyhodila, lebo sa to nesmie drzat dlho otvorene ak sa nespotrebuje a kasu dostaneme na veceru ako klasicku kasu. Viac nam vyhovuju normalne kasicky ako tie na dobru noc a hlavne zn. Nestle. Potom po kupani dostavame MLIEKO a spime v klude.

yashmin
autor
11. jan 2012

no skusim ist naspat na mlieko vtedy spal pekne a ani neplakal dam vedet ako sme dopadli.
@radlinka ako zarabas tu klasicku kasu? Ty das kasu pak kupes a pak das este mliecko?
@karmelka77 sytejsie mlieko ?nas je troska vetsi papacik on ma nutrilon extra pre zvlast nenajedene deticky 😀

juana21
11. jan 2012

@yashmin ja davam okolo pol 6 kasu a ked ide spinkat cca 7-pol 8 tak mu dam este mliecko.....a spinka krasne celu noc

yashmin
autor
11. jan 2012

@juana21 prosim ta este mi napis kolko davas tej kase? 😎

juana21
12. jan 2012

@yashmin kupujem mliecnu kasu co sa dava do vody.spapa podla navodu tych 150ml vody a 4 lyzice kasde.ale my uz mame 8 mesiacov.zo zaciatku ju nespapal celu tak som robila polovicu 75ml vody a dve lyzice a za hodinku vypil tych 180 mlmlieka.teraz mlieko pije uz len rano a vecer.rano 150ml okolo 6 a spinka dalej a okolo 9 ma jogurtik.a vecer spapa celu kasu a mliecko uz len tak 100-120ml.

yashmin
autor
12. jan 2012

@juana21
@radlinka
@karmelka77
@andrejka1974
baby dik za radu... na noc som mu dala naspat mliecko vypil 200 ml spal ako dudok neplakal neprehadzoval sa az okolo druhej bol smadny...takze s kasou este pockam a pak mu dam normalnu ...znova bola noc kraaaasna 😀 😀 😀

andrejka1974
12. jan 2012

@yashmin no vidis gratulujem ku krasnej noci a nech ich mate co najviac dalsich 🙂 🙂 🙂