Gynex a vaše skúsenosti

bobinka87
30. máj 2012

ahojte babenky chcem sa vás spýtať ktorá z vás má skúsenosť so gynexom je to dobre pomáha to alebo je to lem klam poradte ďakujem

sisaha
30. máj 2012

@bobinka87 ja som to raz tusim brala a ziaden rozdiel som nevidela

mirka276
13. aug 2012

ahoj, tak s gynexom ma velmi dobre skusenost. zhodou okolnosti, sme v praci boli tri kolegine a mali sme problem s otehotnenim. snazili sme sa v rovnakom case a nic. vsetky tri sme mali zdravotne problemi po gynekologickej stranke. po uzivani gynexu sme vsetky tri otehotneli. a bude to zniet neuveritelne, ale stacila nam jedna flasticka, najprv otehotnela jedna, hned po mesiaci bol tehu test s dvomi ciarkami, a kedze poc as tehu sa to nesmie jest, dala ho mne a hup do mesiaca tehotna a ja som ho dala tej tretej a to iste. Neviem, ci to bola nahoda, ale ja verim gynexu.

pancuska
16. aug 2012

@bobinka87 ahoj,ja som ho tiez brala istu dobu a velmi mi pomohol pri ovulacii,zacali sa mi pekne sami tvorit folikuly a inak moja kamaratka brala Gynex pri IVF a hned na prvy sup sa jej podarili dvojicky!!!
a mozes pozriet aj temu https://www.modrykonik.sk/forum/tema/gynex-mate... aj tu sme vela o nom popisali,ak si to ted uz nepozerala 😉

bobinka87
autor
16. aug 2012

@mirka276 super tak to vám všetkým trom blahoželám a prajem krásne tehuľkovanie 😀

mirka276
21. aug 2012

dakujem, deticky uz maju tri a plo roka, a dve da narodili s trojdnovym rozdielom. dokonca sme spolu lezali aj v nemocnici. lej ja trochu dlhsie....pol roka
@bobinka87

kristina81
25. aug 2012

@mirka276 Ahoj.Pamatas sa este ze ake si mala davkovanie?Ja to tiez beriem druhy tyzden.Kto mi ich odporucil tak hovoril,ze mam brat denne 9 kvapiek.Neviem ci to staci.Dakujem.

mirka276
31. aug 2012

uz si vobec nepamatam naozaj. ale brala som to raz denne.

siska07
5. sep 2012

@kristina81 ma sa brat 2-7 kvapiek 3x denne, v tazsich zdravotnych stavoch je lepsie zacat s mensim davkovanim a potom zvysit, gynekolog ti poradi 🙂

maminka142
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pancuska
7. sep 2012

@maminka142 ahoj! no gynex sa uziva tak ze 3 tyzdne a tyzden pauza a kedy zacnes vtedy bude!! mozes zacat hned ako budes mat chut len si musis dat po tych 3tyzdnoch tu pauzu!! podla mna mozes pit aj alchemilku ale pokial viem tak samotna stahuje maternicu a tak mne doporucili pit caj gynex,obsahuje aj alchymelku a tak nic sa mi nestalo ked som pila tento caj spolu s gynexom,ale tiez na gynex nemozem nadavat,lebo moja ovulacia je pravidelna a foliky sa pekne tvoria!!! nech sa ti dari!!!

maminka142
7. sep 2012

@pancuska Ďakujem ti moc, že si mi odpísala 🙂 Takže to znamena, že samotny čaj alchymelku mi neodporučaš? A ten čaj gynes kde sa da kupiť? Takže ty si pila čaj gynex + k tomu kvapky gynex? Dobre som to pochopila? A ta pauza tam musí byť? Mne dr., v energy.sk napísal presne toto: Dobrý den. Zkuste GYNEX 3x5 kapek 2 balení po sobě a ktomu Fytominerál 30 kapek denně, pokud má organismus zachovanou hormonální reaktivitu, měla by se ovulace obnovit. Pokud by k tomu nedošlo, nechte se změřit přístrojem Supertronic ( metoda EAV ) cestou spádového klubu Energy. Duphaston vyvolá jen odkrvácení, z hlediska ovulace ho nemá cenu brát. Zdravím dr halt

Čo si o tom myslíš?

