Prefuk vajcovodov

natalia2609
6. apr 2012

Ahojte snazilky! 15.2. mi robili prefuk vajcovodov, a odvtedy sa snazime, a zase som dostala. Ja uz neviem, kde by mohla byt chyba. Dr mi povedal, ze po tom zakroku by uz nemal byt problem, len som to vsetko mala tak upchate, ze mi to musel prefukovat na dva krat. A uplne som si myslela, ze sa to podari, nie je to divne, ze este nic? a to dodrziavame plodne dni. Chcem sa spytat, ci mal z vas takuto skusenost a ako to dopadlo. Budem Vam vdacna, zatial uspesne snazilkovanie vsetkym prajem!

xena11
10. jún 2015

@zorka33 toto moja poznam ten zakrok som absolvovala uz minuly rok....teraz mi budu robit bez narkozy prefuk a toho sa hlavne bojim....no nejake na tom stole vydrzim.....boze ..nech uz to mam za sebou

tomiholjubavi
10. jún 2015

@xena11 ahoj, ja som na tom bola vo februari...otehotniet mi to nepomohlo, ale my mame problem so spg, tak sme to ani moc neocakavali...je to neprijemne, ale da sa to prezit. nie je to ziadna strasna bolest...asi ako keby si dostala menstruaciu, ale 2x tak silne..je to skor tupa, dobre znama bolest, nie intenzivna hrozna, ako napr. ked zuby bolia. nemusis si davat ani oblbovak, fakt zuby su horsie, ked sa robia.

ak si mozes vybrat, chod na ten, kde pustaju vodu a potom robia echo. neviem presne uz ako sa to vola. ja som bola na tom. druha varianta so stlacenym vzduchom je uz zastarala a vraj aj ovelaaa neprijemnejsia.

xena11
10. jún 2015

ahoj, dakujem za rychlu odpoved, no ja som rozpravala so sestrickou a povedali mi ze mi budu tekutinu davat a nijako inaksie.....robia to bezne dvakrat tyzdenne a ze je to len neprijemne trochu ...ale zeny to beru ok....tak potom asi aj ja musim to tak brat....a potom verim ze hned otehotnem.....ked uz si tolko pretrpim ..🙂

xena11
10. jún 2015

ahoj, dakujem za rychlu odpoved, no ja som rozpravala so sestrickou a povedali mi ze mi budu tekutinu davat a nijako inaksie.....robia to bezne dvakrat tyzdenne a ze je to len neprijemne trochu ...ale zeny to beru ok....tak potom asi aj ja musim to tak brat....a potom verim ze hned otehotnem.....ked uz si tolko pretrpim ..🙂 a kolko to trva minut....alebo ako dlho sa budem takto trapit...

huma
10. jún 2015

@xena11 neboj, neboli to, teda aspon mna nie 🙂 len som pocitila taky neprijemny tlak, ked tam zavadzali tie rurky, to som veru zadrzala aj dych a zatala zuby, ale bolest klasicka nebola, a to mam nizky prah bolesti. Len mne to robili v zahranici, kde sme vtedy zili a tam teda pristup k pacientovi je mimoriadne jemny. Drzim prsty.

xena11
10. jún 2015

fiha, tak dik....a mozes mi napisat este ako dlho to trva...ten cely zákrok

huma
10. jún 2015

mne robili preplav s kontrastnou latkou pod RTG, po zakroku mi dali vlozku a sla som domov

huma
10. jún 2015

@xena11 dokopy od vstupu do ambulancie az do konca som tam bola asi 45minut. Najdlhsie sa cakalo na radiologa 😀

zorka33
10. jún 2015

@xena11 hmmm a tak ti neurobili min. rok zaroven aj ten prefuk ked uz ta mali na stole?

xena11
10. jún 2015

@zorka33 myslela som ten zakrok na stole ako dlho trva.....

luciaq
12. jún 2015

@xena11 ahoj ja som mala normalny, nic ma nebolelo. boli ta to trosku,ale nie je to nic co by si nezvladla. ako mala pooperacna ranka, inak pohoda

ertelem
6. aug 2015

ahojte dievcata-chcem sa vas spytat,ci ten spermiogram musi byt pred prefukom,ci to tam pytaju,alebo to spravia aj bez toho?

