Oplatia sa nákupy v Nowom Targu v Babyboo?

lucka1987
25. feb 2011

ahojte. este je skoro , ale uz premyslam nad tym tak o dva mesiace navstivit Polsko a nakupit tam aj drogisticky tovar, ci postielku so skrinou, a mozno j kocar a podobne vecicky... bol niekto v tomto obchode? oplati sa? ake su tam cenove relacie oproti nasim? vdaka 😉

aleka
25. feb 2011

ja sa tam idem pozrieť zajtra na kočiar. tu mám ako tak vybrané aj na internete som niečo počítala tak uvidím 🙂 . čo sa týka postielok tak tie si pamätám že boli lacnejšie a rôzne druhy. zajtra posondujem a dám vedieť 🙂

annie13
25. feb 2011

my sme kupovali kociarik v polsku, a v tomto obchodiku bol oproti nasej kamennej predajni v ZV rozdiel 120 eur co je dost na jednom a tom istom kociku takze oplati

deborah77
25. feb 2011

Ja idem asi o 2 týždne, ak budete niečo vedieť, napíšte. Ceny vecí, čo ste kúpili a čo sa oplatí. Aj si zamieňate peniaze? Ako ste platili? Ďakujem!!!!!!!

dadka1010
26. feb 2011

Ahoj, my sme tam kúpili v podstate skoro všetko, od dupačiek, overalíkov, košieľok, vaničku, fľašku, odsávačku na mlieko, kočík, ktorý nás vyšiel o cca 100€ lacnejšie. Je tam obrovský výber kočíkov, golfáčov, oblečenia. Ja som bola veľmi spokojná, určite tam pôjdeme dokupovať vecičky ako bude drobec rásť. Dá sa tam platiť aj eurami aj kartou, takže si nemusíš robiť starosti. 😎

triminka
26. feb 2011

my sme tam kupovali postielku a matrac plus nejake drobnosti ako dudliky,capicky..... a potom sme sli na trhy a tam mali postielky lacnejsie a mne osobne sa aj viac pacili, tak som bola velmi sklamana 😝 kocikov tam mali vela a tie boli asi aj lepsie ako na trhoch,to som nepozerala,lebo sme nechceli kupovat..... ale teda z nakupu postielky som bola sklamana,lebo tam bol dost velky rozdiel( mam pocit ze nejakych 500-600sk) ... a platit mozes eurami aj na trhoch aj v obchode....

adka12
26. feb 2011

Ahoj, no záleží od toho, aká si náročná a čo očakávaš. Ja som kočík chcela drahší a kúpila som z Čiech a keď sme kupovali golfáč, v tom obchode Baboo vyšiel na cent rovnako ako u nás v Bystrici. Viem, že sa tam oplatí kúpiť Casualplay, ten výde aj o polovicu lacnejšie, mali tam aj Quinny Speedy a skôr tie drahšie kočíky sa oplatia. Čo sa týka oblečenia, to sa mi nepáčilo a hlavne na trhoch a kupovala som na Slovensku a doteraz objednávam z anglicka a veľa vecí kupujem aj v Tescu. Sú veľmi kvalitné a pekné.
Ale oplatí sa ísť aj na trhy, tam som kúpila postieľku s matracom za 60€ a je super. Raz som dobre kúpila aj plienky jednorázové a tiež bavlnené sa oplatia. No je to na zváženie, ale ja by som sa išla pozrieť a uvidíš, určite niečo kúpite, je z čoho vyberať ale ako hovorím, veľa záleží aj od vkusu mamičky.