kristina81
7. sep 2012

@siska07 dakujem.no moj gynekolog mi asi neporadi llebo to podla mna ani nepozna.mne to odporucil liecitel. 😉

pancuska
7. sep 2012

@maminka142 moj nazor je taky: teraz citam ze som napisala kravinu lebo ten caj sa vola GYNASTAN a kupis ho normalne v kazdej lekarni!! mne ho odporucila bylinkarka a pytala som sa jej vtedy aj na GYNEX kvapky a povedala menej je niekedy viac,lebo v tom navode pisu ze sa moze davat aj 9kvapiek no ja som si davala 4x3krat denne....neviem kvoli comu je ta pauza ale musi byt tyzdnova....pozriem ti to v tom navode od gynexu,tam to je aj vsetko popisane!! Mne to sice ovulaciu upravilo ale chcela som to hlavne kvoli otehotneniu ktore sa mi nedarilo....neskor som zostala ale mimomaternicovo no s tym gynex nemal nic spolocne!! Odstranili mi vajcovod a rok potom mi robili laparoskopiu kde mi zistili sactosalpinx (chronicka choroba vajcovodu-nevyliecitelna) a tak mi odstranili aj druhy vajcovod.....No aj ked nemam vajcovody ovulacia a menstruacia prebieha v poriadku a tak ma teraz caka IVF!! A este k tomu caju!Urcite si myslim ze je lepsie ho brat v kombincii inych byliniek lebo samotny stahuje maternicu teda aspon tak mi povedali a v tom gynastane mas asi 5 druhov byliniek,urcite ti to nezaskodi no ale nebude to ucinkovat hned!!! Ten gynex mi vydrzal skoro 3 mesiace a az potom som pozorovala zmeny a ten caj mi upravil menzes,nemam ziadne bolesti a dostanem presne na den!! 😉

maminka142
7. sep 2012

@pancuska To mi je luto, že si si tolkym musela prejsť ☹ Mňa IVF čaka asi tiež aj kvôli mm zlom spmg., ale aspon ja sa musím dať dokopy a snad počkať na zazrak 😅 Takže po gynexe sa to upravi až po 3 mesiacoch? A tyždnovu pauzu si mam nechať po 3 tyždnovom užívaní? A čaj si pila denne? A ake množstva?

Ďakujem Ti, za rady, snad mi to upraví 🙂 Ked to začnem užívať, tak skusim vysadiť duphaston a skusim sa spolahnuť len na to čo mi píšeš 😉 Gynex+ gynastan 😉 Snad mi to pomôže, lebo ja bez duphastonu nemam mrchu aj 3 mesiace 😕 😅

evkasto
7. sep 2012

@maminka142 nám gynex tiež pomohol, po 3 týždňoch užívania a týždňovej poauze som si pre ďalším užívaním spravila test a boli //. a tiež sa nám dovtedy nedarilo, cyklus som mávala neprevidlený, ale po gynexe to hneď vyšlo, tak neviem či to b olo naozaj kvapkami alebo čím 😀

maminka142
7. sep 2012

@evkasto A od kolkeho DC si začala užívať?

Snad sa to aj mne upraví, lebo vela som čítala, že gynex rozhodí cyklus a dosť naň aj nadavali, tak snad budem patriť k spokojnej skupine 😉 🙂

pancuska
9. sep 2012

@maminka142 inak aj uzivanie vitaminu E pomaha,to mozes uzivat aj ty aj mm!!! ja okrem vsetkeho uzivam este femibion800 ....gynastan by si mala pit kazdy den bud raz za den alebo 2krat za den ako sa ti podari....a gynex mozes zcat brat hned ako ho kupis,lebo aj tak ked ho budes uzivat 3 tyzdne a tyzden volno nevijde ti to vzdy od zaciatku cyklu takze hocikedy mozes zacat len 3 tyzdne a 1 tyzden pauza....ta flasticka mi vydrzala asi 3 mesiace,ucinok podla mna zavisi od toho aky mas problem ale ono zasa aj ja som bola na vaskach lebo som citala vselico....No ked mi ho potom vela znamych doporucilo nebolo o com!!! Urcite ti nezaskodi!! 😉

maminka142
9. sep 2012

@pancuska Ďakjem si zlata, pôjdem si ho teda kupiť zajtra aj s čajom a začnem to užívať 😉 A prosím ťa mam vysadiť aj duphaston?
A čeko užívame s mm spolu už druhy mesiac 😉

pancuska
9. sep 2012

@maminka142 S tym duphastonom ti zrejme neporadim,len viem ze mam viacero ucinkov,ale ak ho budes brat nezistis ci gynex ma ucinok alebo nie,ale to je len moj nazor! Toto si este vyskusaj zistit na inej teme... Rada by som ti poradila len dobre no ja by som to urobila takto ako som ti napisala! Na caj do lekarne musim ist aj ja lebo mi dosiel 🙂

maminka142
10. sep 2012

@pancuska Ďakujem 😉

evkasto
10. sep 2012

@maminka142 fu to neviem od kolkeho dc som ho začala užívať, ja som proste začala hneď ako som ho kúpila a ešte ma napdlo, naordinovala som ho aj drahému, takže ho bral aj on 😀

