Je lepšia odsávačka hlienov na baterky alebo na vysávač?

alexo
6. jan 2012

😉 Ahojte, prosím poraďte ktorú odsávačku vybrať? Od malička sme mali na baterky Living Lab, som s ňou spokojná, len sa mi ulomila pri zbernej nádobke a teraz rozmýšľam, či nekúpiť na vysávač, či nie je predsa pre väčšie deti... 😖 .
Ďakujem za vaše názory...

aninka30
6. jan 2012

ta na baterky je somarina zbytocne vyhodene peniaze, vobec to nesaje, odporucam bud na vysavac alebo ustnu 🙂

nikalea
6. jan 2012

jednoznacne vysavac....ustna hm nie kazdy to znasa najme ja nie a na betrky je blbost....z vysavacovou to mas sup sup hned ma cisty nostek

spalka
6. jan 2012

na vysavac je perfektna, vysaje aj z paty, ale moja mala ju nikdy nemala rada

vivusika
6. jan 2012

100% na vysávač, na baterky som mala a bola som rada, že som sa jej čo najrýchlejšie zbavila...

adri2211
6. jan 2012

od narodenia pouzivame na vysavac, a som uuuuuuplne spokojna 😉

zuzub
6. jan 2012

na vysavač, super vecička 😉

katren
6. jan 2012

pre vacsie deti??? my ficime na nej od narodenia 😉 je supeeeeeeeeeeeeeeer

veronique_1
6. jan 2012

my mame na baterky Living Lab, spokojna. "Vysavac" je ale podstatne lacnejsi.

edie63
6. jan 2012

My mame aj Living Lab, 0 bodov, ta vysavacova odsavacka sa mi zda byt brutalna a neprakticka (napr. v noci), s ustnou som maximalne spokojna. 🙂

kaselka
6. jan 2012

Jednoznačne na vysávač i keď je to trocha nepraktické a hlučné, hlavne keď treba odsávať aj v noci. Mám aj jednu na batérie asi za 40 € a tá teda nevytiahla nič 😠 zbytočne vyhodené peniaze. Teda aspoň podľa mňa.

masinka
6. jan 2012

poskúšali sme tuším všetko čo existuje....vysávačová. odsaje všetko za pár sekúnd a používam ju aj v noci - dám vysávač na posteľ a prikryjem ho paplónom, aby to tak nehučalo... a myslím, ze susedia znesú radšej pár sekúnd vysávania, ako celú noc rev dieťaťa, ktoré nemôže spať kvôli plnému nošteku...
Living lab sme kúpili pred dovolenkou.... boli to vyhodené peniaze, to už viac odsaje ústna odsávačka. A úplne najhoršia je taká balóniková, to neodsaje vôbec nič.

takže podľa mňa, pokiaľ ide o pomer cena:výkon, tak jednoznačne vedie vysávačová... a pritom sme k nej museli kúpiť aj vysávač 😀

mv1
6. jan 2012

my vysávame soplíky od narodenia, super vecička, doporučujem každéj mamine 🙂 a také reči "že je to drastické, hlučné" neriešim 😎 SKÚSTE SI TO NA SEBE, tak som to urobila ja pred prvým použitím a vidíte, už 5rok ju mám 🙂 a v noci vysávač zakryjem dekou alebo paplónom a fičíííme 😀 😀 😀

jerryjanka
6. jan 2012

jednoznačne na vysavač, odsaje to čo to dá. nevyhoda hlučné to je troška 🙂

diwa
6. jan 2012

ja mam odsavacku na vysavac este stale zabalenu. pouzivam len tu na baterky a ja si neviem vynachvalit tu..mam ju stale na nocnom stoliku a hocikedy v noci ju mozem ihned pouzit. neviem si predstavit vytahovat zo skrine vysavac a robit s nim ramus..a tu na baterky ked niekam ideme jednoducho zbalim so sebou a mozem ju pouzit hocikde..neviem, co by som robila s odsavackou niekde, kde by vysavac nebol..