snurka
28. feb 2011

tak my sme boli pred mesiacom 🙂 co sa oplati urcite je prebalovacia podlozka (cca 15€ rozdiel medzi SK a PL), matrac do postielky, kocik - s tym causualom maju pravdu vysiel na 530€ a to este na slovensku nebola akcia takze stal cca 830 €, takze je to dost. Co ma prekvapilo tak Tomme Tippee vyslo rovnako ako keby som to objednala z netu cez mmbazar. Na trhu sme toho vela nevideli (bolo dost zle pocasie, takze vsetci boli niekde prec 🙂) ale na trhoch som si kupila sadu do postielky. Co sa tyka platenia 🙂 da sa platit eurami ale odporucam si pozriet kurz na NBS rano ked pojdete alebo den predtym, lebo oni maju nejaky cudny kurz 🙂 som bola s kamoskou a ta im hned na kalkulacke prehodila ze kolko mame platit 🙂 kartou sa platit nedalo (na moje velke sklamanie).
Inac sa mi pacilo v nakupnom centre na zaciatku mesta, je tam velky obchod s detskymi potrebami na poschodi + Reserved + sportovy obchod 🙂 tak tam mali cestovne postielky, hracky, kozmetiku v lepsich cenach, dole sme urobili velky nakup v supermarkete - plienky Pampers vysli na 0,12 €/ks, co na slovensku tazko dosiahnutelna cena. Co sa tyka kocikov tak babyboo je najlepsi vyber jednoznacne, predavacky su tiez kvalifikovane, v tom nakupnom centre boli riadne truby :( co vytocilo mojho draheho do neuveritelnych vysin 🙂 ostatne obchody nic moc (obehli sme vsetky co su zname)

teress
25. apr 2011

dá sa platit kartou? alebo radšej eurami v hotovosti? a vie niekto otváracie hodiny cez víkend-sobota? ďakujem

perlaoceanu
3. aug 2011

a neda sa niekde zistit cenník kocikov a postielok? Aby som sa tam zbytocne nepresla 🙂

mimma17
7. okt 2011

no tak moja skusenost s obchodom babyboo v novom targu je velmi pozitivna...perfektne ceny uzasny vyber mily personal co viacs priat..kupili sme kocik emjot myio asi ziadna znama znacka ale super cena 250 e za 3 kombinaciu perfektna manipulacia s kocikom som spokojna...bol tam uzasny vyber kocikov...dalej sme kupili postielku matrac baldachyn hniezdo obliecky vankusik a perinku obliecky plachty uterak podlozka do vanicky podlozka na prebalovanie sada flasiek tomme tippee cumliky ponozticky hupatko co hra a hupe fusak do vanicky fusak do vajka kefku na cesane teplomer do vody myslim ze som este vela veci zabudla ked budem mat viac casu spisem vsetku plus ceny suma sumarum nas toto vsetko aj to co som este nenapisala ale napisem yvslo 600 e cize spokojnost velika...🙂 odporucam

lucka2101
23. júl 2012

ahojte nema ten obchodik aj svoju stranku na internete ? diky

janka257
23. júl 2012

http://www.babyboo-nowytarg.pl/
ale vela tam toho nie je 😖

moni244
6. aug 2012

No ja som bola v Novom targu pred mesiacom a kočíky sa pohybujú okolo 270 eur, dvojkombinácie aj s vajíčkou. Postieľka na trhu aj s matracom, drevená stála 35 eur. Ostatné som nepozerala lebo je ešte skoro ale mali dosť veľký výber fusakov, oblečenia, obliečok. Myslím že si každá vyberie

blonda28
16. aug 2012

Môžete mi prosím poradiť kde sa zhruba nachádza tento obchod.Nieaké orientačné body aby sme to dlho nehľadali.Ďakujem

gabca007
8. sep 2012

ahojte, mna velmi zaujal kociar casualplay S4 a X-lander xa- neviete náhodou aká je tam cena za set (3kombináciu, bojím sa ze tam pôjdem zbytocne ☹

petkakv
11. sep 2012

ahojte neviete mi poradiť stránku polskú, kde sa dajú tieto vecicky, ktoré tu spomínate aj pozret??? diiiky

ludzka
22. okt 2012

ahojte, neviete niekto, ci sa da v babyboo platit aj kartou?

mamicka70
27. jan 2013

a mlika su pocom tam bebilon ??

