Silné špinenie 3 týždne po kyretáži. Je to normálne?

nat28
26. feb 2011

Ahojte, som 3 tyzdne od kyretu v 11tt a uz 3.den dost silno spinim. Dnes ma zacalo aj sem tam pobolievat na lavej strane podbruska. Neviete ci je to normalne?

mirip
26. feb 2011

normálne to je po kyrete si ako v šestonedelí po porode može sa striedať hnedé špinenie a normálna čerstvá krv aj niekolko dní............ak je to pobolievanie ako cez menzes možno aj trochu silnejšie /predsalen kyret je zásah do organizmu tiež/ tak je to normálne ak neprestane alebo zosilnie treba ísť k Dr možno nebolo vyčistené všetko a bude treba dočistiť aby si nemala zdravotné problémy potom ty alebo ak to zosilnie može byť aj že je tam po zásahu nejaký zápal a treba ATB
tak isto to može byť už riadny menzes

nat28
autor
26. feb 2011

@mirip vycistena som bola asi dobre, lebo este pred tym, ako ma na 2.den pustili z nemocnice mi primar robil sono a vraj maternica bola cista. Menzes to podla mna nebude, lebo som cakala dvojicky a teda hcg obrovske, vraj mi bude klesat dlhsie ako je bezne...

alison11
16. máj 2018

@nat28 Ahoj tak ako dlho si ešte špinila? A čo zistili prečo?Ja zajtra budem amť tiež už 3týždne od kyretu a žiaľ tiež mám bolesti akoby vo vaječníku či vajcovode ako náhle ma bodne tak začnem krvácať o hodinu už nič a hoc kedy mám bolesti ako na menzes a potom sa spustí viac krvi sem-tam len hnedé akoby hlien zo starou krvovou a mám aj deň keď vôbec nič :-/ ja som bola v 10tt keď zistili že odumrelo anše dieťatko aj som teplotu mala vdeň čistenia 37,9.Ale nedali mi vôbec žiadne ATB,ba ani železo nepovedali v deň prepustenia ani výsledky z anémie a zrážanlivosti pri kyrete som vraj veľmi krvácala dali mi po zákroku injekciu na zástavu krvácania.

nat28
autor
16. máj 2018

@alison11 fuuu, to je uz 7r, naozaj si nepamatam...ale urcite to preslo,nesla som k dr a preslo to same.

alison11
16. máj 2018

@nat28 A všetko potom prebehlo ok? Po akom čase ste otehotneli potom?

nat28
autor
16. máj 2018

@alison11 otehotnela som po 3m, dovtedy sme si davali pozor, takze hned 🙂 dcerka ma uz 6r. Potom som mala po dcerke dalsi potrat no apotom este 2 deticky. Takze mam 3 deti 🙂

nat28
autor
16. máj 2018

pila som caj z alchemilky a v tehotenstvach som uzivala anopyrin, viem donosit len ked si riesim krv,hoci ziadnu mutaciu krvi potvrdenu nemam

alison11
17. máj 2018

@nat28 Hlavné že máte zdravé detičky 🙂 Ja mám dvoch synov medzi nimi som mala 3 potraty hneď na začiatku bez kyretu 5-6tt a taktiež mám z krvou pred prvým som k hematologičke chodila a riešila krv ja nesmiem nič na riedenie krvi ináč by som vykrvácala,zajtra idem z výsledkami k ženskému čo nazrela donich dnes imunoalergologička tak vravela že mám silnú anémiu ☹ A pauzu aj nám kázal gyn. 3mesiace nuž ja si pauzu dávam do októbra i na rozmyslenie či sa dám vôbec na ďalšie,chceli sme dcérku najmä ja.A mám i strach...