Poraďte nejakú prácu na privyrobenie popri materskej

pojezdalova
28. dec 2011

Ahojte mamičky,, mám 6 ročného synčeka ktorý navštevuje materskú škôlku a 2 ročnú dcérku s ktorou som na materskej,, chcela by som si privyrobiť, ale nedarí sa mi nič zohnať.Nevedeli by ste mi niečo poradiť???? Ďakujem

lujza123
29. dec 2011

No to zalezi od toho co vies, co chces robit..ci ti moze niekdo malu postrazit alebo hladas len pracu na doma ......idealne je sa dohodnut na nejake miesto s dalsou mamickou..ze polku casu..napriklad 2 dni v tyzdni......da sa robit uctovnictvo doma na pc, nejake prepisovacky textov atd....mozes pracovat v bare restike v casoch obeda niekedy potrebuju vypomoc..to by si mala kazdy den hodinu dve roboty....pripadne bar v piatok sobotu v noci ked deti spia...dost dobre fici aj upratovanie domacnosti..staci si dat kdesi inzerat ..to je tiez par hodin tyzdenne...toho co sa da robit je vela ...obecne plati cim viac toho vies tym viac prace mozes robit

mirka414
30. dec 2011

@pojezdalova skus strazit ine deticky vo vasom okoli alebo si skus dat inzerat na zehlenie pradla alebo na vecerne upratovanie aj ked viem,ze zena matka s dvomi detmi ma toho upratovania akurat tak dost 😒

pojezdalova
autor
2. jan 2012

ahojte, inzerat som uz podala a zatial nic, vsak este pockam a uvidime :D

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
epelino
3. jan 2012

@lilli00 a ako to funguje, ak sa mozem opytat? pozerala som tu stranku a ziadalo to odo mna strasne vela osobnych udajov... dakujem.

lola77
3. jan 2012

Máš aj tie práce na doma, čo balíš veci do obálok. Sleduj noviny, vždy sú nejaké ponuky.

emkab
3. jan 2012

@pojezdalova a ak sa mozem spytat, este si len zacala alebo si uz aj nejake peniazky od nich zarobila?

bettylove
4. jan 2012

@lola77 ahoj,a konkrétne v ktorých novinách si videla tú prácu?

lola77
4. jan 2012

@bettylove my to napr. mávame v mestských novinách, že hľadajú niekoho na opatrovanie detí, riadenie... A to plnenie obálok som videla aj v Novom čase, ale už dlho si ho nekupujem, tak neviem ako to je teraz. Treba si skúsiť vyhľadať aj cez google.

bettylove
4. jan 2012

@lola77 aj ja som si už hladala na nete,ale samé také práce,kde musíš najprv platiť,alebo predaj šperky,hračky z katalógu.tak si pozriem ten Nový čas,dakujem za radu 🙂

lola77
4. jan 2012

@bettylove a napr. Dedru, Avon, predaj šperkov....to si neskúšala? Veľa žien predáva potom výrobky aj cez net a niečo si na tom dokážu zarobiť.

vivusika
4. jan 2012

vidím, že si okres Žilina, daj si inzerát čo chceš robiť - opatrovanie detí, upratovanie... do Žilinska, to je bezplatné a noviny sú každý týždeň roznášané do domácností. Ja som si tak prácu našla a tiež robím kadečo 😉 opatrovala som deti, upratovala... momentálne už iba roznášam letáky raz týždenne a robím účtovníctvo na dohodu... 😎

pojezdalova
autor
4. jan 2012

už mám dve ponuky tak uvidíme, to lepenie obálok a skladanie hračiek je oničom , ja som to už raz skúšala a to mi poslali najprv niaky katalóg za 10 eur a potom pýtali zas niake peniaze, a na nete som tiež hľadala ale oničom , našla som iba samé z poplatkami ako hovorí bettylove 😉 😒

bettylove
4. jan 2012

@lola77 ja už jednej firme predávam drogériu,ale konkurencia je veľká a nič moc na tom nezarábam,chcela som roznášať aj letáky,dala som aj tel.číslo,ale ešte stále neozvali 😖

