Potrebovala by som nejakú prácu alebo aj brigádu na doma

dara123456
13. nov 2012

ahojte potrebovala by som nejaku pracu alebo aj brigadu na doma popri materskej.Poradte daco dakujem pekne 😉

maruska24
13. nov 2012

okrem toho, že je tu každá druhá diskusia s názvom Práca na doma, ti tu nič iné nikto neporadí, len tie klikačky, potom revolučne prijmy a vkladanie inzerátov. Všetko je to nanič. Takže ak chceš brigádu na doma, zaves si na bazoš že upratuješ v danom meste v určité hodiny kedy môžeš z domu, alebo že žehlíš za poplatok. Administratívu určite nečakaj.

mawka
13. nov 2012

@dara123456 inspiruj sa na sashe.sk ak si zrucna alebo ponukni nieco, co vies na www.jaspravim.sk 🙂

martinaxx
15. nov 2012

čítanie reklamných mailov,nič za to nedáš,denne si prečítaš 2-3 reklamy a za to ti pribúdajú peniažky http://www.ermail.cz/link/NJVYNA7aA2YNejAjeaV2C...

monhla
15. nov 2012

Ja vypĺňam dotazníky. Nie je to veľa eur, ale potešia. Niektoré dokonca nedávajú primo eirá, ale darčeky /dnes mi prišla 10 eurová poukážky do kníhkupectva a to som tam len 2 mesiace - pred Vianocami to poteší 😀 / Ak chceš pošli mi do IP Tvoj mail a ja Ti pošlem linky. Nechcem sa zbytočne vnucovať.

dvojickychalani
15. nov 2012

Chcete si privyrobiť pár eur mesačne,navyše?Jedná sa o česku firmu DEDRA,ktorá sa zaoberá nielen ekologickými výrobkami.Registrácia nestojú vôbec nič,Neplatíte ani žiadne poplatky.Máte záujem? Viac info

dvojickychalani
15. nov 2012

Zo začiatku slušný privýrobok,neskôr slušný zárobok.
Asi takto môžem charakterizovať ponuku práce pre českú spoločnosť,ktorá ponúka na predaj cez katalóg svoje kvalitné.ekologické a vysoko účinné výrobky,ktoré potrebujeme
denne v domácnosti.Registrácia je úplne zdarma,žiaden povinný odber,zárobok hneď pri prvej objednávke 15-30%.Bližšie informácie Vám poskytnem na Vašu poštu.

dvojickychalani
15. nov 2012

Chcete získať pravidelný a slušný zárobok? Máte šancu, ktorá sa oplatí. Pomôžeme a poradíme v začiatkoch Vášho podnikania s nami. Ponúkam Vám spoluprácu predajom ekologickej luxusnej bytovej kozmetiky,drogérie,bytových doplnkov,rôznych výrobkov dennej spotreby v domácnosti a iných dekoratívnych výrobkov.Registrácia je zdarma.Okamžitý zisk 15-30% z predaných výrobkov.Predaj prostredníctvom katalógu.Bližšie informácie Vám zašlem.

nika7373
23. nov 2012

Pracujem s viacerými spoločnosťami.Ak hľadáte príjem naviac skúste spoločnosť SBS Trade je to práca formou katalógu pre informáciu si pozrite stránku www.sbstrade.cz.
Alebo www.foreverliving.sk...tiež práca formou katalógu alebo e-shopu.
Parfémy ,produkty do domácnosti a make-up na stránke www.fmfroup.sk
Dá sa tu pekne privyrobiť.
Ak máte záujem pošlem informácie.

nika7373
23. nov 2012
moma
23. nov 2012

@dara123456 denne otvorim cca 3 maily, ani ich nemusim citat, zaberie to ozaj len minutku. Nie je to na velke zarobky, ale odmena len tak za nicnerobenie potesi.
Staci sa len zaregistrovat.
http://www.ermail.cz/link/X7aAJCjTYcemTA2NJTYCJ...

edita84
23. nov 2012

@moma a to fakt ? nie je to nejaký odrb? lebo ja sa takých vecí nejak bojím

moma
23. nov 2012

@edita84 ja som tiez opatrna. Kopec podobnych "ponuk" som ignorovala, pretoze chceli vediet hadam aj cislo topanok. A nestojim o to, aby ma potom telefonicky alebo nebodaj osobne niekto otravoval. Ale tu staci e-mailova adresa a chodia reklamne maily, ktore su mimochodom niekedy aj celkom zaujimave.

