Prednison - skúsenosti

veeeron
3. feb 2014

ahojte máte niekto skúsenosť s užívaním Prednisonu? Mám v sebe protilátky kt. bránia otehotneniu. Je tu ešte niektorá s takýmto problémom... a podarilo sa vám otehotnieť vďaka tomuto lieku? Ďakujem za info

mirka1011
4. feb 2014

@veeeron ahoj zistili to aj mne, ale vraj tie lieky maju vela neziaducich ucinkov, tak mi ich neodporucili...

summer_103
4. feb 2014

@veeeron ahoj, skus pozriet aj v teme https://www.modrykonik.sk/forum/zdravotni-probl...
Ja ho beriem od konca novembra, 5 mg denne. Kde ti vysetrovali protilatky a proti comu ich tvoje telo tvori?

adnil1927
4. feb 2014

@veeeron Ahoj, preco to chces riesit kortikoidmy, ved je to svinstvo!Keby si brala MMS, tak otehotnies hned a aj sa ti telo vycisti.www.mms1.wbl.sk mam to odskusane 🙂

veeeron
autor
4. feb 2014

@mirka1011 hej zistila som to aj ja že to má veľa nežiaducich účinkov ale na podstané ma upozornila doktorka že je oslabená imunita...lieky mi naordinovala este v dec. po laparke ale nezačala som ich ešte užívať mám strach z tých než. účinkov...☹

veeeron
autor
4. feb 2014

@summer_103 ahoj a máš nejaké nežiaduce účinky..chápem že na každú to môže pôsobiť inak...ale chcem vedieť či tebe niečo je.... mne to zistili v GIN- FIV-e a vlastne zabíjam manželove spermie.... ☹

veeeron
autor
4. feb 2014

@adnil1927 viem podla návodu že je to riadne svinstvo už mi to tu niektoré písali ale niekomu to pomohlo...tak preto sa pýtam či s tým má niektorá skúsenost....a tebe to MMS pomohlo a otehotnela si? za akú dlhu dobu? mala si presne tento istý problém ako ja?

molka
4. feb 2014

@veeeron ahoj, ak sa môžem zapojiť, tak by som ti radila začať užívať Prednison, veď ho nebudeš užívať roky, postupne ti ho vysadia. Ja som užívala Prednison celé roky (kvôli inému problému) a je pravda, že má nežiadúce účinky, ale určite to nie je nič hrozné a ak by od tohto lieku záležalo, či budem mať dieťa, tak jednoznačne idem do toho.

adnil1927
4. feb 2014

@veeeron Moja kamoska nemohla dlho otehotniet, tiez jej chceli dat prednison, ale odmietla a zacala uzivat MMS a cuduj sa, za dva mesiace od uzivania otehotnela.Ja som sa zase liecila na tazku depresiu a zacala som tiez uzivat MMS a uz nepotrebujem ziadne lieky 🙂

pianina
4. feb 2014

@veeeron Moj nazor je taky uzivala som prednison/namala som ziadne neziaduce ucinky/a taka davka ako sa uziva je minimalna.Takze na tvojom mieste by som to uzivala 🙂

kaaaty
4. feb 2014

Ahoj ja som bola tiez na prednisone a otehotnela som, tiez po laparke. Brala som ho do konca 12.tyzdna. Druhe tehu bez prednisonu skoncilo potratom v 9 .tyzdni.

veeeron
autor
4. feb 2014

@adnil1927
@pianina
@kaaaty dakujem baby dám sa teraz trocha dokopy (som prechladnuta) a akonahle budem ok tak sa pustim do toho...chcela som len vediet ako je to s tými účinkami.... tiez si hovorim ze nebudem ich dlho uzivat a je to min. dávka tak snád sa podarí

mirka1011
4. feb 2014

@adnil1927 ako sa to uziva??? a kupim to v lekarni, ci???

adnil1927
5. feb 2014

@mirka1011 Nie v lekarni to nekupis ani nikde inde, len cez internet, tu je link: www.mms1.wbl.sk

miminkova
14. jún 2014

Nam nezistili protilatky, a co je MMS ? rozmyslam ze by som skusila uzivat ten Prednison, mozem si uskodit? je niedćo na prirodnej baze ?

belusa
4. aug 2014

@adnil1927 prosím Ta čo to je MMS? 😒

adnil1927
6. aug 2014

@belusa http://www.mms1.wbl.sk/ tu si to môžeš pozrieť, tu sa to dá aj kúpiť 🙂

marielik78
23. sep 2014

Ahojte, ja som dostala prednison kvôli inym zdravotnym problémom (chronicky zapal stredného ucha), predpisali mi ho aj napriek tomu, ze mam autoimunny zapal a znizenu imunitu (prednisol imunitu este viac oslabuje, tlmi jej obranyschopnost). Od prvého dna som mala krce v bruchu dve hodiny po uziti liekov, nespavost, nechut do jedla... Od stvrteho dna nepretrzite palpitacie - poruchy srdcového rytmu, velmi neprijemne, den a noc (a to sa liecim aj na srdce). Takze ja s tymto liekom mam zlu skusenost, aj ked na ucho to spolovice zabralo behom troch dni, ale privela iných veci sa z toho zosypalo u mna v systeme...
S otehotnenim sme mali tiez problemy, rok márneho snazenia, teraz je to uz druhy rok v stave nesnazenia, riesime ine veci, ale uz mi endokrinologicka aj gynekologicka nezavisle na sebe potvrdili, ze pred otehotnenim zacneme liecbu, ale v mojom pripade nie prednison.
Verim, ze ten liek dokaze aj pomoct, ale je to velmi variabilne, darmo, sme jedinencni, kazdy zareaguje inak.
Kazdopadne drzim palce!

misaelka
25. okt 2014

@marielik78
@mirka1011
@veeeron
baby mali ste niektora po prednisone mykozu? 😒

mirka1011
25. okt 2014

@misaelka ja som ho nemala 🙂

marielik78
26. okt 2014

@misaelka nie, z tohto lieku nie.

filmarika
28. okt 2014

ahojte, mne ho predpisali tiez v gyn five a zacala som googlit....myslim, ze doktorka vie, co predpisuje, takze ja idem na to baby. ak mi to ma pomoct otehotniet. drzim palce aj vam

filmarika
29. okt 2014

@veeeron ja mam ten isty problem, ale riesime to len teraz. ty ako? uz sa podarilo?

rachel36a
29. okt 2014

aj ja som brala prednison, stále som potrácala a potom mi nasadili prednison a ešte kopu hormonov a čakáme mimčo, síce po IVF ale konečne som nepotratila

veeeron
autor
29. okt 2014

@filmarika ahojky no ja som ho uživala ale styk sme nemali chránený takže sa nepodarilo..... teraz som sa objednala k jednému pánovi liečitelovi...prechádzam na prírodnú medicínu...tak dúfam že mi pomôže

kroketka30
31. okt 2014

Ahojte,prosím vás baby,neviete mi niektora poradit,právě som zjistila že mám hlisty,nožem dojcit ked mám hlusty?

kroketka30
31. okt 2014

mozem dojcit ked mám hlisty?

filmarika
4. nov 2014

@veeeron tak to ti drzim palce, dufam, ze to klapne

misenaf
22. dec 2014

@veeeron ahoj chcem sa spýtať ako pokračuješ, začala si brať prednison?

veeeron
autor
22. dec 2014

@misenaf ahoj už nie užívala som ho dva mesiace....február, marec...ale už som ho prestala užívať...teraz som na prírodnej liečbe...bola som u liečitela ....tak si davam kvapky na prírodnej báze