Clostilbegyt a vaše skúsenosti

jancapp
25. aug 2012

Ahojte, chcem sa opýtať aké máte skúsenosti s týmto liekom je účinný??

strapco13
25. aug 2012

@jancapp je tu o tom tem dost, poutzi vyhladavc a spytaj sa tam, netreba duplicitne temy 😉

p69majka
25. aug 2012

@jancapp ahoj. Ja som brala tento liek dlhodobo od endokrinologičky, keď sme chceli prvé bábo. Mala som totiž problém s ovuláciu a niektorými hormónmi. Asi po pol roku mi liečba zabrala, pribrala som, ale som aj otehotnela. Mám aj kamarátku, ktorej ale napríklad vôbec nezabral.

jancapp
autor
26. aug 2012

@strapco13 dik za info

jancapp
autor
26. aug 2012

@p69majka Ďakujem pekne za reakciu

jancapp
autor
26. aug 2012

@p69majka takže jedna správa pre mňa pozitívna a druhá nie, no snáď budeme úspešní, len si ešte počkám na výsledok :D

nibiru
26. aug 2012

@jancapp skus si najst tiež temu fytosoja je to prirodna alternatyva ja ju uzivam 2m.

jancapp
autor
27. aug 2012

@nibiru určite sa pozriem 😉 ďakujem

martinka15
4. sep 2012

@jancapp Ahoj 🙂 Clostyl môžem zatiaľ len odporúčiť. My sme sa snažili o bábo rok, medzi tým som absolvovala i laparoskopické odstránenie dvoch cýst, po ktorom povedali, že to tam mám ,,pohnojené', tak do troch mesiacov tehu budem - nestalo sa tak. Po vyšetrení manžela a mňa, sme s doktorkou prišli na to, že zjavne neovulujem, tak nasledoval clostyl. Zabral hneď druhý cyklus a teraz sa vytešujeme a nemôžeme sa dočkať našich drobčekov 🙂 Držím palce, aby to vyšlo 🙂

jancapp
autor
5. sep 2012

@martinka15 jeeej to je super blahoželám, že sa podarilo, aspoň mám nádej, že sa to aj u nás podarí, ja budem brať clostyl, ešte len teraz prvý cyklus v septembri, tak uvidíme kedy zaberie a či :D Som strašne zvedavá, ale ako sa hovorí ktosi počká ten sa dočká.
Budem držať palce aby všetko dobre dopadlo :d

martinka15
5. sep 2012

@jancapp Ďakujemeeee 🙂 Aj my Vám budeme 🙂

ceresnicka10
9. sep 2012

ahojte baby kolko tabletiek ste brali denne?

lienkasop
21. sep 2012

som 13 dni po Clostyle a ovu nikde... co to?

alitomk
21. sep 2012

ahojte dievky, chcem Vám trošku doliať pozitívnej energie. My sme sa snažili 2,5 roka a nič... doktor mi predpísal clostil a teraz som 6tt+5dní 😀 zabral po druhom mesiaci užívania 🙂 brala som jednu tabletku počas 5 dní na piaty deň od začiatku menštruácie. prajem Vám všetkým, aby ste sa aj vy konečne tešili, tak ako sa tešíme my 😀

tynamartina
21. sep 2012

@jancapp áno je, môj dôkaz má už 8 rokov 😉

bakajka
25. sep 2012

Ahojte, mne predpísal včera lekár Closilbegyt a mám ho brať na 3 až 5 deň cyklu jednu tabletku ráno a druhú večer čiže 2 za deň tak dúfam, že výsledok bude pozitívny :/ ako ste ho brávali vy? ďakujem 🙂

kadan
25. sep 2012

Ahoj kočky
ja som brala clostilbegyt asi 6 mesiacov po 2 ročnom snažení brala som popri tom aj duphaston
clostil. 5-9 deň cyklu 1 tbl/denne
teraz som v 27tt+4 dni

kamarátka po prvom užívaní tiež nemala ovu, neviem čím to je ale 1-2x do roka vraj žena nemusí ovulovať

držím palce kočky

P.S. nám sa to pri snažení nepodarilo, až som si myslela že sme ovu prepásli a nebrala som to tak vážne šup ho a je to 😉

jancapp
autor
25. sep 2012

@ceresnicka10 Mne dal doktor po jednej počas piatich dní

jancapp
autor
25. sep 2012

@lienkasop a u lekára si bola?

