Endometrióza 2

janemari
11. jún 2009

Tak dievcata pokracujeme v dvojke.Vitam vsetky nove zienky ktorym zistili endometriozu a chcem ich zaroven povzbudit,aby sa nepoddali smutku a strachu ci niekedy budu mat babetko a co ich caka s touto chorobou.Vela zien ktore boli v endo 1 su uz tehotne,alebo maju uz deticky ci uz prirodzenou cestou alebo im dopomohli lekari.Hlavne sa nevzdavat.Sme tu jedna pre druhu,aby sme si poradili a podrzali sa v tazkych chvilach.Nebojte sa pytat na to co vas zaujima alebo este neviete o tejto chorobe a boji s nou 😉

filmushka
11. jún 2009

tu som 😉
drzim nam vsetkym palce, aby sa nam podarilo vsetko ako chceme 🙂

janemari
autor
11. jún 2009

Neboj urcite to zvladneme.Netvrdim,ze je to lahke,ale nie nemozne.A v akom stadiu si mala endo?Zistovali ti aj priechodnost?

filmushka
11. jún 2009

v takom strednom, co sa dalo odstranili, no nedalo sa to uplne...

janemari
autor
11. jún 2009

No ja som ju mala v brusnej dutine tj.bili v nej ulozene vajecniky,vajickovody,maternica a bola aj v medzere medzi konecnikom a maternicou/mysli 😅 /.To vsetko odstranili,ale prerastla mi uz aj do svaloviny maternice,takze mam zdeformovanu zadnu stenu maternice.Uvidim co mi povie gyn.ked pojdem na kontrolu ci mi to zmizlo alebo nie.

filmushka
11. jún 2009

mas Dokiho v ZH?

filmushka
11. jún 2009

no ja som to mala tiez kade tade, po bruchu....ani nechcem o tom pisat...
aj polypy v maternici mi vybrali.
ale vidis, ci su priechodne som sa nepytala, ale s tym plynom ma naplnili...tak zrejme to zistovali...
som teraz doma na PN do 29.6. ☹ tak ziadna slava....a este nezamestnana, co je uplne o nicom...
tak tu asi budem travit cely cas. Doobedu som zapla PC a som tu doteraz 😀 😀 😀 😀 😀

janemari
autor
11. jún 2009

Ano mam.A ty si odkial presne?

flyangel
11. jún 2009

kuk a som v novej temicke 😀

filmushka
11. jún 2009

ja z LM, no uz byvam, zijem s manzelikom v BB, blizo centra, ak mas cestu, mozeme sa stretnut 😉

filmushka
11. jún 2009

ahoj flyangel, kdeze si bola? 😉

tulipanike
11. jún 2009

no tak ahoj v novej temicke 🙂

vitam nas tu vsetky, a dufam, ze dvojka bude pre nas stastne ciselko, a vsetkym sa nam rad za radom podari otehotniet 🙂

janemari
autor
11. jún 2009

Trosku som si odbehla 😉

Filmush no ja idem na kontrolu do BB,len som sa este neobjednala lebo cakam na mrchu 😝

tulipanike
11. jún 2009

janemari, ja som tiez objednana, ale k svojmu dokimu, a tiez ktovie, ci mi nepride mrcha 😀

ale ja zas neriesim, lebo to mam priamo tu, nemusim cestovat

filmushka
11. jún 2009

ozvem sa neskor, dosla ma pozriet kamoska, tak sa odmlcim, vecer som tu ako na koni......
pa zatial
🙂

janemari
autor
11. jún 2009

tuli no ja idem na kontrolu 1.7.k mojej gyn.ale chce ma vidiet aj primar co ma operoval.A nechcem sa objednavat k nemu skor ako mi pride mrcha,lebo bola by som nerada aby mi prisla ked budem mat ist k nemu.A skor som sa nechcela objednavat lebo som mala problem s robotou 😉

tulipanike
11. jún 2009

janemari, ved to je blbe, ze nevies, kedy ju dostanes....tak pockaj, kedy dojde, a tak sa objednaj

janemari
autor
11. jún 2009

filush pa pa

tuli ved tak to planujem.A po liecbe je to tak nikto nevie kedy dorazi.Gyn.mi povedala,ze by to malo byt okolo 6-8 tyzdnov po poslednej injekcii.Ale su tu/boli tu/baby ktore cakali aj 3-4 mesiace kym im mrcha dorazila.Tak sa nechavam prekvapit.Ale sledujem hlien ci sa blizi/su plodne dni a tak.Mozno dokazem odhadnut kedy mrcha dorazi.

tulipanike
11. jún 2009

no ved uvidis co a ako ... vidis, a ja ani liecbu nemam, a tiez nikdy neviem, kedy mrcha dorazi

janemari
autor
11. jún 2009

Je to blbe ale je to tak.Idem aj ja este nieco porobit kym pride muz z roboty.Caka ma este pecenie takze mam co robit.Ale vecer urcite dofrcim,tak sa tu hadam stretneme.Zatial pa pa. 😉

tulipanike
11. jún 2009

tak papapaa, ja tu vecer nebudem, az zajtra .....

flyangel
11. jún 2009

utiekla som pozerať seriál 😀 a zachvilku idem na poštu ...som si objednala gynex

filmushka
11. jún 2009

halo halo, uz som tu 🙂

filmushka
11. jún 2009

gynex? prave som si to nasla, celkom zaujimave je to, je to dobre, pomaha to flyangel?

flyangel
11. jún 2009

filmushka budem to mat prvykrat... 😉 ale brala som vironal-to je na virusy mikroorganizmy atd. a pomaha to ...som bola v zime chora a mala som zapal priedusiek a len to som brala a vyliecila som sa plne 😉 aj moja segra vyzdravela a polroka brala antibiotika a nic jej nepomahalo a vironal ju dal dokopy...a od tej firmy energy to mam...na stranke energy.sk mas vsetky vyrobky..platila som 23,87 eur ale ja tomu verim lebo ked vironal pomaha tak aj gynex je urcite dobry

filmushka
11. jún 2009

akurat citam, tam su bylinky, teda preparaty... na vsetko! celkom fajn to vyzera.

ja som nejedla cely den, idem si dat kur. pecienku+ryzu, som akurat dovarila...

nejako ma boli nad pupkom, ako keby nieco natiahlo sa...hadam to nic neni...

flyangel
11. jún 2009

tak to je zaludok,zlcnik alebo pecen... 😒

scarlette
11. jún 2009

ahojte kocky,
fly to som nevedela ze aj teba trapi endo...

flyangel
11. jún 2009

ahoj scar...nie moja..mna trápi myom na maternici a momentalne aj zapal maternice len mavam iste caste bolesti v podbrusku tak som sem prisla ze mozne je ze aj endo to je 😒 aj ty mas endo?

filmushka
11. jún 2009

ahoj skajka 😉

scarlette
11. jún 2009

fly hej mam endo, teda mozno sa uz umudrila a pomaly mizne...
filmushka ahoj 🙂