Skúsenosti s prácou v Crystal call

majuskovci
31. aug 2013

Nemáte niekto skúsenosti s prácou pre call centrum Crystal call?Zaujímalo by ma aká je to práca,či je vhodná i popri MD a či sa dá s tým privyrobiť.Majú stále inzeráty tak by ma to zaujímalo.Proste ak máte tak Vaše skúsenosti.Ďakujem

adka331
29. máj 2015

@zuzkatko ako očierňovanie by som to určite neoznačila ;) o všetkom, čo som v mojom komentári spomenula mám dôkaz, e-maily bez odpovede, telefonáty bez odozvy, mala som aj svedkov, keď som prišla priamo do CC v TN, tak isto aj svedka pri stretnutí s pani Mikoláškovou.
Trestné oznámenie môžem dať tak ja na nich, za neustále menenie zmluvy a vyhrážania sa, že to musíme podpísať, inak nás nevyplatia 🙂))))

adka331
29. máj 2015

@zuzkatko ako očierňovanie by som to určite neoznačila ;) o všetkom, čo som v mojom komentári spomenula mám dôkaz, e-maily bez odpovede, telefonáty bez odozvy, mala som aj svedkov, keď som prišla priamo do CC v TN, tak isto aj svedka pri stretnutí s pani Mikoláškovou.
Trestné oznámenie môžem dať tak ja na nich, za neustále menenie zmluvy a vyhrážania sa, že to musíme podpísať, inak nás nevyplatia 🙂))))
@noveinfo hlúposť hlúposť hlúposť 🙂) rozhodne nie som typ namysleného a sebavychvaľujúceho človeka, ale to, čo predviedli slečny/panie zamestnankyne v CC v TN, uff 🙂 možno tak ľudí s IQ húpajúceho koníka by som tam poslala pracovať. Niektoré ,,tímlíderky" ani netelefonovali, ako bolo vyššie spomenuté, šéfovia si dohodili známeho/známu a bolo.. a takíto ľudia nás majú ísť poúčať? Ja osobne som veľmi výrečná, nemám problém kontaktovať a rozprávať sa s ľuďmi, som milá a trpezlivá, ale na správanie nadriadených v CC TN som nervy nemala 🙂 Klamali a ohovárali jedine tak oni, to, že si chatovali na facebooku, stále telefonovali s nejakými kamarátkami bolo normálne, ale že mne sa linka vytáčala 3 minúty, tak som si medzi tým išla pozrieť či nemám zmeškaný hovor/sms.. tak to už bolo hrozné 🙂) Pripravená som bola vždy, chválili si ma, ale čo je moc, to je veľa a dúfam, že raz doplatia na svoje správanie 🙂)) a vy ste predsa mohli len zmeniť CC v inom meste.. veď ich je veľa po celom Slovensku 🙂))))

543117s
30. máj 2015

@adka331
skratkou CC som mala na mysli Crystal Call, reagovala som totiž na príspevok, v ktorom sa o príslušnom call centre písalo 🙂 a sú už iba 2 pobočky v SR...TN a TO, a zmeniť sa tam nič nedá, pretože my, Slováci, sme taký národ, aký sme..a iní už nebudeme 😀...a menované call centrum je na tom založené..

janagumanova
18. sep 2015

ahojte ja sa chcem opýtat ci ste v CC robili cez nich alebo cez agentúru. a ak cez agenturu tak aku prosim diky

milan1964
20. sep 2015

nerobil som pre nich,iba som o nich pocul

trojan3k
4. okt 2016

@543117s Ahoj, prosím mohla by si ma kontaktovať? Chcel by som sa niečo súkromne opýtať. Ďakujem benko.lukas@yahoo.com

dajana40
19. okt 2016

Ahojte, ja tiež robim pre CC je normálne že na kampani kde som mala bonusy 100 eur žiadne pečka som v dany mesiac ani dovolenky nemala, som dostala v čistom výplatu 350 eur pri tpp na 8h/týždenne? kto tam pracoval,mali ste tiež také vejply??!

lenkastrel
26. jan 2017

Ahojte! Prosím Vás ma niekto skúsenosť so spoluprácou s crystalcall práca z domu (náplň práce taktiež call operátor?) Ďakujem

robcsiiii
5. feb 2017

@lenkastrel moja manželka, teraz chce u nich začať pracovať. Teraz bude urobiť skúšku. Zmluvu ešte nemá.

