Je lepšia kozmenitika Bupi, Nivea, Hipp, Johnson´s baby?

simkakr
25. máj 2015

Mamičky, ktorá kozmetika pre bábätko je tá naj?

lilimoni
25. máj 2015

100% spokojnost s nivea a to mala ma atop. ekzem a citlivu pokozku 🙂

stanulienkat
25. máj 2015

Cista voda. Mydlo detske dobre je aj z DM Babylove a Babylove olejcek. Nic ine ti netreba a babatku uz vobec. Krem na zapareniny a staci.

mirkami7
25. máj 2015

ja som vždy ked boli úpne maličký používala Johnson´s baby naturals a bola som spokojná,nemali sme žiadne problémy s pokožkou,teraz ked sú väčší to už stiedam Bupi,Bubchen,Nivea

peneloppe
25. máj 2015

najlepsia je Nivea. Johnson v ziadnom pripade neodporucam

alaguema
25. máj 2015

Nič z toho, čo si vymenovala. Najlepšia kozmetika pre bábätko je žiadna kozmetika. Olej nejaký rastlinný za studena lisovaný v bio kvalite, nemusí byť vôbec "detský"...ten má v sebe minimálne parfémovú zložku. A čistá voda. Prípadne krém na zapareniny, ak bude potrebné.

monciky
25. máj 2015

za mna ziadnu znacku co si vymenovala, moj syn pouziva od narodenia Biodermu umyvaci gel, jena cele telo, neublizi ani ockam, z Nivey sa mi moj maly vyhadzal....

lejlla
25. máj 2015

z vyssie uvedenych Bupi,ale u mna top Oli

matricia
25. máj 2015

my sme pouyivali Johnsons samponiky, teray Hipp samponiky a niveu kremiky, ale najlepsi je Hipp, aj babylove olejcek je fajn, a bupi detske mydielka, uvidis, co vam bude najlepsie vyhovovat

darkchoco
25. máj 2015

u nas top babylove a mixa

bielavila
25. máj 2015

ja odporucam pre miminka niveu, hipp, biodermu aj la roche na umyvanie a vlasky a telicko, na olejovanie obycajny olivovy olej napr z DM ho maju medzi kozmetikou pre deticky a na zadocek pod plienku sudocrem, bepanten, rybilka a weleda.

ivet1371
25. máj 2015

Nivea na kupanie a nivea telové mlieko

melesmeles
25. máj 2015

nic z toho. jednoznacne bioderma. ma celu radu pre deticky. vrelo odporucam.

seahorse27
25. máj 2015

Pri dcérke používam kozmetiku A-derma exomega, ale ona ma atop. ekzém, pri syncekovi Seba med baby, on nemá žiadne kožné problémy a spokojnost.

sunnyfunny
25. máj 2015

NIVEA

mizu89
25. máj 2015

My pouzivame Niveu ta je naj u nas.Olej,sampon....a na zapareniny sme pouzivali este co nam dali v nemocnici a potom tak isto nivea,krem na zapareniny zn. alpa a sudocrem a detsky puder zn.alpa.zatial ziadne problemy a to mu ritku natriem iba ked je pokakany(cca 1-3x denne-ale mame uz 7,5 mesiaca.pri narodeni som stale natierala) 🙂

sharmana
25. máj 2015

Z každej značky som našla produkt, ktorý vyhovoval kvalitou a v niečom sa mi páčil. Ešte super je značka Sebamed, od tej som používala pre mimi syndet na umývanie tela, šampon aj telove mlieko. a zo začiatku stačí olivový olej z lekárne. Nivea je moja značka celkovo, používam od nej sprcháče aj krémy, telové mlieka, a sprchový gel pre deti, taký velký biely.
Samozrejme dosť často máme doma aj Bupi penu na telo a vlasy či klasické mydlo od Buppi mám pre deti na umývadielku pripravené.
Ale dobré sú aj iné značky. Určite som našla kvalitu aj v Alpa Batole a to má dcérka problémy so suchou pokožkou. Od nej máme najradšej šampon zeleny s rybičkou, po nom má dcérka úžasne vonavé a lahko rozčesávatelné vlásky, a teraz som kúpila aj sprchový gél detský a max spokojnosť. Malému som už začala dávať olejček na telo Alpa Aviril, od toho bábätká krásne vonajú a pripomína mi to detstvo, ved to je stará značka a na skúšku som vzala aj krémik proti zapareninám, lebo inak pužívame klasickú rybilku, tá je na zadoček úplne naj. Pri dcérke som používala dlho Sebamed, ale tiež som prešla nakoniec na Rybilku a je najlepšia.
A Hipp je tiež super, mali sme telové mlieko detské, tiež spokojnosť, ale teraz musíme používať špeciálne na velmi suchú pokožku.

Takže moja rada znie, nemusíš mať doma výrobky len od jednej značky, treba odskúšať, lebo môžeš kludne zistiť, že od jednej značky ti vyhovuje sprcháč, z inej telové mlieko, z dalšej šampon a z inej krém proti zapareninám či olej. 😉

Ako jedine Johnsons baby som ja nepoužívala vôbec, ale treba vyskúšať.

akika722
26. máj 2015

U nás jednoznačne Bupi.Chlapci maju už 5 a 7r a použivame ich dodnes.Jedina kozmetika od ktorej niesu vysypaný a nemaju presušenú pokožku ...

stanislavao
26. máj 2015

jednoznacke Bupi. to mi povedala prmarka kozneho oddelenia a jedine Bupi mozu pouzivat aj deti atopici. a nikdy by som nekupila Johnsons - to obsahuje tolko alergenov, ze na novorodeneckej JIS to je zakazane aj pouzivat, lebo to detom skodi.

moni244
26. máj 2015

Ja som zo zaciatku pouzivala len buppi mydlo, olejcek, postupne som vyskusala babylove, buppi, johnson, najviac mi vyhovuje johnson sampon na vlasky a na umyvanie som pouzivala buppi penu, na natieranie babylove nejaky krem bez parabenov, parfumov a podobne, ale uz sa nevyraba a kedze dcera mala suchu pokozku a hlavne v obdobi tepla, natierala som ju modrou indulonou, kym som neobjavila kozmetiku Yves Rocher. Ta sice nema detsku radu, ale ma prirodne sprchove gely aj telove mlieka a tie su jeksutocne dobre na detsku plet

michaela1711
26. máj 2015

my sme väčšinou používali Niveu ale občas aj Jonsons baby. Ale v podstate s tou niveou som spokojná dokonca aj ten krém na zapareniny som používala Niveu a nemusela som dávať ani rybaciu masť ani sudocrem. Vždy zabral.

kocour1
26. máj 2015

Já mám zkušenosti, že méně je někdy více...zásadně myji v prvních týdnech jen ve vodě, mažu jednou týdně dětským olejíčkem a jediné, co používám pravidelně, je krém na prdelku pod plenkou. Mám dobré zkušenosti s Bepanthenem - nemáme po něm opruzeniny a lze ho použít i na jiná místa (není pudrové konzistence jako jiné krémy na prdelku)...takže super na tvářičky, na případná suchá místa apod...později, když začínají vlásky pak pořizuji dětský šampon a pak i mýdlo...obojí jsme dostali k Vánocům od Avonu, vyzkoušela jsem a spokojenost také🙂.

milota164
12. aug 2015

My pouzivame baby love kozmetiku, ale co sa tyka zadocku nedam dopustit na Bepanthen, pre najmensie deti je Extra mast od Bepanthenu, obsahuje olivovy olej, vitamin B3 a dexpanthenol , ktory pomaha regenerovat pokozku,