Kedy po potrate môžem znovu otehotnieť?

luckka
17. sep 2006

Ahojte snažilky, napíšte mi prosím Vás tie Vaše skúsenosti, ktoré ste prekonali buď spontánny potrat, prípadne interupciu, že kedy ste znova otehotneli. Ja by som chcela už čo najskôr a čítala som názory, že sa môže po 6 mesiacoch, ale že už aj po 3 mesiacoch. Ďakujem. Ste zlaté

luckka
autor
17. sep 2006

yesno22, lenže tam preberajú tému potratu, nenašla som tam odpoveď na moju otázku

yesno22
17. sep 2006

zdalo sa mi, ze preberali aj to, o dlho cakat...a toto si si citala?

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

inak, velmi ti drzim palce, nech to vyjde co najskor 🙂 a pokial viem, ak to bol spontanny potrat, moze sa v podstate hned po dalsom cykle...po interupcii sa radi pockat tak pol roka...

loss
17. sep 2006

luckka-zalezi na tom kolko si bola tehulka,ci s Teba babenko vyslo samo alebo si bola na cisteni.Ja som bola na cisteni pred dvoma tyzdnami a doktor mi povedal ze mozeme skusat po 2 menstr,cykloch.{bola som v 11tt}Ale vsetko zalezi odpsych.pohody.Zacni pit alchemilkovy cajik a mozes si kupit aj kyselinu listovu a po 3 mesiacoch skuste.Mozno to vyjde hned.

nevesta
18. sep 2006

Luckka, mne bolo povedane (prekonala som spontanny potrat) jednym lekarom, ze netreba cakat vobec, dalsim 3 mesiace, dalsim jeden cyklus a dalsim pol roka... Takze si mozes vybrat 😉 My sme sa rozhodli davat pozor 2 mrchy a odvtedy snazime. Ja si myslim, ze pokial tvoje telo, ci uz fyzicky, ci psychicky nieje pripravene, tehotenstvo jednoducho nedovoli. Vyzera to tak, ze u mna je presne tento pripad... No ale vsak uvidime. V kazdom pripade drzim palce, nech sa vam zadari co najskor 😉

pikha
18. sep 2006

lucka, mne zatial kazdy lekar povedal, ze zena ma najvacsiu sancu zostat tehu prave po takychto situaciach ako su spontanny potrat s naslednym cistenim. Takze pokial si to mala bez nejakych operacnych zakrokov, kde by sa museli hojit jazvy a tak, staci pockat cca jeden dva cykly, kym sa maternica spamata.. a mozte ist na to.

kubko
18. sep 2006

Jedna kocka mi pisala, ze sa jej po cisteni nechtiac podarilo za dva mesiace otehotniet a dopadlo to rovnako ako prvy krat, tak sa zas az tak velmi netreba ponahlat fakt najskor po tych 3 mesiacoch

Bulky, mozem sa opytat, ako to vsetko znasali vasi manzelia a partneri? Moj milacik je navonok silny, ale zistujem, ze ho to neskutocne ale fakt neskutocne trapi a neviem, ako mu mam pomoct. Viem, ze pomoze cas, ale normalne ho nespoznavam. Mozno je dobre, ze to konecne prestal skryvat...

cucuska
18. sep 2006

Ahoj lUcka. nO JA SOM POTRATILA 2KRÁT . Po prvom radze sme s manželom skušali po 3 mesiacoch a aj som otehotnela a druhúkrát som zas potratila a teraz čakáme ešte na jeden cyklus po dvoch týždˇoch a hurá na to. akurát to bude 6 mesiacov.

kubko
18. sep 2006

boze ja tusim tiez pockam 6 mesiacov, aj ked mam uz 30 a najradsej by som na to vletela hned po 3 mesiacoch. Uvidim, este co povie doktor na kontrole

cucuska
18. sep 2006

aj ja som chcel teraz na 2krát do toho hneď vpadnut aler ďakujem za svojho muža že je taký so mnou trpezlivý a že mi toleruje moje stavy 😀

rebeka
18. sep 2006

Ahoj kubko. Moj drahy to znasa az neskutocne dobre. On je proste taky. Stalo sa a nic s tym uz nespravime. Asi to malo nejaky dovod. Ak ho nieco trapi, tak to, ci som v poriadku ja...

