Aká by bola pre teba ideálna práca na doma?

jankali
21. feb 2013

Ahojte🙂 Veľmi rozmýšľam nad poskladaním práce na doma, ktorá by bola prípadne (cez počítač a siete🙂 s ďalšími šikovnými maminkami tu z MK. Predstavujem si, že sa dá pracovať aj doma popri materskej či rodičovskej dovolenke, a mať z toho príjem, ktorý by bol slušný. Mal by to byť portál s dopytmi na stavebné práce, s pôsobnosťou vo viacerých okresoch - podľa toho, ako sa mi podarí spraviť spoľahlivé pracovné (možno aj krátkodobé) zväzky. Dám asi viac otázok atď., ale tuto by som chcela vedieť, ako je to s denným režimom maminky a detí, koľko a akej práce si maminka vie zadeliť, ako často (a tvrdo🙂 teda spoľahlivo - môže pracovať - popri starostlivosti o dieťa. A tiež, koľko peňazí je podľa vás potrebné zarobiť za mesiac, alebo za hodinu práce, aby to bolo spoľahlivo motivačné. Z tejto otázky aj chcem zistiť, že čo maminky dokážu, koľko asi maminiek je vo fáze, že hľadajú teraz prácu na doma🙂 P. S. ja naschvál dávam otázku, lebo teraz sa nemôžem nejak venovať opovediam. Okrem toho neviem, čo presne stopujú admini, tak aby sme nestrácali čas. P. S. 2 Predpokladám, že dostanem pár otázok do IP, veľmi sa na nich teším - ale odpovedať budem asi až časom, keď sa to vykryštalizuje.. dnes nie, to máme so synčekom na pláne úklid🙂 pekný deň, pa, jana

libka1
21. feb 2013

ahoj, ja pracujem z domu, najviac mi vyhovuje praca skoro rano a potom vecer po 20.00 ked dam deti spat. som stastna a velmi spokojna ze sa mi takuto pracu podarilo najst a chranim si ju a oprasujem aby som o nu neprisla 😀 potrebujem len pocitac, internet a cudzi jazyk aby som tuto pracu mohla robit... neobmedzujuc rodinu som schopna odrobit zhruba 4 hodiny denne. trochu to ale ide na ukor domacich prac 😅 s tymi peniazmi je to osemetna otazka, co staci mne by bolo druhemu malo a treti by zas za take peniaze mozno urobil vsetko na svete 😀 asi je najlespie to u mamicky na materskej riesit hodinovou sadzbou (ja to tak mam), pretoze je to velmi indi vindi kto kolko hodin moze odrobit... alebo co by mne este vyhovovalo je dat ciastku mesacnu, s tym ze sa dohodnut aka robota ma byt za ten mesiac urobena a ked je mamicka zodpovedna, sama si ustrazi aby bolo spravene co treba, to ze kedy to urobi (ale samozrejme ze v potrebnom termine) by som uz nechala na nej...
k tej myslienke portalu s dopytmi, mozno nie je zla, ale takych portalov je tu uz vela... musel by sa cimsi odlisovat aby uputal...

visage1974
21. feb 2013

ahoj ja pracujem z kozmetikou cas si naplanujem podla seba ako aj kolko chcem zarobit prave v urcitom mesiaci,mam choreho syna
takze mi to vyhovuje nemusim kazdy den robit

chrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katkaseiner
21. feb 2013

tiez sa vraciam do prace a to cisto z domu, kym malu kojim, potom par dni v tyzdni z officu a par dni z domu...ja to idem riesit opaterou o malu cez den...nevedela by som totiz pracovat kym som ja sama s nou...a budem urcite vyuzivat cas ked spi a ked sa mi o nu ma kto postarat... mamina, manzel, sesterka
ale kedze toto nie je prilis flexibilna praca (tak trochu je, ale nemozem ju robit v noci, lebo musim byt zastihnutelna v pracovnej dobe), tak hlavne to budem riesit opaterou...
financne...zatial je to celkom dobre platene, ale hlavne sa mi to musi oplatit aj ked platim za opateru za malinku
keby si ale mala daco aj pre mna, rada sa uplatnim...

prasiatko30
21. feb 2013

prekladatel, uctovnik, niekto kto vie ako hrat na burze, informatik, dizajner a mnoho dalsich a dalsich veci sa da robit aj na dialku alebo len s minimalnym kontaktom s materskym office - takze ano existuje vela vela prac ktore by sa dali robit z domu. aj taky advokat je schopny urobit si papierovacky doma a len sa dohodnut na pripadne stretnutia s klientmi a chodit na sud ked je treba. a v poslednej dobe aj vyucba cudzich jazykov sa da prevadzat z domu cez skype.

