Pracovná zdravotná služba. Aké sú sadzby?

janmik
15. jan 2015

Som živnostníčka a chcem si vziať výpomoc na dohodu. Vraj vznikol na Slovensku nový zákon o pracovnej zdravotnej službe. Kde sa to má nahlásiť a aké sú sadzby za túto službu? Týka sa to aj dohodárov ? Ako sa zaraďujú pracovníci do kategórii? PORADTE

david93
5. feb 2015

týka sa to aj dohodárov, sadzby sú rôzne, záleží od činnosti a prac. prostredia, čo som zisťovala zatiaľ tak jednorázovo za vypracovanie projektu je od 200 Eur nahor a potom paušál 10 -20 Eur/mesiac/zamestnanec... je to dosť veľa ak má človek len dohodára

evita68
5. feb 2015

Počkaj ešte chvíľu, ak sa dá, vraj sa to ide meniť..

hrava22
6. feb 2015

Ahoj janmik, ja mam hračkárstvo v BA a mám len jediného zamestnanca, vyžiadala som si ponuky od niekoľych firiem a skoro mi oči vypadli z tych súm. Najnižšia bola od firmy z KE ale vraj robia bez problemu po celom Slovensku tak ak chceš tak pozri http://www.haspo.sk/

majka1888
9. feb 2015

vedel by mi niekto vysvetliť čo to tá pracovná zdravotná služba má na starosti, podľa mňa ked som si tie články prečítala, tak má na starosti dohľad nad tým, aby na pracovisku nedochádzalo k pracovným úrazom a k chorobám z povolania,teda kontrolujú či pracovné prostredie je uspokojié a vhodné na vykon práce
či sa mýlim ?

kreta658
2. sep 2015

Kukni
www.pracovna-zdravotna-služba.eu/PZS
cena 1 eur/mesiac/zamestnanec-pôsobia na celom Slovensku