Ako rýchlo vám prišla menštruácia po vyvolávačke?

lucka369
5. feb 2011

Ahojte baby.Chcem sa opýtať že ako rýchlo ste dostali menštruáciu po pichnutý vyvolávačky.Lebo dneska som 44 DC a na 4O DC mi gynekologička pichla vyvolávačku,lebo na tehotenskom teste čo mi robila našla len / čiarku a povedala že do 10 dní by mala zaučinkovať.Lenže ja mám aj tehu príznaky ako bolestivé žilnaté prsia,časté močenie,závrate a zápchu 😒 Tak teraz neviem či mám ešte čakať že vyvolávačka zaberie a ja dostanem alebo už sa mám tešiť že nepríde 9 mesiacov 🙂

luciana157
5. feb 2011

urob si teda pre istotu este jeden test, ale pride mi to zvlastne ze by ti pichli vyvolavacku bez toho aby si boli isti ze ozaj nie si tehotna. par krat som uz mala vyvolavacku a dostala som tak do 7 dni menzes, tych 10 dni je maximum.

lucadra
5. feb 2011

@lucka369 Mne po pichnutí vyvolávačky došla až na ôsmy deň, myslela som, že už mi ani nedôjde, no našťastie došla.
Skús ešte test jeden a ked nedojde do desať dní, tak k lekárke. Ale to nijak neublíži, ak by si bola tehotná.

jankapa87
5. feb 2011

Mne po vyvolavacke dosla raz na piaty den od pichnutia, a raz az na desiaty den. Ale lekar ma upozornil, ze po vyvolavacke moze dojst az na 14-ty den. Ale ako hovori lucarda ak si tehotna menzes jednoducho nedostanes a babatku to neublizi. Drzim palce 🙂

samulko1
5. feb 2011

Ahoj
mne po vyvolávačke prišiel menzes až na 16 deň, na 14 deň som išla k dr že ako je to možné a mi povedala že treba byť trpezlivý, že ked nie som tehu tak určite príde.. 🙂

pink_lady
5. feb 2011

vo vylovacke su latky, ktore ti mozu navodit priznaky ako pises, plus aj pred menstruaciou mozes mat navrete, zilnate prsia, ja osobne mavam aj pocas PMS aj citlivost na pachy a je mi zle ako ked som bola tehu...takze trpezlivost, trpezlivost a uvidis...ked Pan Boh chce aj motyka vystreli... 😉

facemum
6. feb 2011

po vyvolávačke som dostala na 8-my deň, avšak len slabú, ktorá trvala od soboty večera do nedele poobedia, takže nič moc, no tá, čo nasledovala o mesiac, to bola iná sila 😀

fomarik
6. feb 2011

Mne osobne prišla raz po 3 dnoch, raz po 6 ale aj po 11 dnoch. teraz sa však naštastie nedostaví ešte velmi dlho 😉

zaira301
6. feb 2011

Ahoj @lucka369 ....ja som prvykrát, kedy som dostala vyvolavačku z dôvodu, že sa nevyvíjal plod, tak vtedy som dostala na 2 deň. Druhykrát, kedy som po potrate mala problémy s pravidelnosťou menštruácie som dostala po vyvolávačke na 8 deň. Teraz som tehotná a u doktora som bola na 30 deň do menštruácie, kedy doktor ma ubezpečil, že sliznica maternice je vysoká, a že tehotná nie som , že menštruáciu dostanem do 5 dní.....nedostala som, ale injekciu mi vtedy nedal. Vlastne na 40 deň od menštruácie som začala slabo krvácať a myslela som si, že je to menštruácia, ale výtok trval 8 dní, tak mi to bolo divné, urobila som si test a bola som tehotná, takže vlastne aj ty môžeš byť tehotná....Držím palce..... 🙂

kukujka
9. feb 2011

ja som pravidelne brala agolutin lebo som cely rok nemavala menstruaciu vzdy priblizne do 4-6 dni dosla

stanca22
17. feb 2011

Do troch dní mne, ak Ti ukazujú TT negatívne, žes neni tehotná ...

nika18rocnauznie
18. jan 2012

ja som po injekcii dostala menstruaciu cca po siestich dnoch.. ale ja som mala velmi slabe, a trvali asi 3dni a potom zas po niekolkych dnoch som dostala asi na 2-3dni, a takto este asi par krat. a teraz mi zasa meskaju... asi pojdem zas za gynekologickou.. ☹ ale podla gynekologcky tehotna nie som urcite... no mam obavy s coho to moze byt.. som aj dost prechladnuta..

monika127
19. jan 2012

mne ked pichli vyvolavačku pred niekolkými rokmi(už si nepamatam) tak mi MS neprišla ani do 2 tyždnov,išla som znovu na kontrolu a dali mi ešte jednu a potom som dostala asi po 4-5 dnoch,pred 2 mesiacmi som dostale znovu vyvolavačku a MS mi prišla na 6 den a včera som bola zase,tak čakam kedy ...