pikha
18. sep 2006

no babeny, ja mam 31 a tiez to mam 2x za sebou, ale s operacnymi zakrokmi a cakat sa bude tiez takych cca 3-5 mesiacov. Ked si predstavim, ze prve mimco v tom lepsom pripade v 32 rokoch..no.. 😒 ale co narobime, ze. Moj manzel to znasa presne tym istym stylom ako pisala rebeka, a je to super.

vedvies
18. sep 2006

ahojte babenky, ja som bola dnes na kompletke a doktor mi povedal, ze uz mozeme skusat - 26. to budu 3 mesiace a mam po 2.mrche. Zmeral mi na sone vysku vystielky a vraj je to fajn, ze by mohla byt aj vacsia, aby sa vajicko dobre uhniezdilo, ale inak ze fajn. Aj vajicko videl ako dozrieva a vraj za 2 dni bude ovu 😀 . AK CHCEME TAK MOZME IST NA TO. Takze moj lekar mi povedal v podstate, ze po 3 mesiacoch /inak bola som na cisteni/. Tak dlho som cakala, tie 3 mesiace boli neskutocne dlhe a pritom sa mi teraz zda ze boli kratke. Rozhodli sme sa pre istotu este pockat 1 mrchu a potom sa uvidi. Robil mi vyter z krcku maternice a o mesiac budu vysledky. Takze min este ten jeden pockame. 😀
takze luckka, nevesta ma pravdu, pokial bude telo pripravene tak urcite sa to podari. Niekto je pripraveny za 3 mesiace a niekto za pol roka. Ja osobne citim, ze 3 mesiace je malo - i psychicky. Drzim vsetkym palce, aby cas letel 😅

kubko
18. sep 2006

rebeka, aj mojho milacika trapilo, aby som bola v poriadku, ked som videla aky ma o mna strach... Ked si vypytali jeho cislo v nemocnici, ako najblizsieho pribuzneho, tak sa hned bal, ze sa nezobudim... Na vonok sa tvari ako hrdina a velmi ma podrzal, ked som to potrebovala ja a asi nadisiel cas, ked musim podrzat ja jeho...Zistila som, ze je neskutocne citlivy az ma to prekvapuje... V nasej dvojke som v pohode ja, lebo viem, ze to tak muselo byt. Aj milacik to vie, ale nejako mu je z toho smutno. Hlavne ked ho zacnu vsetci kolegovia a kamarati lutovat a on im to nemoze vysvetlit, nech ho nelutuju, ze zivot ide dalej...

kubko
18. sep 2006

vedvies tak blahozelam, ze je vsetko pripravene a v poriadku. 🙂 Kup si alchemilkovy cajik, ktory vraj pomaha maternici a ked budete citit, ze ste pripraveni, tak krasne snazilkovanie a hlavne uspesne. Ani nevies ako ti to prajem moc moc, budes moja nadej, ze sa to da...

aj vam vsetkym ostatnym prajem z celeho srdiecka, aby to vyslo, aby mesiace cakania leteli ako o zivot.... A aby sme sa vsetky mohli co najskor tesit z obrovskych brusiek....

