Vedľajšie účinky Duphastonu

nawara
1. mar 2015

Ahojte kočky, doktor mi na upravu cyklu nasadil Duphaston. Beriem teraz asi 4té balenie a teraz , ked ho užívam som uplne nemožná. Žalúdok mám už týžden akoby "navode", mam nechutenstvo k jedlu aj ked som hladná, neskutocne mi padajú vlasy. Môžu to byť vedlajšie účinky tohto lieku? ( nie všetky som vyčitala z letáku) alebo som už uplne nemožna 🙂

lucka1987
1. mar 2015

@nawara ja teda neviem, ale ja som brala dufik rok a pol + asi do 20 tyzdna v tehotnestve . a to mi moj chlap povedal, ze mi z toho preskakuje, ze som naladova a podrazdena. ale ktovie ci to bolo dufikom alebo niecim inym. ale ja som jedla v pohode, nepriberala ani nechudla som, a vlasy som mala tiez ok.

nawara
autor
1. mar 2015

okrem neho neberiem v podstate nic , iba Cčko a minule mesiace už ani neviem či mi byvalo zle. Skusim ho radsej zmeniť ak sa bude dať

liziknds
1. mar 2015

Brala som na zaciatku tehu, ale uz 4.den som Mala zaludocné problémi.nic som nevedala jest,nechut,nevolnost,bolest zalúdka a pálenie😥 po mesiaci trápenia som skoncila brat a potom vsetko ok.mozno ze aj u teba urobi Tie problém tiez

elen2
1. mar 2015

tak ja ho beriem uz pekne dlho hadam aj 8 rokou ak nie viacej nebrala som ho akurat ked som otehotnela,ale veruze nemam ziadne vedlajsie ucinky aspon som to nikdy nezbadala,akurat ked ho zacinam brat zozrala by som aj slona ak by bol s Cukru 😀

mikema
1. mar 2015

@nawara Brala som ho aj ja a tiez som mala zaludok "na vode". Aj unavena som bola a citliva. Uz som myslela, ze som tehu. Teraz beriem Arefam, co je prirodny progesteron a nemam z neho nic.

ladynka26
10. mar 2015

ahoj aj ja uzivam duphaston uz asi rok ale nebadam zatial ziadne vedlajsie ucinky teda aspon o nich neviem ale doktor mi povedal ze je to neskodny liek antikoncepcia je zevraj ovela väcsi bordel....

zsuzsuka
10. mar 2015

Ahojky,aj ja som užívala lieky dlhodobo,bez vedľajších účinkov...ide jar,možno z toho vlasy začali padať..alebo viac stresu..a nemožné sme potom asi každá druha.. 😉bude to možno počasím..to znie lepšie... 😎 hore hlavku,vsetko bude dobre..