xena11
7. aug 2015

@ertelem no ja som musela spermiogram urobit este pred prefukmi....aby vedeli ci partner je v poriadku 🙂

ertelem
7. aug 2015

xena11 DAKUJEM ZA ODPOVED

meri123
12. sep 2015

Ahojte ja som bola na prefuk vajcovodov zistili mi ze neovuluju robili mi to z narkozov teras to mude mesiac co som po prefuku vajcovodov prosi poradte mi co stim uz 6 rokov zijem z manzelom a nrmozeme mat babetko 🙂

bibianka15
17. sep 2016

@radustek AHOJ JA SOM MALA TIEZ PREFUK A OTEHOTNIELA SOM HNED TEN MESIACCO MI TO ROBILI.

trinity246
1. jún 2017

Ahojte chcem sa poradit dnes mi lekar odporucil prefuk vajcovodov... ale hovoril o nejakom zakroku ktory neni 100% účinný a plati sa zan 200€, alebo operacne ale za ten neviem ci sa plati ????

bibianka15
1. jún 2017

@trinity246 predaj sa neplatí.🙂

bibianka15
1. jún 2017

@trinity246 Opravujem sa prefuk

trinity246
4. jún 2017

@bibianka15 dakujem

trinity246
4. jún 2017

@bibianka15 a boli to????

bibianka15
5. jún 2017

@trinity246 nije nič som necítila a po chvíľke som aj chodila.🙂

trinity246
5. jún 2017

@bibianka15 dakujem

trinity246
21. júl 2017

Dobrý večer chcela by som sa spýtať ohľadom prefukov vajcovodov.....idem tam o tyzden myslela som si ze je to jednodňova záležitosť ale primár mi povedalze mysim ratat cca 3-4 dni ak nenastanu komplikácie.....prečo???? A co si mam presne zobrat do nemocnice ??? Ďakujem za akúkoľvek 😊

xena11
29. júl 2017

ahoj, no je záležitosť jedného dna na niekoľko hodín.....neviem prečo ti to tak povedali ale ja som tam prišla na určitú hodinu , urobili to a potom asi hodinku som si poležala a išla domov. Priprav sa na bolesť ked to budú robiť ja som skoro odpadla....takže som bola veľmi unavená a ubolená no a hlavne sklamaná že v dnešnom svete to nedokážu urobiť tak aby žena netrpela. no držím ti palce....🙂

trinity246
3. aug 2017

Ahojte no ja som po prefuke vajcovodom pondelok som prisla a v piatok idem domov.... den mi robili vysetrenia ,druhy den operacia potom 24hod. na pooperačnej izbe a teraz cakat na primara kedze vizita velka s primarom kazdy druhy den takze hura v piatok domov....dakujem vsetkych ktorých som sa pytala ohladom prefukov a poradili. Velke dakujem 🙂

trinity246
9. aug 2017

Ahojte chcela by som sa spýtať pred par dňami som sa vratila z nemocnice...robili mi prefuk vajcovodov....bola som v nemocnici 6 dní ...budem mat narok aj na nejake kupele alebo nie?? Ďakujem za akúkoľvek radu 🙂

xena11
10. aug 2017

@trinity246 ahoj, no o tom nič neviem, ja som bola v kúpeľoch pretože som bola dvakrat operovaná ale nie kôli prefukom....to nieje nutný zákrok.....podľa mňa toto ti neprejde.....sorry

trinity246
11. aug 2017

@xena11 za nic sa nemusis ospravedlňovať....ja som sa len pytala na nazor....ja som bola prvy krat operovana nemam s nicim takym skusenosti....preto som sem písala 🙂

sjuzisebi
13. aug 2017

@trinity246 ahoj. Prečo si bola toľko v nemocnici? Mne robili prefuk zaživa 😖 to je zážitok na celý život 😵 pýtam sa, lebo mne to ani len navrhnuté nebolo... No teraz som už v Nemecku a tu je to o inom. Prefuk mi robili ešte v marci na SVK, ale do dnešného dňa neviem výsledky, nakoľko môj úžasný lekár ich nepovedal.