a potom samozrejme rozne remesla - vyroba roznych ozdobnych predmetov, sitie - myslim si ze je vela moznosti ale ako ku vsetkemu je potrebna aspon minimalna zrucnost alebo vzdelanie aby si mohla vykonavat takuto pracu 🙂

ewca
21. feb 2013

no mne by najviac vyhovovala praca pocas casu kym je dcera v skolke, to je momentalne 3x do tyzdna... z toho pol dna by som sa vedela plnohodnotne venovat praci, zvysok dna by som potrebovala na take klasicke vedenie domacnosti. co sa tyka ohodnotenia, tak uplne suhlasim s @libka1 (PS: manzel ma stavebnu firmu, ak by si potrebovala nejake kontakty v tejto oblasti)

m.i.r.i
21. feb 2013

Ja robim z domu od 2 mesiacov maleho..pracujem pre velku firmu, na pracu potrebujem pocitac, telefon , cudzi jazyk - a samozrejme vedomosti 🙂 No ale k veci..ked bol moj syncek este maly (babatko), tak bolo casu dost..mohol aj spat u mna v izbe, kde som ja pracovala...cim ale rastol, spanku je menej, pozornosti viac..u nas bol s nim doma manzel..co sa tyka casu, tak najlepsie cez obed ked dieta spi ( tak 2-3 hodiny)..a potom vecer po 20:00...ja si viem predstavit teda pracovat 4 hodiny denne bez opatrovatelky,mozno aj 6...pri dietatku malom...velmi ale zalezi aj od konkretneho dietatka..ale myslim teda, ze na tie 4 hodiny, mozno aj 6 by si to mnohe mamicky vedeli predstavit..pocas spanku deti, pripadne ak maju babku, co drobca kazdy den na 1-2 hodky niekde vonku prevetra...financne je to narocne odpovedat, kazdeho uspokoji nieco ine a v kazdom kraji inak..

kristiii
21. feb 2013

tak pre mňa by bola ideálna asi nejaká manuálna práca, ako sa kedysi robilo-skladali sa rozne drobnosti, pamätám si napríklad že naši skladali a lepili sáčky do vysávačov, hlavne otec po tom čo skončil na ID a nemohol si nájsť prácu. Keď sme už boli väčší tak sme im aj s bratom pomáhali a sem-tam nám z toho niečo kvaplo 😀 , viem že sa dalo takto pekne privyrobiť, bohužial dnes už takéto jednoduché prácičky pri ktorých by si maminky vyčistili hlavy a mohli by ich kludne vykonávať také 4 hoďky kým deti spia, kludne aj povečeroch asi neexistujú. A platené od kusu samozrejme, kolko človek potrebuje tolko sa bude snažiť

rakywanda
21. feb 2013

ideálna práca na doma - robiť kedy ti to okolnosti dovoľujú, trebárs aj o polnoci, hlavne je prácu odovzdať na čas. urobiť aj prácu aj byť v pohode ak má dieťa prázdniny či je choré. pre mňa by to bolo účtovníctvo. žiaľ, neviem sa odhodlať postaviť sa na vlastné nohy ☹ A slovenské firmy niečo takéto neumožňujú robiť z domu, pokiaľ nie si SZČO. Popri rodičovskej som začala s rôznymi ručnými prácami /viď môj fotoblog/, mám ich hodené na hand-made webe, niečo som aj popredala, ale žiaden biznis. Iba som si tým "čistila hlavu" a nemám to kde skladovať.

stanislavao
21. feb 2013

mne by sa napr pacilo predavat niekomu tovar. mat doma tovar, nahadzat ho na net, odpovedat kupujucim na dotazy a pod. a mala by som z toho proviziu. predajca = majitel tovaru, by s tym nemal robotu a predavala by som mu to ja.

cabby88
21. feb 2013

No za seba poviem,pracovny cas najlepsie od 20:00 do polnoci,lebo cez obedny spanok malej varim,upratujem atd.Co sa tyka platu,stale hovorim za seba,kazda korunka dobra,no vyhovovalo by mi asi tolko co je rodicak t.j.200e ;),no samozrejme zalezi od druhu prace...najlepsie by bolo platene za vykonanu pracu-za jeden vyrobeny kus,vypracovany projekt atd. aby som si sama vedela nejak navysit prijem tym ze viacej urobim,no a uplne najidealnejsie by bolo keby sa viem v tej praci posuvat dalej,vyssie a mohla by mi po materskej pomoct najst lepsiu pracu..fuu ale inak som skromny a nenarocny clovek ;)

lauricka
21. feb 2013

od vecera do polnoci idealny cas, cokolvek pri kompe...ale, teraz sa mamam na MD a RD moc neoplati pracovat, ci?

silsil
22. feb 2013

To nie je tak že sa neoplatí pracovať. .Ved záleží aký úväzok a druh zmluvy bude uzatvorený a s akými podmienkami, čiarkami atď

anneta1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
poisonblu
16. máj 2013

baby, tak toto je fakt pecka...vklad 10 usd (z paypal, payza, solidtrustpay) a zarobok neskutocny....ja som za 3 dni zarobila 120 usd...vyhoda je, ze peniaze vam idu hned na penazenku, nemusite ziadat o vyplatu...blizsie info do IP

http://turbopayplan.com/?ref=poisonblu

zarabajte
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nice202
4. nov 2013

http://www.cashnhits.com/index.php?ref=nice202 ja som sa prihlasila na zahranicku stranku....snad z toho nieco bude

tommysek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
381976
12. sep 2014

