Nástupný plat v Československej obchodnej banke

natynka128
18. okt 2014

Ahojte ženy, ktoré pracujete v ČSOB, chcela by som sa opýtať, aký je nástupný plat a po akom odobí sa zvyšuje. Takisto od koľko do koľko môže činiť variabilná zložka mzdy, resp. provízie z predaja produktov. Vďaka 🙂

dada1212
18. okt 2014

v čsob čo?banke,poisťovni,sporiteľni? v sporiteľni a poisťovni sa robí na živnosť,je aj štartovací program kde je fix,ale ak neplníš požadovaný obrat,fix musíš vrátiť.
v banke neviem,ale predpokladám ako všade, nástupný plat možno pár desiatok eur nad minimálnou mzdou,všade v bankách je tak že veľkú časť mzdy tvorí variabilná zložka.a koľko to bude záleží od tvojej šikovnosti,šťastia a od toho aké kampane práve čsob bude mať či bude o ne záujem/či budú výhodnejše ako pri konkurencii.

eeffka
18. okt 2014

@natynka128 moj odhad ze nastupny plat nie niekde okolo 450-500max v cistom a to tam ma uz pomaly aj vratnik VS, po skole som mala dojem ze treba ist robit do banky, robia mi tam kamosky a ked som sa ich po rokoch opytala nesmelo na plat tak mi skoro oci aj plomby vypadli. Pomaly ako predavacky v tecsu

kukuku01
18. okt 2014

Nastupny plat v inej nemenovanej banke som mala pred mesiacom 700 € v hrubom 😎 takze asi nejako podobne to bude

natynka128
autor
18. okt 2014

@dada1212 Banka, nie sporiteľňa, ani poisťovňa. Ja rozumiem, že variabilka môže byť rôzna, aj faktorom od ktorých závisí, pýtala som sa však konkrétne na praktický príklad, ak tam niektorá pracuje, aby som si vedela urobiť ucelenejší obraz 🙂. Aj tak však ďakujem za reakciu 🙂
@eeffka Vďaka za názor, je to smutné, ak to tak naozaj je...
@kukuku01 Kiežby si veru mala pravdu a bolo to tak v každej banke 🙂. Celkom pekný nástupný 🙂