Chlamýdie a stafylokoky

miska1251
19. máj 2015

Kočky ste niektora taka ktora mala tieto bakterie v pošve a dostala sa z nich?? lebo mne doki nasadil Doxyhexal s Betadinom a takisto aj manželovi pravdaze po 7 tabletke sme to museli vysadit lebo nas stipalo cele telo, bolel nas zaludok a popritom berieme probiotika Biopron. Ale teraz važne najde sa tu taka ktora sa z toho dostala a nema uz ziadne problemy ?? lebo mna teraz doliecili na streptokoka toho nemam chvalabohu uz a teraz mi zistili v pošve chlamydie a stafylokoka ani si neviem predstavit z ktorej onej som toto dostala, muž mi je verni, v zivote s druhou nespal to viem na 100% a aj ja som jemu verna tak preboha preco to mam?? dakujem za kazdu odpoved

miska1251
autor
3. aug 2015

No praveze ma vobec nestipe, nereze ani nesvrbi len ked si dam lieky citim take palenie v maternici ale to len v noci mam take krče a potom to prejde ale naprikad hormonalny profil mi nerobili tak neviem .. ci mu to mam navrhnut.. vies nerada by som sa vratila k Hak ale ked budem musiet tak ine nevymyslim lebo ked som brala lieky antikoncepcne nemala som ziadne problemy ale fakt ziadne .. ani korela ma nechytila a ked som si povedala ze to svinstvo uz nedam do huby sa to zosapalo na mna a si predstav ze s manzelom sa takto trapim uz 2 rok. a som na nervy...som zvedava ako sa to vsetko utrasie a kedy uz konecne budem ok, teraz mi v januari robil kompletne testy na preventivku cize aj cytologiu a mala som to v poriadku vysla mi 2 cytologia ale doktor a sestra mi vraveli ze je to dobre a na chlamydie, ureaplazmy a mykoplazmy mi robil teraz nedavno testy a uz mam konecne nato negativne testy len si neviem vysvetlit to krvacanie ale je to fakt divne je to len vtedy ked je vo mne penis inak nie .. nechapem preco, ani sex nemame drsny taky normlany a aj tak su probemy

verkafashion
28. apr 2021

Zlaty stafilokok v pošve čo naňho zaberá?