prosim viemi niekdo poradit ci je naozaj mozne si najc pracu na doma bez tocho abisom zanu platila 🙂

inffinity
12. sep 2014

@381976 a nemusela nic delat.. 😀 😀 nabizim informace o privydelku s parfemy essens. Jedna se o prodej kvalitnich parfemu za nizke ceny 🙂 nemusis nic platit..pokud chces muzes si koupit vzornik ze ktereho si kamosky ovonaji vyberou a nebo si ho nekoupis prodas 5parfemu treba podle jmena nebo slozeni mas na nej vydelAno.. 🙂 rada ti s tim pomuzu napis ippro konkretni info 😉 pekny den

iva83
12. sep 2014

Pre tých, ktorí svoj čas chcú venovať svojim blízkym a koníčkom.
Práca z pohodlia domova, ktorá vám zaberie minimum času (stačí hodina denne) a prinesie pekné zárobky. Overená česká spoločnosť, ktorá od vás nežiada žiadne vklady, ani vstupné poplatky. Je to zdarma. Odporúčam skúsiť to 🙂
http://jdem.cz/bqhsp8

andy03
12. sep 2014

ja patrim tiez k pracujucim... pracu mam na mesiac tak si ju viem zariadit kedy a ako to stihnut.. k praci potrebujem pocitac. je to super lebo napriklad vysackujem mangela s malym nech idu na prechadzku- pivecko a zmrzlinka :D a ja zarezavam..spracuvavam videa tak je to skor o sustredeni a na mesiac mam 4 cele dni a z nich staci spravit vyseky tak je to asi robota na 20-22 hodin celkom.. nezarobim horibilne sumy ale aspon mam pocit ze to su moje peniazky a niecim aj ja prispievam do rodinneho rozpoctu 😀

valiaaa
22. sep 2014

Prešla som si viaceré spôsoby zarábania - klikačky, dotazníky ...
Najlepšie platené a hlavne osobne overené zarábanie cez internet je tu:

http://www.coinformail.cz/affil/07ba51d31499403...
- najviac platená klikačka v ČR a SR
- už pri registrácii 150 Kč na účte
- je potrebné sa registrovať e-mailovou adresou, na ktorú vám budú chodiť platené linky od 1Kč - 5Kč

http://www.penizezanic.cz/?ref=mazakoju%40gmail...
- nová skutočne seriózna ponuka
- 200 Kč za necelý mesiac na vašom účte
- je potrebné byť len prihlásený a peniaze vám nabiehajú

Funguje to. Je to nenáročné na čas, bez vstupných poplatkov a hlavne vyplácajú skoro.

tojesnadvtip
16. nov 2014

"už pri registrácii 150 Kč na účte" ..........co k tomtu dodat? ludia vidite to aj vy dufam :D mame tu dalsiu humoristku...niekto rozdava peniaze zo srandy...tak preco sa tam neregistrovat :DDDDDDD ja nemozem...niekedy uz fakt z vas niektorych nemozem...uz sa tesim na dalsi reflex na markize alebo obcan za dverami na stv :D ako tam bude nejaky tupec vyplakavat co zas poplatil a naklikal...a naobjednaval z "eshopu" cez fejsbúúúúúk :D ...a potom bude vyplakavat ako najvacsia obet tohto zleho a neferoveho sveta :D

rainee
16. nov 2014

Ja by som brala pracu na cca 4 hodky denne, najlepsie preklady alebo sprava eshopu 😉 akurat ze nic seriozne a primerane ohodnotene sa mi nepodarilo najst a praca z domu alebo na skrateny pomer je v sr viac menej nerealna ( mozno mimo par it firiem co to umoznuju)

matejulicny
16. nov 2014

Ahojte tu je zaujímavá ponuka práce na doma:
Práca je pre Nemeckú firmu Whitepins+, ktorá sa zaoberá prieskumom trhu. 
Náplňou vašej práce bude vyberať z 
dvoch produktov, ktorý sa vám páči viac a to tak že budete mať na výber z dvoch obrázkov a kliknete na ten, ktorý sa vám viac páči. 
Týmto spôsobom umožňujete firme skúmať trh a za to vás platí. Nie je potrebná žiadna vstupná investícia.
Práca je vhodná aj popri zamestnaní, alebo na materskej dovolenke.
Viac info na webstránke: http://whitepins.wgz.cz/

beetinkaa
18. jan 2015

Ahojte 🙂 🙂 ponúkam Vám veľmi zaujímavú prácu, pracovná doba flexibilná, jedná sa o zdravý životný štýl, výživové doplnky, ak máš záujem píš do IP. Okres Zvolen a okolie, Detva, Krupina, Veľký Krtíš.

lusyinka
18. jan 2015

Mne by sa tiež páčilo robiť niečo ako správu e-shopu. Mať doma tovar, prijímať objednávky, odosielať tovar, robiť prevody za províziu.... Keby niekto o niečom vedel, dajte vedieť cez IP. Vedela by som to robiť priebežne počas dňa, keď malý spí alebo večer 🙂

szuzane
25. feb 2015

čawte baby, nepoznate nejaku pracu doma ?