jancapp
autor
25. sep 2012

@bakajka no ja som ho brala teraz prvý cyklus od 3 D do 8 po jednej denne a v pondelok idem na kontrolu

bbtina
25. sep 2012

Aj ja mam pozitivne skusenosti,dokonca mi este ostali cele balenia co som to nedobrala

stanka810
25. sep 2012

ja berim clostyl uz vyse roka a nic:( beriem ho s pauzami, uzivam a potom mavam asi 2 mesiace pauzu, lebo vraj v tele posobi aj dalsie dva mesiace po dobrani, bravam ho dva krat denne 5 dni, na druhy den od menzesu....ale teraz lekar povedal ze zintenzivnime liecbu na kazdy mesiac, lebo vzdy ked ho neberiem v dany mesiac mam zle vysledky, malu sliznicu a folikul:( takze zatial su moje skusenosti negativne:(

stanka810
25. sep 2012

@ceresnicka10
@bakajka ja ho beriem na druhy den od menzesu, 5 dni 2 krat denne, ale ma to na mna aj negativne ucinky, zle nalady, hucanie v usiach:( uzivam ho rok a nic:(

ceresnicka10
26. sep 2012

@jancapp dakujem za odpoved ja ho beriem 5DC do 9DC 🙂 ja dufam ze to vsetky dotiahneme do uspesneho konca....

ceresnicka10
26. sep 2012

@stanka810 ja ho beriem od 5DC do 9DC....a to beries v kuse rok ci si si robila aj pauzu

lienkasop
26. sep 2012

@jancapp bola a mala som 2 dni pockat, potom skusat a potom cakat ci bude tehu ci menstruacia :/

tatiana77
26. sep 2012

ja ma tiez brat clostil....mam ho brat od 3.dna, cize dnes 5 dni , 2 tabl.denne...snazime sa pomaly rok a nic...pre rokom a 3 mesiacmi som mala operaciu zlcnika a cysty, mozno to tam trochu zlenivelo....uvidim vysledok...len dufam, ze bude vsetko OK....na 11DC mam ist na kontrolu...

jancapp
autor
27. sep 2012

@lienkasop a teraz ako pokračuješ?

stanka810
28. sep 2012

@ceresnicka10 v kuse nie, mavam take pauzy, ze beriem mesiac a dve mesiace nic a tak dokola, ale kedze mi to zatial nepomohlo tak lekar chce zintenzivnit liecbu a uz to budem brat kazdy mesiac a potom ak to nepomoze uz len umele:(

ceresnicka10
29. sep 2012

@stanka810 ja viem ze sa to ma brat v kuse 3 mesiace a potom pauza.ja som to tak brala ale nezabralo teda prvy mesiac zabral ale folikul nepraskol takze nic, a potom uz nezabral.teraz som zacala brat soju zevraj ma tie iste ucinky , 🙂 mne tiez doki povedal ze len umele mi pomoze ale ja este skusam lebo nemyslim si ze to je len jedina cesta...vela bab sa im podarilo takto otehotniet a tiez mali problemi a tiez doki ich posielal na umele.....

luszia
29. sep 2012

Ahojte 🙂 podelim sa o moju skúsenosť s clostilom, Takisto som mala problém s ovuláciou a s doktorom sme sa dohodli , že skúsim brať clostil a budem chodit na folikumetriu, Brala som 2x1tbl a kazdy druhy deň ultrazvuk, a ked malo vajko 18mm bol mi pychnuty prednyl, a samozrejme planovany sex 🙂 Potom som mala nasadeni duphaston na lepsie uhniezdovanie , a za par dni som si nasla krasne // palicky. Takže v mojom prípade to bolo najlepsie rozhodnutie, ktoré zabralo na prvý krat, a predtym sme sa snazili 1,5roka,.
Držím palce všetkým snažilkám aby aj Vám clostil pomohol 🙂 🙂