hu3hu3
1. mar 2017

@robcsiiii ahoj, aj robi tvoja manzelka v CC? je spokojna?

robcsiiii
1. mar 2017

Už nie. Neplatia. Sú podvodníci.

hugo33
8. mar 2017

@robcsiiii
a to si kde zobral, že neplatia a že sú podvodníci ??

robcsiiii
8. mar 2017

Ty pracuješ u nich?

hugo33
8. mar 2017

@robcsiiii
áno pracujem už viac ako rok a som spokojná. Peniaze mi prídu na účet vždy 21. deň v mesiaci a ešte sa nestalo že by mi prišlo menej ako by som mala zarobiť.
Nepomýlil si si nahodou firmu ?

slniecko154
8. mar 2017

@hugo33 hm nova registracia a jedine prispevky prave tu.. ty si z vedenia tej firmy co 😀

robcsiiii
8. mar 2017

@slniecko154 Určite. Máš pravdu.

mary275
9. mar 2017

Ja nemozem nic zle na CC povedat. Platia nacas, ta praca je maximalne flexibilna. Mne praca aj firma vyhovuje 🙂

hkatarina
6. sep 2017

Ahoj ,ja tiež pracujem v CrysalCall teraz na TPP a predtým aj na dohodu a nikdy som nemala problém z nadriadenými ani z výplatou. V každom zamestnaní sa musia plniť zadané úlohy a dodržiavať stanovené pravidlá,zmluvu som mala aj mám riadne spísanú to je základ čoho sa treba držať ak sú nejaké nesúlady v plnení pracovných povinností.Ja môžem len odporučiť,len práca operátora na ktorejkoľvek zákazníckej linke nie je pre každého človeka (každý žalúdok).

jozefo456
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dakota14
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jnc94
19. mar 2024

@majuskovci Dobry den, v crystal call som pracoval 6.5 roka, na pasivnej linke, nepredaval som nic ale bol som na aktivnej linke ako vypomoc a je to praca na hlavu, neodporucam vobec. Co sa tyka aktivnej linky, clovek pride o nervy. Moje skusenosti ako na pasivnej linke zo zaciatku boli fajn a postupne sa to zhorsovalo. Chcu dokonalost od cloveka, obedy a pauzy vam blbo rozdelia na rannej zmeny tak, ze som sa neustale hadal s nimi, napr. ked som mal rannu, pauzy mi dali tak... 1.pauza - 07:40 2 .pauza - 13:40 a obed o 10:00 a to pracujete od 6h do 14h a ked som mal 5 dni ranky tak na taky isty cas, strasne lebo pred koncom zmeny tu pauzu ani nestihnete kvoli poctu hovorom. Druha vec, zle zaobchadzenie, ziadny fer voci zamestancom, ziadne benefity, budete hoci len jeden den na PN alebo OCR 60 EUR vam stiahnu.Ked oslovite manazera ze sa vam nieco nepaci, jeho to vobec nazaujima a ani supervizoroch, proste pre nich ste ako len bezcenny pracovnik ktory nema ziadne prava. Klamu ludi, ze je to praca len na jednu kampan ale v skutocnosti ide o 8 kampani na ktore vas budu skolit postupne.Navyse, nie dost ze hovorov je dost ale budete este po pri hovorov dohladavat kontakty pre firmy, a tlacia na vas ze je otrebne intenzivnejsie dohladavat. Maju dost narocne kriteria kde musite vybavit hovor do 90 sekund na kampani, zdvihnut hovor do 3 sekund a nesmiete urobit ziadnu chybu lebo vam stiahnu z variabilnej zlozky. Nadcasy, nechcu preplacat, dostanete len zadklad co je 750 eur plus vario 60 eur a po 6 mesiacov sa zvysuje na 120 eur variabilna zlozka plus priplatky za sobotu 13 eur a nedelu 26 eur, v hrubom vam to vyjde na cca 900 eur a ak mate aj cudzi jazyk tak je tam priplatok 0.50 centov ktory nezvysili vobec od kedy som tam pracoval. Je to najhorsia firma v ktorej som kedy pracoval.

jnc94
20. mar 2024

@tintuss ja som pracoval 6.5 roka na pasivnej linke a mal som aj ZSE Drive, a ano je pravda ze nejde len o jednu kampan ja som mal 8 a ku konci mi davali pauzy na konec zmeny, koncil som o 14h a dala mi pauzu o 13:40. Chcu aby OP robil ako otrok a nema ziadna prava.