vedvies
18. sep 2006

dakujem ti kubko, podari sa to nam vsetkym - som o tom presvedcena len to chce cas 😒 , ale dockame sa 😉
inak poslala som IP 😀

a ako chuti ten cajik? ja hocico nezjem a nevypijem - som strasne rozmaznana v tomto

kubko z obrovskeho bruska sa "tesim" i ked nie som tehotka, pribrala som o5 😅

cucuska
18. sep 2006

To sú podľa mňa vštci chlapi na vonok silní a vo vnútri slabí. A 😀 Le ešte že ich máme

kubko
18. sep 2006

vedvies, neviem ako ten cajik chuti, ale chystam sa ho kupit, potom ti poviem. Aj ja som pribrala, ale este som sa nevazila. Na zaciatku tehotenstva som milovala zelelninove salaty na ranajky obed aj veceru, potom som sa jeden tyzden snazila lezkat a poriadne papat aby fazulka narastla a strasne som si zvykla jest a na sladke a teraz som ako pasomnica pazrava 😀 Tak my budeme dve bruchate netehulky v Trnave 😀

vedvies
18. sep 2006

tak potom na mna zakric az ma uvidis 😀

loss
18. sep 2006

ahoj babenky,VEDVIES-drzim palce aby to vyslo a mala si krasne tehulkovanie,ja alchemilku pijem.Odporucil mi to lekaz,maternica sa skor spamata.Nie je to zle ako bylinkovy caj staci 1kavova lyzica na 2dcl.Ale pozor ked ostanes tahulka prve 3 mesiace sa nema pit.Neviem preco.A este je dobre jest Acidofolan,Acidofolicum{kyselina listova}Tak este raz drzim vsetky palce
PIKHA aj ja to mam 2krat za sebou a mam 32 no stale dufam ze na 33uz budem stastna tehulka.

kubko
18. sep 2006

loss dakujeme za info, tak sa este skusim opytat aj ja v lekarni, aby sme boli mudrejsie.... dnes si ho idem kupit...

loss
18. sep 2006

kubko to Acidofolan ti predaju urcite ja som ho kupovala bez receptu,jem 1tabletku kazdy den

rebeka
18. sep 2006

Vevides: drzim palce, aby to bolo ok.
Kubko: odo mna nikto cislo nepytal. povedali mi, ze si mozem zavolat a pustia ma jedine, ak pre mna niekto pride. Ale aj tak, som bola az prekvapena, ako moc mu na mne zalezi.. Netusila som, ze az tak.

kubko
18. sep 2006

loss myslela som na ten alchemilkovy cajik, ze vyzistim ako to s nim je, aby sme si s nim neublizili uz ked sa budeme moct snazit, u mna je to teraz jedno 😀 a 33 tak do 3tice to vyjde 😉

rebeka to je asi tym, ze ti to robili v zahranici, nie? lebo v nasej nemocnici si vzdy pri zakrokoch a operaciach pytaju cislo na najblizsieho pribuzneho, aby mali komu zavolat keby nieco. Je krasne, ked zistime, ako im na nas velmi zalezi, ze?

rebeka
18. sep 2006

kubko: som v cechach a zistujem, ze tu je asi vela veci inak..
a k tym manzelom: je to fantasticky pocit 🙂

cucuska
18. sep 2006

Ahojte babuľky. Ten čaj je brrr. Ja som ho pila 3 mesiace po potrate každý druhý týždeň, aby mi zhrubla sliznica a teraz ho už nepijem. čitala som , Že by sa mal piť potom zas ku koncu tehotenstva. Držte sa. PA

rebeka
18. sep 2006

cucus: esteze som na alchymilku alergicka 😀

kubko
19. sep 2006

No tak prave pijem prvu salku alchemilky. Ja si do kazdeho caju davam citron, inak ho nevypijem, skoro ani ovocny 😀 Mne sa celkom pozdava, ked si pomyslim, ze mi pomoze... Pytala som sa ci sa moze pit aj v tehotenstve a hovorili mi, ze by nemal byt problem. Tak neviem..
rebeka, ked si alergicka tak to mas teda ospravedlnene 😀 inak som mimo ze v cestine sa to vola kontryhel obecny 😀 😀 😀 😀

cucuska
19. sep 2006

rebeka: tak to máš šťastie. Ako ste sa dnes vyspinkali do nového dňa 😀

kubko
19. sep 2006

krasne v naruci milujuceho manzelicka 😵