baby456
20. okt 2012

ja mam už 4 dni po vyvolávačke a menštruáciu ešte stále nemám, testy negatívne, ultrazvuk neukázal nič tak neviem, čakám stále

zuzu1992
6. dec 2012

Ahojky baby ja som dostala vyvolavacku pred 8 dnami a tiez stale nic no ultrazvuk a vysetrenie ukazalo ze nejsom tehotna ale kazdu chvilku mam pocit ako keby ma bolelo pri moceni no mam pocit ze budem asi aj prechladnuta tak hor sa na urologicky cajik a na cakacku hehe 🙂 vsetko ma svoj cas 🙂

zuzi0911
6. dec 2012

Mne prisla na 10-ty den od vyvolavacky.

lienka1987
11. dec 2012

Ahoj, ja som po vyvolavacke dostala na desiaty den, ja som trosku mimozemstan ako mi vravi priatel :D ale inak by som si urobila test a zasla za lekarom. Vela stastia 🙂

betka111211
6. máj 2013

AHOJTE BABY 🙂 JA SOM SI ROBILA TEHOTENSKY TEST VISLO MI DVA KRAT TO ISTE JEDNA SILNEJSIA A JEDNA SLABSIA SLA SOM U SVOJHO GYNEGOLOGA A POVEDAL MI ZE TO ZATIAL ESTE NA TEHOTENSTVO NEVIZERA A PICHOL MI VYVOLAVACKU MAM JU V SEBE US 7DNI A ZATIAL NIC BRUCHO MA BOLY NEHORAZNE ALE MMMM NIKDE TAKZE NEVIEM 😖

kvet17
13. júl 2013

Ahojte , mne tiež pichli vyvolávačku dnes je to už 17 deň po nej a stále nič.Tehotenstvo gynekologička vylúčila lebo tam nič nevidela.Čo to môže zapríiniť keď som ani po vyvolávačke nedostala mrchu?Mávala som aj slabý výtok aspoň myslím ako to zistím,že to bol výtok?ďakujem

jaruska12345
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jankarep
16. júl 2013

do 7 dní

ematko29
16. júl 2013

aj mne do 7dní 🙂

lenuska1991
7. aug 2013

ahojte baby, prosim vas ako dlho mi musi meskat MS aby mi lekarka pichla vyvolavacku?? plati sa zato?? mozem prist a povedat, že ju chcem??? dakujem

sveti
12. aug 2013

Ja som z toho uz jelen, poslednu menstruaciu som mala 1.7.2013, mam kratky cyklus 21-25 dni. Kedze som dalsiu nedostala 2.8.som bola u gynekologicky , moj ma dovolenku, robilama sono , nasla mi na vajecnikoch cysty a vyska maternice bola 13mm, tehu vylucilaa pichla mi injekciu na vyovolanie. Dnes je 12.8. A stale nic, dmes som si robila aj test a je negativny. Mam este dalej cakat ci co?

jebemtouz
17. feb 2014

Ja som dostala na 4 deň menzes a mala som velmi silný menzes po tej vyvolavačke mi bolo aj dosť zle ;)

vivika7
2. máj 2014

vyvolávačka

luculiatko
10. aug 2014

Zienky radte mam všetky priznaky ako pred menštruáciou ale volako sa stále nedostavuje.mavam cyklus každých 28dni. Teras meska len 3dni.no mam obavi. Test mi ukazal jedna silna druhá veľmi slabá. No bohužiaľ momentálne nemozem si dovoliť byt tehu(iné zdravotne problemi) chystam sa k lekárke ale bojím sa. Aký bude postup? Pichne mi len vyvolavacku?

miaela
27. jún 2015

Ahojte. Kolko dni po pichnuti vyvolavacky dojde menstruacia.???Ja uz cakam 6den a tehotna niesom

trgypadl
27. jún 2015

10-14 dni....ale moze aj po 14 a viac....

nechapem102
3. júl 2015

Ja keď som dostala vyvolávačku prvý krát tak menzes prišiel 3dni potom . druhý krát ale som čakala skoro 16 dní až potom mi prišla ...

andreea2
5. aug 2015

ahojte kocky ,tiez som uz tyzden po vyvolavacke a menzes nikde,mala som len 2 dni take spinenie,uz som myslela ,ze to dojde,ale nic...mam teliesko,tehotna nie som,aj doktor potvrdil.. vsetko sa moze stat...ale 3 den mi je blbo,bolesti prsnikov,nevolnost,tocenie hlavy....moze to byt aj tym, ze nastala nejaka hormonalna porucha???uz som bola asi 2x na vyvovalavacku pred par romi,ale ta dosla na 3 den v pohode a ziadne problemy...teraz mam obavy ,co sa deje..keby mi aspon zle nebolo...