Rok sa snažíme a stále nič. Poradíte?

anemi1620
24. apr 2015

Ahojte zeny s priatelom sa znazime o dieta cca rok ..no nedari sa.. baby poradte mi nieco prosim 😒 strasne po mimine tuzime ☹ Pomaly uz stracam nadej..

prego81
24. apr 2015

prepac za sarkazmus, ale vies o tom ze existuju lekari? Zacni u svojho gynekologa, ak teda nejakeho mas 😒

desszi
24. apr 2015

Skus cajik z alchemilky, dava do poriadku hormonalny system, dalej kvapky Gynex a hlavne nestracat nadej. Babo pride v pravy cas.

tiumen
24. apr 2015

My sme sa snažili takmer rok a pol a otehotnela som keď sme to nečakali 😉 nakoľko aj podla dr by som neotehotnela kedže som mala zvýšený prolaktín.. a aj tak som otehotnela 🙂

jamelia
24. apr 2015

Mojej znamej sa podarilo dvakrat otehotniet, ked si nasla novu pracu 🙂 tiez mali problem pocat prve dieta, aj druhe a tretie sa im zadarilo 😉 vela robi v tomto pripade aj psychika. Pokial ste obaja zdravi, urcite to pride, ked to budete najmenej ocakavat 🙂 drzim palce.

veronkam88
24. apr 2015

my sme sa snažili vyše roka a keď sa nedarilo (po zdravotnej stránke bolo všetko v poriadku) sme si povedali kašleme na to že ešte v lete pôjdeme na dovolenku a si užijeme a na ďalší mesiac som bola tehotná a letná dovolenka bola v pôrodnici :D

kaselka
24. apr 2015

Skús si nájsť dobrého akupunkturistu. Majú výborné výsledky aj v príp. keď už konvenčná medicína nedávala žiadnu nádej + psychika http://www.knihysova.sk/kniha/uzdraveni-bez-lek... výborná kniha. Držím palce 🙂

kvetinka0099
25. apr 2015

mne tiez trvalo kym som otehotnela skoro rok aj pol, skus ist gyn.... a povec mu ze uz 2 roky sa snazite o babo a spravi ti vysetrenia ci si plodna alebo ze kde by mohol byt problem.. len mu povec ze 2 roky sa snazite ak mu povies ze len rok tak ti to nespravi.. neboj sa otehotnies ked to nebudes cakat aj ja som tak bola ... 😀

doplerik4956
25. apr 2015

skus cajicek s mysieho chvosta uz volne rastie v prirode,po slovensky sa tra bylina povie rebricek obycajny

bylinkaa
26. apr 2015

My sa snazime devat rokov, a snad uz vsetko za sebou.....niekedy to neide....

dadulka256
28. apr 2015

ahoj porad sa s odborníkom na stránke www.poradnagynekologa.sk lôebo neviemm,či ti ten myší chvostik pomôže.....