Prefuk vajcovodov a otehotnenie

manucao
16. okt 2013

Zienky..idem na prefuk vajcovodov. pocas mrchy mi budu brat krv a nasledne sa mam ist objednat na prefuk. Manzel ma spermiogram dobry a ja mam z prveho manzelstva dcerku. No s manzelom sa snazime uz vyse roka a pol a tak sme v lete sa rozhodli to riesit uz s Dr.Prosim vas, mate niektora skusenost s prefukom vajcovodov. Moja mamka ostala hned po prefuku tehotna..dalsia mrcha uz nerpisla a ja som vysledok... 😀 😀 Kiez by aj nam to pomohlo...no citala som pribehy zien, kt.prefuk vobec nepomohol k otehotneniu. ☹
Dakujem. 🙂

zuzlicek44
16. okt 2013

@manucao prefuk ni je laparka nahodou? ma to zarazilo🙂

manucao
autor
16. okt 2013

@zuzlicek44 no neviem to presne..laparka sa robi pod narkozou..urobia ti rez na brusku a nejak to sleduju dnu ...je to vlastne operacia..a prefuk robia ambulantne pri vedomi...aspon tak mi to bolo vysvetlene

zuzlicek44
16. okt 2013

@manucao ale podstata je ta ista nie?.-) a čo som čítala, tak niektoré tehotné ostanu,m niektoré nie...nedá sa to povedať na isto..to nikto nevie🙂

miub
16. okt 2013

@manucao
No podla mna, ten prefuk ti idu urobit, aby zistili, ci nie je problem v nepriechodnosti vajickovodov, to ti asi doktor vysvetlil... Cize, tento zakrok je v prvom rade diagnosticky, ale ano moze sa potom otehotniet 🙂 ano, robi sa ambulantne, alebo laparoskopicky. Aj to ti zrejme vysvetlil doki, kedy sa aky sposob voli...