siska07
11. sep 2012

@maminka142 moj gyn. mi dal na vyber, bud uzivat duphaston alebo gynex. duphaston su hormony, gynex na prirodnej baze. takze duphaston by som asi neuzivala, ale to sa musis poradit s dr. zalezi aj preco ti to naordinaval, aky je problem. ale gynex a caj gynastan je urcite skvela kombinacia :D ja este zacnem aj s femibion 800. to mi pomohlo k prvemu tehu, tak snad aj teraz :D

maminka142
11. sep 2012

@siska07 Ďakujem 🙂 Ja mam duphaston, len kvôli pravidelnosti cyklu, lebo bez neho som ms nemala aj 3 mesiace 😅 Ja som femibion 800 užívala posledny ok, tak som ho vysadila a dam si len nejake občajne centrum vitamín 😉 Držím ti palčeky nech sa podarí hned 😉

2lil
12. sep 2012

@maminka142 ja beriem dufík a aj gynex v pohode spolu síce prvý mesiac ale dr o tom vie a že kľudne môžem ...aj pán z energy čo majú gynex mi povedal že vôbec nevadí že beriem aj dufík aj gynex .... no akosi tento mesiac nechodí ovulka :( neviem čo mi ju bloklo keďže vraj dufík ju môže bloknúť no doteraz mi ju nikdy neblokol a vraj z gynexu to nemôže byť...možno mi ju len gynex posunul....uvidíme....a pijem aj čaj alchemilku 🙂 už asi pol roka ...

maminka142
12. sep 2012

@2lil A prečo berieš dufik ty? Tiež na upravu cyklu? Ja som s dufikom mavala ovulky predtym v pohode 😉 Len pol roka akosy neovulujem, teda myslím 😅 Ja som tiež písala na energy kvôli tejto kombinacii a ešte mi neodpísali 😅 Prosím ťa a nemaš skusenosť aj s fytomineralom? Alchymelku som začala piť už od dnes aj ja a už mam aj gynestan čaj + ten gynex musím ešte kupiť 🙂 Meriaš teplotu? Kolky DC si dnes? 🙂

2lil
12. sep 2012

@maminka142 tiež na úpravu cyklu ...dala mi ho po agolutíne bo mrcha nedorazila vôbec :( ... dnes som 19DC ty? .... čo to je za čaj ten gynestan?? fytomineral je super na detox ...takže to ak chceš tak mne ten pán v energy povedal že to až po dufíku a všetkom čo beriem ..to je taká očista a tú som mala dať pred týmto všetkým ...ale vravel že mám byť kloudná a dať gynexu 2mesiace .... a keď nič mám prísť na ten ich pristroj že ma zmeria a nasadí potrebné kvapky a že potom mi zaručuje do 3m tehu 🙂 he he heee som sa smiala 🙂 ...ale vraj ak mám len hormonálnu poruchu nejakú alebo psychickú blokádu tak že mi pomôže.... veeelice som zvedavá 🙂 ...a áno meriam teplotu a značím na fertility ..ty???

maminka142
12. sep 2012

@2lil No ja mam dufík tiež na upravu cyklu (bez neho ms som nemala aj 3 mesiace 🙄 ) Gynastan čaj mi poradili tu kočky vraj je dobry ho kombinovať s gynexom 😀 Ten čaj obsahuje alchymelku, myší chvost, mätu. 😉 Takže ty si ten fytomineral užívala? Mne ho doki s energy poradil užívať plus s gynexom, lebo vraj ak som prestala ovulovať a pedtym ovulacia bola, tak by mi to malo pomôcť navodiť ovulaciu späť 🙂 Tak som zvedava 😉
A čo sa tyka merania toho ich prístroja, tak na to som počula vela sťažnosti a neviem či by som ja na to išla 😕 😅

A ano aj ja si meiam teplotu na fertilty a dnes som 2 DC 😉

2lil
12. sep 2012

@maminka142 ja na navodenie ovu chcem brať sóju je to vraj prírodná náhrada clostilbegytu ...ale berie sa to len na začiatku cyklu tak musím počkať na mrchu ....
a čo si počula na ten prístroj??? ja neviem na nete nič o tom nájsť 😒

maminka142
12. sep 2012

@2lil Ten prístroj sa vola supertronic (metoda EAV) a toto ked daš do googlu, tak tam maš viac nazorov na to... Ja som brala sarapis soju 4 mesiace a žiadne vysledky som nespozorovala 🙄

2lil
12. sep 2012

@maminka142 no to si ma teraz nepotešila.... aaach jaaaj ... ja už neviem ako ďalej ... chcem mať ovu a chcem byť tehu.... ja už som si objednala aj od Jonáša jeho kalendár a sme už 3tí cyklus a nič :( ...neviem čo ešte mám skúsiť...asi sa nato vyto a bude :( ... som zvedavá čo ten gynex ....snáď zaberie...