Kúpili by ste iba nový monitor dychu alebo aj používaný?

hruska5
29. mar 2013

bojim sa by nebol nejako "skryto"poskodeny,napr prepravou ak by som kupila cez net.....alebo pod..viem ze sa da aj pozicat z niektorej porodnice..cca za 35€.no ked si predstavim ze ho ktovie kolke mamicky mali predo mnou bojim sa skrytej chyby,poskodenia..neviem ci im robia aj nejaku reviziu po vrateni...tak neviem sa rozhodnut ci radsej si kupit sama za 100€ alebo pozicat si za menej €..poradte 🙂

lucinocka
29. mar 2013

podla mna sa ti to nema ako poskodit ked to ide pod matrac, jedine ze po nom skace velke dieta🙂

katren
29. mar 2013

ja by som len novy..... 😅

adri33
29. mar 2013

My sme kupili používaný a uplne v pohode. pozicaj si ked mas taku moznost.. ved to vyskusaj, daj tam ruky a ked ich odtiahnes,tak by to malo pískat. preto sa neodporuca mat na postielke na ktorej je monitor ruky.. lebo to berie teba a nie babetko... tak to aspon vraveli...

ariesi
29. mar 2013

my sme kupili od znamych po jednom dietati, nastasie overenie, ze funguje, je len ked ho zabudnem vypnut, ked beriem drobca z postielky

sense
29. mar 2013

...ja som za novy....pouzity jedine v tom pripade zeby som osobne poznala osobu od kt. by ten monitor bol....

barbora21
29. mar 2013

my sme kupovali novy 🙂

dasaa
29. mar 2013

tiež sme kupili používaný a je v pohode. 🙂

hedka17
29. mar 2013

ja som chcela kupit pouzivany,ale nakoniec nam svagor kupil novy,podla mna najlepsie ak chces kupit pod rukou vo svojom okoli aby si ho aj vyskusala

aadrika
29. mar 2013

ja som kupila pouzivany tu na MK a bol uplne v pohode a funkcny...dokonca som ho uz aj dalej predala a posluzi dalsiemu babetku 🙂

1234lubka
29. mar 2013

no mozno mi vela mamiciek teraz za pravdu neda ale podla je monitor zbytocny ak sa dieta nenarodi predcasne ale ak by som kupovala tak podla mna od ruky nieje na skodu tam sa mylsim ze velmi nema co poskodit kedze sa dava pod madrac

blondi2
29. mar 2013

my sme kupili pouzivany po jednom dietati, ale mamicka bola z toho isteho mesta, takze som si ho mohla vyskusat.

zigzag
29. mar 2013

my sme monitor vobec nepouzivali, ani v porodnici v postielke nespaval, ale nebol ani rizikovy, takze pre mna zbytocne vyhodene penieze,,,,,

amouramour
29. mar 2013

my sme monitor nemali tiez...ale nemyslim, ze pouzivany by mal mat nejake velke skryte vady

usiko
29. mar 2013

my sme kupili novy a teraz ho mame pre druheho drobca....asi by som pouzivany nekupila,ale nemam na todovod...len pocit.....

elise
29. mar 2013

my máme požičaný na pol roka v trnavskej pôrodnice za 36 euro jednej nádacii a som spokojná zatial bezporuchovosť a super stav. som pokojnejšia v noci nemusim tolko k malej stávať len kuknem z postele vidim že bliká zelená a spim dalej. pri malom som nemala a chýbalo mi to tak malý skončil s nami v posteli ked raz prestal dýchať odvtedy spával s nami do 6 rokov. v návode je napisane že raz denne treba skusiť tak aby sa alarm zapol funguje na baterky super. viem že dôvera požičiava zadarmo aj union.

molniak
29. mar 2013

ak mate nejaky zdravotny problem mozes ho mat pozicany zadarmo od poistovne

mata128
29. mar 2013

My sme monitor kupit neplanovali,no drobec musel byt po narodeni operovany na srdiecko,tak sme kupili tu na MK a max.spokojnost.Mame 11 mesiacov,pre moj pokoj v dusi stale pouzivame (ak nahodou spinka v postielke😉)

leusska
29. mar 2013

My sme kupovali z druhej ruky tu na MK a max. spokojnost... pozicali sme ho svagrinej takze sluzi uz tretiemu babatku 🙂

udada
29. mar 2013

my sme kúpili používaný a boli sme veľmi spokojní 🙂

sutiakova
29. mar 2013

My sme mali monitor dychu požičaný z nadácie Križovatky www.nadaciakrizovatky.sk za sumu cca 34 eur na pol roka. A potom som si ešte priplatila na ďalšieho polroka, lebo som pokojnejšie spala, keď som videla, že prístroj bliká. Podľa toho, čo som sa od nich dozvedela, prístroj vždy po vrátení od predchádzajúce mamičky skontrolujú, "zrevidujú", a potom ho znovu ako zapožičajú v takom stave, ako by bol nový. Takže určite sa požičania monitoru dychu netreba báť.

tehulka2011
29. mar 2013

ja by som mozno kupila, ale iba v zaruke

ladyka8
29. mar 2013

Ja som kúpila použitý, po jednom dieťatku a nebol s ním žiadny problém. Osobne som ho prebrala a vyskúšala som ho či je funkčný. Chvalabohu nám nikdy nezapípal, všetko bolo v poriadku. Ale tiež si myslím že je to zbytočné pokiaľ dieťatko nie je predčasne narodené. Mne sa ale kľudnejšie spalo 😉

zuzka444
29. mar 2013

nam bolo povedane ze pouzivany sa neoplati kupovat kedze tieto pristroje maju vysoku citlivost a pouzivanim stracaju citlivost.preto by som nekupovala pouzity.my ideme tiez kupit ale len novy.nechcem si potom.vycitat ze som.usetrila na takejto veci.

katkas1979
29. mar 2013

ahoj, ja som povodne neplanovala kupovat monitor, ale nakoniec ma okolnosti prinutili maly sa narodil predcasne a mal iba 1 600 g. Doktori to automaticky odporucaju pre predciasniatka a vtedy som sa rozhodla, ze si monitor urcite zaobstarame. Suma v lekarni sa mi zdala privysoka a ked bola moznost pozicania z nemocnice, som nevahala. Uplne suhlasim s komentarom pani Sutiakovej co pisala vyssie. Takisto som si to pozicanie predlzila a vlastne sme ho pouzivali az kym mal maly rok. Ani na okamih som som to neolutovala.

1982zuzka
29. mar 2013

ahoj my sme si požičali odtialto:

http://www.buonanotte.sk/sluzby/poziciavanie-po...

bbtina
29. mar 2013

My sme vsetci v Unione a tam som to mala zadarmo

olivex
29. mar 2013

my sme tiez kupili z bazaru, bol este v zaruke, tak som sa nebala. to pozicanie sme tiez najprv zvazovali, ale za tu cenu uz mame vlastny. keby to poziciavali za nejaku symbolicku cenu, ale 70e za rok to uz sa mi zda ze niekto na tom pekne zaraba 😠

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kattrin5
29. mar 2013

My sme kupili novy angelcare..pouzovany by som asi nekupovala..

ywulla
29. mar 2013

Ja som mala požičaný z pôrodnice, čiže ako keby som kúpila používaný. Keby nemám možnosť si ho požičať, určite kúpim používaný. Väčšina ľudí to používa tak pol roka, za ten čas sa to nemá ako pokaziť 😉