Zamestnanie v Piešťanoch - chyžná v hoteli

tina4931
28. jan 2015

Ahojte, zúfalo hľadám prácu......Presťahovali sme sa 30 km od PN a chcem si tam nájsť prácu. Oplatilo by sa napr. upratovať domácnosti? Viem, že Piešťany nie sú Bratislava, kde sa to dá v pohode, preto sa pýtam, či rozmýšľať nad takým niečím má zmysel. Žijú tam ľudia, ktorí by boli ochotní nechať si upratovať pravidelne? PN nepoznám vôbec, tak preto sa takto pýtam, možno hlúpo. Alebo nie je tu na MK nejaká žienka, ktorá robí napr. chyžnú v piešťanských hoteloch,kúpeľných domoch? Budem veľmi vďačná za akékoľvek info.

regina22
28. jan 2015

daj si inzerát do ab piešťany
do hotela sa dostanes cez agentúry inzeráty mávajú v pardonoch. vraj je to dosť slabé

tina4931
autor
28. jan 2015

@regina22 ja si posielam žiadosti do hotelov mailom, ale zatiaľ nič....Vďaka.

elise
28. jan 2015

Ak posielas na hotely na kupelnom ostrove je treba dat jednuziadost na riaditelstvo kupelov, to je jedna spolocnost, kupelom patri aj jalta v meste. Sleduj profesiu

tina4931
autor
29. jan 2015

@elise Aha....no to som nevedela, vďaka. A koľko tých kúpeľných domov patrí celkovo pod kúpele ako také? Čiže oni potom rozhodujú, ak sa niekde v nejakom dome niečo uvoľní? Pýtam sa asi blbo, ale toto mesto nepoznám. Bola som tam asi raz

elise
29. jan 2015

@tina4931 presne ako si napisala, na ostrove je thermia balnea esplanade palace, balnea grand a propatria, je tam spolocenske centru. V meste im patri jalta a deoandance, sumava, smaragd.

tina4931
autor
29. jan 2015

@elise čiže ak napíšem tú žiadosť na riaditeľstvo bude sa to okrem tých domov na ostrove vzťahovať aj na tie v meste?

zuska88
29. jan 2015

@tina4931 cauko, myslim ze v poslednom A.B. (piestanske inzertne noviny) prave hladali chyzne do SLKP (kupele), a ano ako uz bolo spomenute, podas si ziadost na riaditelstvo a oni ta po vyberovom konani umiestnia do hotela v ktorom maju volne miesto...ziadosti treba posielat na: personal@spapiestany.sk
Daj vediet ako si dopadla🙂 obcas by som potrebovala aj a vypomoct 🙂...
ak by si mala zaujem aj o inu pracu kupele maju volne miesta aj pre casnicky, cukrarky...alebo ak chces pracu inde ako v kupeloch, teda nie na ostrove ale v centre casnicky, pomocne sily do kuchyne, kucharky hlada aj restauracia Legriffon🙂 ziadosti na: restauracia@legriffon.sk
drzim palce

tina4931
autor
29. jan 2015

@zuska88
@elise
Žienky ďakujem vám. Mám to pripravené, tak idem hneď dnes poslať. Mám síce VŠ, ale situácia sa takto zvrtla toho času 😒

elise
29. jan 2015

@tina4931 drzim palce

bosana101
30. nov 2016

Neviete prosim Vas niekto kolko je zhruba plat na chyznu v liecebnych kupeloch Piestany?