Bolesť podbruška od ovulácie do termínu menzesu. Čím to je?

petra2505
1. jún 2009

Baby prosim vas mate skusenost s bolestou podbruska od ovulacie?Mam po nej asi tyzden a cca tyzden pred M a od soboty mam bolesti ako by som M mala dostat kazdu chvilu, ale je to bolest sem tam taka pichlava ako by som mala v bruchu jezka

petra2505
autor
1. jún 2009

prosim to ziadna nemate podobnu skusenost?

mia1983
1. jún 2009

Ahoj Peta, ja si myslím, že to je úplne normálne. Také bolesti bývajú po ovulácii aj keď určite netreba nič podceňovať. Ja byť tebou určite zájdem k doktorovi na vyšetrenie, aby to nebola náhodou nejaká cystička alebo zápal.

petra2505
autor
1. jún 2009

som 4 mesiac po laparoskopii tak dufam, ze to nebude cysta by ma porazilo, rozmyslam, ze sa objednam na gyndu lebo snazime sa o baby a nerada by som nieco zanedbala.

kv3tka
1. jún 2009

ahoj petra...pridavam sa k Tebe,i my sa snazime o babatko,prvy pokus bol neuspesny,bo po chorobe sa mi nedostavila ovu 🤐 ...tak sme zacali druhy pokus.....ovu sa dostavila,ako vzdy presne na 15den,samozrejme velmi bolestiva....tak sme zacali nase vyrabanie 😉 ...a presne ako pises i ja pocitujem priblizne od 4dna po ovu az do dnesneho obcasne pichanie vo vajecnikoch,bolesti v podbrusku...a uz skoro tyzden taku bolest akoby som mala dostat menzes....nechcem nic predbiehat,bo menzes ocakavam 3.juna....ale takto som sa este necitila....snad sa zadarilo 😀

petra2505
autor
1. jún 2009

kv3tka presne aj ja mam take pocity, zeby sa zadarilo si nepripustam aby som nebola sklamana /ale ak sa zadarilo od stastia vyletim z koze/ dost ma to znepokojuje lebo snazime sa uz tri roky a som dost kratko po laparke nato aby som mala cystu alebo nieco podobne...no budeme si drzat palce 🙂

kv3tka
1. jún 2009

...este taky dotaz....kamaratka,ktora ma dve deti mi vravela,ze vzdy na 3den po ovulacii,ako do nej manzel pustil tie rybicky 😉 ...vedela,ze je tehotna...pocitovala bolest v podbrusku....ale je to individualne,kazda sme ina...no snad je to pre nas dobre znamenie....drzim palceky 😅

petra2505
autor
1. jún 2009

no my sme sa v termine ovulky snazili, aj pred ovulkou tak ja ti teda neviem....zeby sa zadarilo????? 😝 no kazdopadne aj ja Tebe drzim palceky a daj potom vediet ako si na tom 😉

kv3tka
1. jún 2009

...super,ze sa najde cloviecik...s podobnymi bolestami,starostami i radostami.... 😉 ...tak sa drz a potom napis,ako to dopadlo...

petra2505
autor
1. jún 2009

jasne, ze dam vediet 😉 len ty budes mat vysledok skor ja cakam M az v pondelok /najneskor/

weja
1. jún 2009

ja mám tiež taký problém už asi 3 mesiace - celé 2 týždne po ovu mám bolesti v podbrušku, úplne cítim vaječníky 😝 nie nonstop, ale často.... pritom v období pred ovu je to v poriadku... už sa chystám po ms k doktorke, nechcem to podceňovať, šla by som aj skôr, ale čakala som na výsledky od inej dr., tak aby som tam nešla na dvakrát...
bolesti v podbrušku pri uhniezďovaní môžem potvrdiť aj ja, keďže som bola 2x tehotná, bohužiaľ obidva razy neúspešne, ale to bola predsa len úplne iná bolesť... 😖
no uvidím, čo na to dr.... 😕

kv3tka
1. jún 2009

...nic netreba podcenovat...a hlavne,co sa tyka zdravia 😎 ...ja pocitujem tuto bolest po prvy krat...ine cykli boli v pohode,sice mavam bolestivu ovu,ale to sa da vydrzat (tych par hodin) raz za mesiac,a bolest pred menzesom u mna zacala vzdy,tak 2hodinky pred 😕 ...jedna tabletka a fungovala som...no tento mesiac je to ineee,snad za tym nebude nic negativne!!! ☹

petra2505
autor
1. jún 2009

kv3tka presne ako ja, ale baby na inom fore mi pisali, ze je to o.k. tak ja neviem asi som divna, ale ja to mam prvy raz 😀

kv3tka
1. jún 2009

petra....takze sme divne obidve 😀 ...ako myslis,ze je to o.k?....