pojezdalova
autor
4. jan 2012

mne akurát dnes volala jedna paní a zajtra by sme sa mali stretnuť tak uvidím , a ešte mám naruke aj opatrovanie jednej slečny tak uvidíme, dúfam že sa niečo zadarí 🙂

lola77
4. jan 2012

@bettylove tak ich bombarduj telefonátmi, letákmi sa dá pekne privyrobiť. AJ moji známi to robia. Inak baby u nás sú ľudia, ktorý vám za poplatok vyvenčia psia. Tak ak máte radi psíky, tak aj toto sa dá. Je to zahraničný trend, ale prichádza už aj k nám 🙂

poisonblu
4. jan 2012

ja sa venujem niekolkym pracam na doma, mam dokonca aj eshop s doplnkami stravy...ak by ste niektora mali zaujem o info, tak IP...

pojezdalova
autor
4. jan 2012

@mirka414 to upratovanie mi až tak nevadí, uvidím čo bude z tých dvoch ponúk čo teraz mám a ešte ma napadlo že by som si mohla privyrobiť aj v našej obci v práčovni a tam aj zarobia, keby ma zobrali na nočné alebo občas od rána do tej 15:00 kým nepôjdem do školky

mayka
4. jan 2012

@lilli00 mozes napisat o co ide tym vyplnanim dotaznikov? 😉

lenka_l
4. jan 2012

@lilli00 no veru, to by zaujimalo aj mna, mozes prosim o tom napisat nieco viac?

poisonblu
4. jan 2012

@mayka
@lenka_l
ja si tiez "privyrabam" vyplnanim dotaznikov asi pre 5 spolocnosti...niektore davaju peniaze a niektore body, za ktore sa da bud nakupovat napr. na martinuse, alebo u nich sa da vybrat za to tovar

lenka_l
4. jan 2012

@poisonblu a mohla by si dat nejake tipy kde sa k tym dotaznikom dostat?

poisonblu
4. jan 2012

@lenka_l

www.onlineklub.sk, www.onlinepanel.sk, www.info-mail.sk,

mam aj pozvanku na tns, tam si vies za body vybrat rozne vecicky, treba tam vsak mailovu adresu, tak mozes do IP a ja ti poslem pozvanku
a dalej ti mozem poslat pozvanku na ivyskumy

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenka_l
5. jan 2012

@lilli00 dakujem za odpoved, zda sa mi to byt celkom v pohode, tak som sa zaregistrovala a uvidime... 🙂

effkaa
5. jan 2012

prosim vas, urcite sa nenechajte nachytat (ako ja este pred desiatimi rokmi) na plnenie obalok a navliekanie koralok a podobne... Pamatam si, ze to bolo tak, ze mi prisla obalka, tam som za registraciu mala zaplatit nejaky poplatok - vtedy to mohlo byt cca 100 Sk a oni mi mali naspat nieco poslat. Nakoniec mi poslali to, ze mam takto obabravat dalej... tzn. tiez si mam dat inzerat, ze ponukam pracu na doma, ked ma niekto zaujem, mam mu dat zaplatit poplatok a dat informaciu, ze ma niekoho takto klamat dalej. Pokial budu od Vas chciet nejaky registracny poplatok, davajte pozor, zistite si blizsie info...

effkaa
5. jan 2012

@lenka_l daj vediet, ci je to seriozne, ok? 🙂

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenka_l
5. jan 2012

@effkaa zatial som sa len zaregistrovala, bez poplatku, precitala som si aj obchodne podmienky, ale vsade je ze je to bezplatne a dobrovolne a dotazniky vyplnat mozem aj nemusim, aj ked ako pise lilli00 neda sa na tom zarobit majland, ale kazde euro potesi... 😉

poisonblu
5. jan 2012

@lilli00 ahoj, s akymi dotaznikmi alebo spolocnostami este robis, okrem toho co robim ja? dik....nahanam peniazky kde sa da....

ja teraz skusam toto: http://availpay.com/ref.php?page=act/ref&invcod... uz tam mam 56 usd, vyplacaju 100 usd, tak som zvedava ci vyplatia...ked hej, tak dam vediet 🙂