Máte pestúnku Philips Avent Baby monitor SCD505/00?

mia_ko
20. jan 2013

Ahojte má niektorá skusenosť s detskou pestunkou Philips Avent Baby monitor SCD505/00? Dá sa detská jednotka prenášať aj bez nabijačky? Je aj na baterie?

onvie
20. jan 2013

Digitální elektronická chůva s kvalitním oboustraným přenosem zvuku bez přeslechů

ECO mód

Vysílač se aktivuje, pokud hlasitost překročí určitou mez

Dosah ve volném prostoru až 330 m

Napájení síť i baterie

Rodičovská jednotka je vybavena akumulátorem 120ti kanálový automatický přenos

Světelná signalizace zvuku

Noční světélko u dětské jednotky

Takže základňa pri dieťatku je aj na baterky (skontroluj či sú vložené) a aj do siete a tá druhá časť má batériu v sebe

sonula44
20. jan 2013

Ja ju mám ano obe časti. sú na baterky , prenášanie aj bez nabíjačky . inak velkááá spokojnosť 🙂 🙂

123zuzana
29. máj 2013

ahoj chcela by som sa opytat ci si si ju nakoniec kupila a ako si snou spokojna.. tiez cakame babo a uvazujem nad tymto modelom... ako je to s dosahom mate ju v dome ci v byte a nesusti ako tie analogove? dakujem za odpoved.. 🙂

denisas
1. júl 2014

My mame avent SCD560. Som s nou velmi spokojna, aj ked teraz by som kupila este vyssi model. Aj nasa bola sice draha, ale vyuzivame ju non-stop a je to vec, do ktorej sa oplati investovat. Teraz, ked ma nasa mala uz takmer 6 mesiacov a zacala sa otacat, by som ocenila model s kamerou, aby som aj videla co robi. A tiez by ju uz pri uspavani urcite zaujimala aj projekcia obrazkov na stene, niektore modely to maju. Ale ta kamera je dolezitejsia. A este vyuzivame nocne svetlo. Raz som chcela pouzit tu centralnu jednotku mimo domu - iba s baterkami - ale vydrzala iba par hodin. Baterky sa vybili. Odvtedy ju pouzivam iba v sieti. Prenosna jednotka je nabijatelna a dost dlho vydrzi - zavisi to vsak od nastavenia citlivosti - pri vyssej citlivosti sa pestunka castejsie zapina a aj rychlejsie vybija ..

beruska.zuzanka
1. júl 2014

aj my máme, je parádna, dokonca sme mali šťastie a kúpili ju v tesco v zľave za dákych 27€, obe časti sú na adaptér i batérie