edita84
23. nov 2012

@moma super dík za info už som poslala mail 🙂 nejaké drobné sa vždy hodia do rozpočtu 🙂 dakujem

martina1703
23. nov 2012

@moma ahoj a tie peniaze co ti nabiehaju ti uz aj vyplatili?dakujem za odpoved,pozerala som to,je tam provizia aj za tych ktorych si akoze doporucila? ci ako to je?

moma
24. nov 2012

@martina1703 ano pripisuje sa odmena aj za maily, ktore precitali doporucene osoby. Ja este nemam dost nazbieranych penazi na vyplatu, ale osoba, ktora to doporucila mne uz platbu dostala, takze viem ze to funguje, nebojim sa, ze by som to robila zbytocne.

martina1703
24. nov 2012

@moma dakujem ja len tak bola som zvedava,tak potom je to fajn za nic nerobenie aspon nieco kvapne 😉

dara123456
autor
24. nov 2012

moma a plati sa za to registrovanie???

mataharyy
24. nov 2012

@edita84 Odrb to není (tedy, za ten rok jsem nezískala dojem že by měl být), ale po více jak roce klikání nemám nasbíranou ani tu minimální částku kterou vyplatí (1000,-), takže počítám že příští rok před vánoci bych mohla zjistit, zda vyplácejí 😀 😀

mataharyy
24. nov 2012

@martina1703 nabíhá ti i za emaili doporučených, ale doporučit můžeš každou osobu jen jednou a doba po kterou ti připisují i za její emaili je časově omezena, pak už za ní nic nedostaneš 😉

edita84
24. nov 2012

@mataharyy fuha no to nie je vela ale poteší a fakt pre to nič extra netreba robiť 🙂

mataharyy
24. nov 2012

@dara123456 Ne registraci máš zdarma a za to že se zaregisturuješ dostaneš 100 kč na svůj účet (ermailový) a když nasbíráš 1000kč tak tě vyplatí, ale jak říkám, jsem tam víc jak rok a ještě jsem nenasbírala ani půlku... 😉

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mataharyy
24. nov 2012

@edita84 Ne, jen klikáš na reklamu (přijde ti email, dole je "potvrdit přečtení") na to klikneš ukáže se ti reklamní sdělení, případně dotazník (ty jsou více honorované) a hotovo, za každý email se ti přičítá od 0,5 kč výš, za registraci ti připíší 100 kč, čas od času přijde ten dotazník, za poslední jsem dostala 20 kč, když někoho doporučíš, dostaneš další částku za jeho přečtené reklamy, ale jak říkám doporučená osoba ti vydělává jen omezený čas (nevím jak dlouho přesně) a pak už ne a každého můžeš doporučit jen jednou, jak se zaregistruje, tak znovu už to nejde, taky je v podmínkách že nesmíš registrovat nikoho, kdo s tebou sdílí připojení... Ale neslibuj si zázraky, jak říkám, jsem tam přes rok a mám cca do 500 kč, tak ještě rok a zjistím, zda vyplácí 😀 😀

edita84
24. nov 2012

@mataharyy neva aj to je niečo 🙂

mataharyy
24. nov 2012

@edita84 i koruna lepší než nic, jen aby jsi si neplánovala, že tím každý měsíc obohatíš rodinný rozpočet, to by byla naivní a nepravdivá myšlenka 🙂 Jináč zkus pohledat po netu, je spoustu ověřených agentur zabývajících se výzkumem veřejného mínění atp. a některé platí velmi dobře, jeden čas to byl steam, či jak se ta agentura jmenuje, platili až 200 za dotazník, byli sice delší a důkladnější, ale cena tomu odpovídala 🙂

edita84
24. nov 2012

@mataharyy super dík za info skúsim niečo pohladať 🙂

mataharyy
24. nov 2012

@edita84 Nemáš zač 😉

anjelik_999
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinaxx
27. nov 2012

http://www.reklamnimail.cz/registrace?afil=4bb4... ide tiež o čítanie reklamných mailov 🙂

korcula
2. jan 2013

AHojky, jak jsme psala už jinde, klikání na emaily dobrý, al eje z toho pár korun a než se doklikám k minimu tak už možná ani nebudu na mateřský🙂) pustila jsme se do MLM kde je skutečný produkt, nejsou z toho velké peníze, ale cca tisícovka měsíčně k zahození není.