mirokinder
14. feb 2013

Milé mamičky, všetko má svoje pre a proti. Nemyslím teraz samozrejme náklady na cestu a čas strávený v aute, ale napr. aj takú samozrejmú vec ako servis, prípadne možnosť reklamácie v mieste bydliska. Neexistuje vec, ktorá sa nemôže pokaziť a pokiaľ by sa Vám pokazil kočík, tak si skúste predstaviť všetky problémy spojené s kúpou kočíka v zahraničí. Pokiaľ kúpite kočík v serióznej kamennej predajni, tak v prípade reklamácie - je samozrejmosťou požičanie náhradného kočíka počas trvania reklamácie a bezplatné vyriešenie reklamácie v čo najkratšom čase. A - slovenské obchody, z pochopiteľných príčin, nechcú zabezpečovať opravy tovaru zakúpeného v zahraničí. Niekedy je lepšie myslieť dopredu, aby sa náhodou aktuálne ušetrené peniaze nestali vašou nočnou morou.

petkaa28
14. feb 2013

My sme tam boli 3 roky dozadu a oplatilo sa velmi. Odporucam. Kartou sa nedalo platit. Da sa im vsak napisat mail a poslu vam ceny. A co sa zaruky tyka, maju v RK zazmluvneny servis, kde vam vsetko vyreklamuju...

evkafi
6. mar 2013

ahojte, bol niekto teraz v poslednych dnoch na nakupoch v PL? maju tam kociare zn.CAM?

fukasova
10. mar 2013

zienky maju v babyboo lacne sportove kočiky alebo golfačiky z otocnou sedačkou?ake su ceny,daju sa na niekde na internete pozrieť produkty?,našla som iba ako vyzera predajna

janabanana
10. mar 2013

@fukasova my sme boli min. týždeň na kočíky som nepozerala ale oplatila sa nám tam autosedačka a stolička na jedenie vyšla cca tolko co tu

mamka1976
22. mar 2013

mile babenky vcera som bola v polsku v obchode baby boo 🙂 super obchodik a este superove predavačky 🙂 🙂 ochotne pomohly
nie ako u nas je tam lacnejsie skoro o polovicu 🙂 napr.koj flasa stoji 1.9e alebo podlozka na postielu 11e a velal vela inych veci
oplaty sa tam kupit aj kociarik neda saa platit kartou ale da sa platit euramy otvaracia doba je ta pondelok-piatok od 9.00-18.00h a sobota 9.00-15.00h a na vsetko poskytuju aj zaruku 2r...

georgia333
24. mar 2013

skús mrknúť na kojenecké-oblečení.eu majú tam dobré ceny a hlavne kvalitné, v poľských obchodoch kúpiš jedine chinnu

murinka
24. mar 2013

@georgia333 cinske oblecko v polsku???to prvykrat pocujem.my chodime do leluchova,svokrovci do noveho targu a ja som sa este cinskym obleckom tam nestretla 😕 a to nakupujeme pravidelne-polske oblecko je vynikajuce,bavlnene,nezmolkuje sa a nepusta farbu...ale co sa tyka kocikov tak vsetky polske kociky su vyrobene v cine

mamina1976
24. mar 2013

to nie je pravda ja som si kúpila kočiar v polsku ktorý bol vyrobený v polsku a nie v čine pozrite na www.junior.biz.pl

mariana1
26. mar 2013

Ahojky 🙂 vie mi niektora z vas napisat, kolko stoji 3-kombinacia kocika jane, casualplay v babyboo? dakujem. Budem velmi vdacna 🙂

anicka.be
8. apr 2013

chcela by som sa opytat, zienky, ktore ste tam teraz boli, da sa platit kartou? Niekto pisal, ze ano, potom, ze nie, uz som z toho jelen ☹ Dakujem

iwe4
1. máj 2013

Ahojte....chcem sa spytat...v sobotu sa chystame do polska na ratan.nabytok a veci na letnu terasu...tak mi poradte, kde v polsku je najlepsi vyber, dobre ceny a aka je otvaracia doba trhov v novom targu... Dakujeeem 😀