Bolesť v podbrušku

lucindao
13. apr 2014

S manzelom sme sa dohodli ze si nejdeme davat pozor.ale nepocitam kedy mam ovulaciu,milujeme sa kedy chceme a nechame to na nahodu.MS som mala naposledy 27.3.ssi 4 dni.a uz od pondelka ma boli v podbrusku a mam tlaky.som unavena.inak mi nic ine neni.mozem
byt tehotna alebo prechladnuta?

hviezdicka111
13. apr 2014

moze to byt ovulacia 🙂

lucindao
autor
13. apr 2014

Nikdy ma nebolelo brucho tyzden vkuse.a nemavala som tlaky

map0007
13. apr 2014

Aj ja typujem,že to može byť ovulavia.Ja som mala teraz táky istý problém,tyzden a pol.a bolelo mala som pocit že mi všetko vypadne,tak som šla na gynekologiu,zistili že mám zápal-beriem tabletky a čipky a už je mi lepšie.Ak budete mať bolestí dlhšie radšej choďte na gyndu.🙂

map0007
13. apr 2014

Počkajte ešte pár dni a skúste si spraviť aj testik🙂

lucindao
autor
15. apr 2014

Kedy je najlepsie si robit testik?ms mi vychadza ze mam dostat o tyzden a stale ma boli podbrusko.neni to velka bolest.ale tak citim.nikdy ma nebolelo tak dlho.

babu84
13. máj 2014

@lucindao ja mam podobny problem ako si dopadla??

seat967
13. máj 2014

moze to byt aj ovolucia ja som tiez nikdy nevedela kedy ju mam az pred tromi mesiacmi som zacala krvacat mimo menzes som sa zlakla tak som sla na zenske kde mi potvrdili ze ano mam ovulaciu. a poviem vam radsej by som mala bolesti v podbrusku ako dva razy do mesiaca krvacat :( -po 2 tyzdnoch od menzesu a netrva to 1-2 dni ale az 7 dni 😢

seat967
13. máj 2014

@lucindao testik je najlepsie robit rano a asi piaty den po styku 🙂