yvetulka
6. jan 2012

suhlasim aj ja, jednoznacne vysavacova, sice nie je velmi prijemna pre deti, ale vysledky hovoria za vsetko, pred spanim odsajem a do rana mame pokoj a to ze je hlucna, neriesim, par sekund si nikto nevsimne a vysaje aj to, co si mylslis, ze tam uz ani nie je. ani dospelak to nie je schopny vyfukat, co vytiahne vysavac 🙂

sweetsuzi
6. jan 2012

My pouzivame tu na vysavac a vdaka bohu za nu, neviem si predstavit ze by sme ju nemali - maly to sice neznasa, ale je to rychle a ucinne a o chvilku uz moze dychat - nehovoriac o tom ze sa hlien potom nedostava na priedusky a ani do usiek. Naozaj dobra vec, mozem odporucit 😉

kleopatris
6. jan 2012

my mame na baterky a je super, teda az na tu cenu 😅 ono sa to treba naucit a potom to ide fakt dobre.
My mame tuto: http://www.amazon.de/OLAF-elefantastische-Babyn... a aj maly ju ma rad, si odsava aj sam 😉

memaja
6. jan 2012

ahojki, my máme doma len ústnu odsávačku, zatiaľ som spokojná - nemusím zapínať náš veľký hlučný vysávač v noci. Ale keď si bola spokojná s odsávačkou na baterky, tak neváhaj a kúp si takú istú, alebo kukni sem do bazáriku, možno niektorá mamina to tu predáva. 🙂

lucy109
6. jan 2012

ja som zatial velmi spokojna s odsavackou na baterky,je perfektna,ticho vrci,co sa nasej moc paci, je setrna na nostek a s trpezlivostou vytiahne za chvilu vsetko, ustnu nemala u nas uspech,to bol krik..mozno zalezi aj aka znacka, ked bude ale vacsia,vyskusame aj tu na vysavac
@kleopatris presne tuto odsavacku mame aj my

abbie
7. jan 2012

jednoznacne na vysavac 😉

siusinocka
7. jan 2012

tú na baterky som nemala, mali sme len na vysávač, bola som spokojná, ale asi od roka malý začal strečkovať a báť sa jej. ale vysavač by som volila aj pri dalšom bábatku

michaela.g
7. jan 2012

@alexo vysavac je fajn, ale nie vsade sme sa mohli roztahovat s vysavacom. tak mam aj na baterky...

svetielkoand
7. jan 2012

ja pouzivam odsavacku na vysavac je uplne super a hluk sme vyriesili kupou vysavaca Rowenta silence (v pohode mozem odsavat aj v noci a nikto sa nezobudi na hluk vysavaca) 😉

lucia20
7. jan 2012

ono asi aj jaj. je super odsavacka na vysavac, ale predsalen ked niekam musis ist, tak tam by sa sikla aj ta na baterky, hlavne pri mensich detoch.

nadhera
7. jan 2012

na vysavac pouzivame od narodenia a dokonca ja teraz, ked su trochu soplikati. strieknem vincentku a odsavackou vsetko povychadza. 😉 super vec 😀

bubo1104
7. jan 2012

zdravím - ja používam odsávačku soplíkou na vysávač od narodenia - som s ňou spokojná a je stále funkčná. Narodili sme sa predčasne a bolo priam životne dôležité odsávať soplíky . Ako som už napísala som s ňou spokojná aj teraz po rokoch . Taká istá verzia je aj elektrická , tá je ale veľmi drahá . Túto čo máme je s lekárne a stála okolo 11 eur.

kgub
7. jan 2012

urcite odsavacka na vysavac. moj syn ju sice uplne neznasal, ale inak sa nedalo a cele to trvalo par sekund. a ked uz ju tak nenavidel, tak sa naucil super smrkat do vreckovky ako 2 rocny 🙂

medinila
7. jan 2012

Ja som za odsavacku za vysavac.Som MAX.spokojna.A co sa tyka hluku......ked mame sopliky,vysavac mam pripraveny vedla v izbe a ked treba odsat v noci,idem vedla do izby aby sme nerusili sestricku.

bebemaly
7. jan 2012

vysávač 🙂

heni79
7. jan 2012

Ja používam úplnú klasiku, kedy ťaháš podtlakom vlastnými ústami. Máme už asi tretiu a úplne v pohode. Menili sme iba kvôli hygiene.
Na vysávač sme apriori odmietli, ja aj mm. Zdalo sa nám to neprakrtické, aby sme každý večer po kúpaní, kedy vytvárame pohodvú intímnu atmosféru, dotrepali vysávač a odsali sople. 😝
Takto je to bez stresu. Malá si už síce fúka nosík aj do vreckovky, ale v prípade nádchy odsávačka úraduje naďalej. 🙂
A dovedna sme za tie tri dali tak cca 6,00€.