petra2505
autor
1. jún 2009

teraz mi jedna kocka napisala, ze prave tak zistila, ze je tehotna takze mozno.......no ja nemyslim, ze je to o.k taku som len dostala odpoved na inom fore a tu od mii1983 ona napisala , ze je to uplne normalne /citaj vyssie/
Bud sme divne alebo tehotne 😀

kv3tka
1. jún 2009

...tak ja by som brala radsej tu druhu moznost 😀 ...uvidime,ale tie bolesti akoby som mala prave dostat menzes a neustale chodenie na Wc s vlozkou,dokonca i pocas noci su uz unavneee ☹ ...ale za dobru vec vydrzime,no nie? 🤐

petra2505
autor
1. jún 2009

no ja vydrzim, ved to je znesitelna bolest a chvilkami ma to neboli a potom boli takze vydrzim a ked M nepride budem este par dni cakat lebo uz ma v minulosti par tehu testov oklamalo takze ja testovat skor ako ma prist M nebudem a pekne pockam lebo to sklamanie ked ten test ukaze falosny poz vysledok je horsie ako keby som dostala M o par dni skor

kv3tka
1. jún 2009

...aj ja tak...v stredu ocakavam M...je to i den mojej zacinajucej dovolenky 😀 ...ak nepride,este par dni pockam....nebudem stresovat,len si uzivat dovolenku ...a potom otestujem a dam vediet vysledok 😉

petra2505
autor
1. jún 2009

o.k. aj ja napisem vysledok.Strasne, strasne drzim palce vsetkym babam, ktore cakaju na //

lucinka1104
1. jún 2009

peti držím palce 😉

petra2505
autor
1. jún 2009

luci diky, ale uz tomu nechavam volny priebeh lebo bolo dost sklamani 😉

saksina
1. jún 2009

ahojte, no presne téma pre mňa! My sa snažíme druhý mesiac a minulý aj tento mesiac mávam od ovulácie buď pichanie v podbrušku alebo menštr.kŕče, pobolieva ma vaječník... Min.mesiac mi bolo dokonca aj zle, tak som si už myslela, že to vyšlo, ale nie, ms prišla načas. Tento mesiac je to zas podobné, pichanie v podbrušku aj kŕče, dokonca ma rozboleli aj kríže a prsia, kt. ma už dosť dávno neboleli... Už som z toho zmätená a to sa snažím si vôbec tieto veci nevšímať, nech sa nestresujem. Ale znervózňuje ma to, otravuje... V nedeľu mám dostať, dnes som aj skúsila test, ale je negatívny 😒 Ja už neviem, čo si mám o tom myslieť 😖

petra2505
autor
1. jún 2009

saksina no mozno to vyslo tento mesiac, ale teraz uz zacinam verit, ze asi je to normalne a na teste // ocakavat nemusim 😒 ale vam to prajem baby 😉

saksina
1. jún 2009

petra ja tomu neverim 😒 myslim si , ze necely tyzden pred ms by mi test ukazal // tak si uz nerobim falosne nadeje, v nedelu dostanem a hotovo. A ideme do toho buduci mesiac nanovo 😖
len mi lezu na nervy tieto bolesti a pichanie v podbrusku a teraz aj krize a prsia.... Kedysi ma vobec nebolievalo nic, az ked sa mi spustili ms... A teraz to mam vsetko hrozne precitlivele... 😝

lucinka1104
1. jún 2009

saksian neukazal mne ukazal ked mi mrcha meškala 9 dní

petra2505
autor
1. jún 2009

ved aj ja mam M uz par rockov a teraz prvy raz mam tie bolesti od ovulky takze z toho som znepokojena inak buduci mesiac ficime dalej 😀

kv3tka
1. jún 2009

saksina,nerozumiem aky ma vyznam testovat sa tak skoro...odporucana doba je v den,kedy ocakavame M...skor je to zbytocne...a urcite viac stresujuce,ako pockat si na spravny cas 😉

saksina
2. jún 2009

kv3tka pre mna je stresujuce to cakanie, teraz viem, ze tehu nie som a nemusim sa este tyzden znervoznovat zbytocnymi otazkami. Viacerym babam s pravidelnym cyklom ukazal test // aj pred ms, tak si myslim, ze keby som tehu, tak by tam bol aspon slaby tienik. A mozno nie a ked nedostanem, aspon budem milo prekvapena 😉 Tak takyto vyznam to pre mna ma 😉

petra2505
autor
2. jún 2009

aj ja som v minulosti testovala vzdy pred M aj tyzden dopredu az sa mi par krat stalo, ze som nasla // a M dosiel ☹ odvtedy testom akosi neverim 😉

petra2505
autor
2. jún 2009

Baby tak ako dnes, este mate bolesti?Ja ano a zimnicu, v noci som myslela, ze ma vytiahli z mraznicky aka mi bola zima 🙄

saksina
2. jún 2009

ahoj peti 🙂 rano ked som isla do roboty, tak som mala take bolesti v podbrusku aj pri vajecniku, a vecer ma hrozne boleli tie krize, nevedela som uz ani,ako si mam sadnut, lahnut... 😒 Jaj uz nech je nedela a dostanem 🙄